Օգոստոսի 12-ին մոլորակների դասավորությունը և արևի խավարումը կյանքի բոլոր ոլորտներում փոփոխությունների ալիք կբարձրացնեն։ Շատերը ստիպված կլինեն վերանայել իրենց անմիջական ծրագրերն ու ֆինանսական ռազմավարությունները, իսկ շաբաթավերջի մոտենալուն պես որոշ նշաններ կբախվեն համբերության և դիմացկունության փորձության։
Այս շաբաթը Խոյերի համար կարող է անսպասելի հիասթափություններ բերել այն մարդկանցից, որոնցից աջակցության հույս ունեիք: Սակայն չկա չարիք՝ առանց բարիքի. դա ձեզ կօգնի ավելի լավ հասկանալ, թե ում կարող եք իսկապես վստահել: Երեքշաբթի հնարավոր են կորուստներ՝ անուշադրության պատճառով: Չորեքշաբթի կարևոր է խուսափել թիմի ներսում ինտրիգներից և գաղտնի գործարքներից: Ուրբաթ օրը հավանական են անսպասելի նորություններ և բացահայտումներ ձեր անձնական կյանքում, որոնք կստիպեն վերանայել ձեր հարաբերությունները: Հանգստյան օրերին խուսափեք ձեզ պարտականություններով ծանրաբեռնելուց և ժամանակ հատկացրեք պատշաճ հանգստի համար:
Այս շաբաթը Ցուլերին խոստանում է լինել զբաղված աշխատանքով և այլ գործերով։ Հնարավոր են կուտակումներ, անհետաձգելի նախագծեր և արագ որոշումներ կայացնելու անհրաժեշտություն։ Բաց մի թողեք ձեր հմտությունները բարելավելու կամ նորերը սովորելու ոչ մի հնարավորություն։ Չորեքշաբթի աստղերը կարող են ձեզ կապել այն մարդու հետ, ով երկար ժամանակ կմնա ձեր կյանքում։ Հինգշաբթի օրը հատուկ ուշադրություն կպահանջեն ֆինանսական հարցերը. ստուգեք ձեր փաստաթղթերը, կտրոնները և հաշիվները, և բաց մի թողեք որևէ կարևոր վճարում։ Շաբաթավերջին լավագույնն է կենտրոնանալ ձեր առողջության պահպանման և բարեկեցության բարելավման վրա։
Շաբաթվա սկիզբը բավականին բարենպաստ կլինի Երկվորյակների համար: Ցանկացած խոչընդոտ կլինի ժամանակավոր և կօգնի ձեզ ավելի ուժեղ դառնալ: Երկուշաբթի կարևոր է ավարտել հին նախագծերը և տեղ ազատել նոր նպատակների համար: Շաբաթվա կեսին փորձեք խուսափել իմպուլսիվ գնումներից: Ուրբաթ օրը խուսափեք նախանձից և չափազանց կասկածամտությունից: Հանգստյան օրերին խուսափեք այն մարդկանցից, ովքեր ձեզ կաշկանդում են կամ խաթարում են ձեր ինքնավստահությունը:
Այս շաբաթ աշխատանքային հարցերը կարող են Խեցգետիններից ավելի շատ ուշադրություն պահանջել, քան սովորաբար։ Սակայն աստղերը կանխատեսում են, որ բոլոր լրացուցիչ ջանքերը արագ կարդարացվեն։ Արդեն երեքշաբթի դուք հնարավորություն կունենաք հաջողությամբ ավարտել երկար ժամանակ հետաձգված նախագիծը։ Չորեքշաբթի հնարավոր են չպլանավորված ծախսեր, ուստի արժե ավելի խիստ հետևել ձեր բյուջեին։ Ուրբաթ օրը ռոմանտիկ իրադարձությունները կարող են հաճելի հույզերի հարստություն բերել։ Շաբաթավերջին փորձեք հաշտվել նրանց հետ, ում հետ վերջերս բուռն վեճ եք ունեցել։ Ձեր թաքնված տաղանդներն ու կարողությունները կօգնեն լուծել մի խնդիր, որը վաղուց դժվար է թվացել։
