Սելին Դիոնն առաջին հարցազրույցն է տվել ամուսնու մահից հետո
Կանադացի երգչուհի Սելին Դիոնը տվել է առաջին, շատ անկեղծ հարցազրույցը ամսուսնու մահից հետո և պատմել, թե ինչպես է հրաժեշտ տվել իր կյանքի սիրուն:
Այնպես էր ստացվել, որ վերջին անգամ ամուսինները հեռոխոսով են խոսել: Ռենեն զանգահարել էր Սելինին, երբ նա պատրաստվում էր բեմ դուրս գալ: «Նա ասաց. «Ես քեզ հիանալի շոու եմ ցանկանում և ես քեզ շատ սիրում եմ», - պատմել է երգչուհին:
Երբ երեկոյան Սելինը վերդարձավ նրա ամուսինն արդեն քնած էր, իսկ առավոտյան նա արդեն չկար:
«Ես չէի ցանկանում նրան արթնացնել: Ես պետք է մտնեի և ասեի՝ ես քեզ սիրում եմ, ես այստեղ եմ: Բայց ես չեմ ցանկանում ապրել այս ափսոսանքով: Ես ուզում էի ավելի լավ անել, երբ չարթնացրի նրան», - կիսվել է երգչուհին:
Ամուսնու մահի մասին Սելինն իմացել է հունվարի 14-ի առավոտյան՝ բուժքույրից: Երգչուհին հիշում է, թե ինչպես է ներս մտել, լավ փակել դուռը, որպեսզի երեխաները չհասկանան ինչ է տեղի ունեցել:
«Ես ասացի. «Խոսք տուր, որ չես անհանգստանա: Իմ հետ ամեն ինչ լավ է, երեխաների հետ ամեն ինչ լավ է, մեզ մոտ ամեն ինչ լավ կլինի: Հերիք տանջանքներին: Հանգիստ գնա», - հիշում է Սելինը:
Փոքր որդիներին՝ 5-ամյա Նելսոնին և Էդիին, Սելինը բացատրել է, թե որտեղ է նրանց հայրիկը՝ օգտագործելով «Առաջ և վեր» մուլտֆիլմի դրվագներից մեկը: Երեխաները այժմ գիտեն, որ նա թռել է օդապարիկով և երբեք այլևս չի վերադառնա:
Երգչուհու ամուսինը, ով երկար տարիներ եղել է նրա պրոդյուսերը, մահացել է քաղցկեղի դեմ երկար պայքարելուց հետո:

Селин Дион дала первое интервью после смерти мужа
Канадская певица Селин Дион дала первое, очень откровенное интервью после смерти своего супруга Рене Анджелила. Она рассказала о том, как прощалась с любовью своей жизни.
Случилось так, что в последний раз супруги поговорили по телефону. Рене позвонил Селинне задолго до ее выхода на сцену. "Он сказал:" Я желаю тебе прекрасного шоу, и я тебя люблю ", - рассказала звезда.
Когда Дион вернулась домой вечером, Анджелил уже спал. А на утро мужа не стало.
"Я не хотела его будить. Я должна была зайти и сказать: "Я люблю тебя, я здесь", но я не хочу жить с этим сожалением. Я хотела, как лучше, когда не стала его будить", - поделилась она.
О том, что Рене ушел из жизни, Селин узнала утром 14 января от медсестры. Певица вспоминает, как шла попрощаться, тщательно закрыв дверь, чтобы дети не поняли, что произошло.
"Я сказала: "Пообещай мне не беспокоиться. Со мной все хорошо, с детьми все хорошо, мы будем в порядке. Достаточно страданий. Просто спокойно иди", - вспомнила Дион.
"Когда его забрали, я немного проводила машину, как будто бы это мои дети отправлялись в первый раз в школу", - отметила артистка.
Младшим сыновьям, 5-летним Нельсону и Эдди, Селин объяснила, где их папа, использовав эпизод из мультфильма "Вперед и вверх". Малыши теперь знают, что он улетел на воздушных шариках и никогда уже не вернется.
Напомним, Рене Анджелил, который много лет был и продюсером своей звездной жены, скончался после продолжительной борьбы с раком.