Առյուծների համար այս շաբաթը կլինի իրենց կենսակերպը վերանայելու ժամանակ։ Սա օգտակար կլինի նույնիսկ, եթե դուք փոփոխություններ չեք ցանկանում։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին կարիերայի հաջողությունը ուղղակիորեն կախված կլինի աշխատանքային ծանրաբեռնվածությունը կառավարելու ձեր կարողությունից։ Չորեքշաբթին կբերի ջերմ պահեր և ամրապնդված հարաբերություններ։ Հինգշաբթին կբերի ֆինանսական կայունություն, բայց ավելի լավ է խուսափել մեծ ծախսերից։ Ուրբաթը կատարյալ է սպորտի, լողի, զբոսանքի և ցանկացած այլ ակտիվության համար։ Հանգստյան օրերին կենտրոնացեք ձեր հուզական բարեկեցության, հանգստի և վերականգնման վրա։
Այս շաբաթ Կույսերի աշխատասիրությունը կնկատվի և կգնահատվի: Ժամանակահատվածը հիանալի է կարիերայի առաջխաղացման, բիզնես գաղափարների իրականացման և նոր հաճախորդներ գտնելու համար: Երեքշաբթի հնարավոր են անհամաձայնություններ ղեկավարության կամ գործընկերների հետ. փորձեք չվիճել, նույնիսկ, եթե վստահ եք, որ ճիշտ եք: Չորեքշաբթի հավանական են հաջող գործարքներ կամ ֆինանսական հարցեր: Հինգշաբթի ակնկալվում են խոստումնալից կապեր՝ թե՛ գործնական, թե՛ սիրային: Հանգստյան օրերին աստղերը խորհուրդ են տալիս պակաս հետաքրքրասեր լինել ուրիշների գաղտնիքների նկատմամբ և կենտրոնանալ սեփական հարաբերությունների վրա:
Գալիք շաբաթը Կշեռքներից կպահանջի կազմակերպվածություն և կարգապահություն: Կառաջանան հին պարտավորություններ, բայց շատ խնդիրներ կլուծվեն սպասվածից ավելի արագ: Երեքշաբթի կարող եք անսպասելի շահույթ ստանալ, իսկ չորեքշաբթի օրվանից սկսած ձեր ֆինանսական վիճակն աստիճանաբար կբարելավվի: Շաբաթվա վերջում փորձեք ավելի շատ վստահել ձեր զուգընկերոջը և խուսափել վիճաբանության պատճառներ փնտրելուց: Շաբաթավերջին գտեք միջոց՝ թեթևացնելու սթրեսն ու հուզական լարվածությունը, որը վայելում եք:
Շաբաթվա գլխավոր խնդիրը Կարիճների համար ամեն գնով հանգստությունը պահպանելն է: Իմպուլսիվությունը կարող է սխալների հանգեցնել ինչպես աշխատանքում, այնպես էլ անձնական հարաբերություններում: Երկուշաբթի կարևոր է կենտրոնանալ մանրուքների վրա և խուսափել սխալներից: Չորեքշաբթի խուսափեք ռիսկային ներդրումներից և խոշոր գնումներից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին աստղերը խորհուրդ են տալիս ավելի քիչ վերահսկողություն ունենալ զուգընկերոջ նկատմամբ, բայց ավելի հաճախակի խոսել ձեր զգացմունքների մասին: Հանգստյան օրերն անցկացրեք բնության մեջ. ամառանոցը, սպորտը և ակտիվ հանգիստը ձեզ օգուտ կբերեն:
Աղեղնավորներին հակասական շաբաթ է սպասվում։ Շատ տեղեկատվություն կլինի, բայց ոչ բոլորն են հուսալի։ Որոշումներ կայացնելուց առաջ կրկնակի ստուգեք փաստերը և խորհրդակցեք վստահելի մարդկանց հետ։ Շաբաթվա առաջին կեսին կհայտնվեն կարիերայի հետաքրքիր հեռանկարներ։ Չորեքշաբթի փորձեք խուսափել ֆինանսական հարցերը որևէ մեկի հետ քննարկելուց, և լավագույնն է առայժմ ձեր ծրագրերը ձեր ներսում պահել։ Հանգստյան օրերին առաջին պլան կմղվի անձնական կյանքը՝ նոր ծանոթություններ կամ անցյալից սիրելիի վերադարձ, ծովափնյա կամ ծառայողական սիրավեպ, սիրո խոստովանություն կամ խանդի տեսարաններ… Անշուշտ, ձանձրալի չի լինի։
Այս շաբաթ Այծեղջյուրներից կպահանջվի պահպանել հանգստություն և անխռով մնալ նույնիսկ լարված իրավիճակներում: Մի հետաձգեք ձեր գաղափարների իրականացումը. դրանք կարող են շատ խոստումնալից լինել: Երեքշաբթին բարենպաստ օր է նոր նախագծեր սկսելու և կուտակված խնդիրները լուծելու համար: Հինգշաբթի փորձեք խուսափել հուզական գնումներից: Ուրբաթը կարող է լինել անձնական կոնֆլիկտների օր: Աստղերը խորհուրդ են տալիս չվիճել, այլ լսել ձեր զուգընկերոջը և փորձել իրավիճակը տեսնել այլ տեսանկյունից: Շաբաթավերջը կբերի ներքին կայունության զգացում:
Ջրհոսների համար սկսվում է ֆինանսական դժվարություններից աստիճանական վերականգնման շրջան: Աստղերը խորհուրդ են տալիս դիտարկել եկամտի լրացուցիչ աղբյուրներ և նոր աշխատանքային առաջարկներ: Երեքշաբթի սպասեք նորությունների, որոնք կօգնեն ձեզ առաջ ընթանալ կարիերայում: Շաբաթվա կեսին ձեռնարկեք նախաձեռնություն և մի հետաձգեք կարևոր գործ: Ուրբաթ օրը հնարավոր են հետաքրքիր հանդիպումներ կամ անկեղծ զրույցներ ձեր զուգընկերոջ հետ: Հանգստյան օրերն ավելի լավ է անցկացնել ընկերների հետ, քան միայնակ:
Այս շաբաթը Ձկներին կբերի օգտակար կապեր և խոստումնալից շփումներ: Դրանցից մի քանիսը կօգնեն ձեզ հասնել նոր մասնագիտական մակարդակի կամ ապագայում բարելավել ձեր ֆինանսական վիճակը: Շաբաթը բարենպաստ է աշխատանք փնտրելու, գործարար բանակցությունների և ինքնուրույն նախագծերի մեկնարկի համար: Ձեր անձնական կյանքում մոտենում է ներդաշնակության, սիրավեպի և հոգևոր բարեկեցության շրջան: Շաբաթավերջը ձեզ կուրախացնի նոր ծանոթություններով, հաճելի հանդիպումներով և վառ հույզերով:

Парад планет и затмение солнца 12 августа раскрутят маховик изменений во всех сферах жизни. Многим придется пересмотреть ближайшие планы и финансовые стратегии, а ближе к выходным некоторым знакам придется столкнуться с проверкой на терпение и выдержку.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Овен
Неделя может принести представителям знака Овен внезапные разочарования в людях, на поддержку которых вы рассчитывали. Но нет худа без добра - это поможет лучше понять, кому на самом деле можно доверять. Во вторник возможны убытки из-за невнимательности. В среду важно избегать интриг и закулисных игр в коллективе. В пятницу вероятны неожиданные новости и открытия в личной жизни, которые заставят по-новому взглянуть на отношения. В выходные дни не перегружайте себя обязанностями и оставляйте время для полноценного отдыха.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Телец
Неделя у Тельцов обещает быть насыщенной делами и рабочими вопросами. Возможны авралы, срочные проекты и необходимость быстро принимать решения. Не упускайте любую возможность повысить квалификацию или освоить новые навыки. В среду звезды могут свести с человеком, который надолго останется в вашей жизни. Финансовые вопросы потребуют особого внимания в четверг: проверяйте документы, квитанции и чеки, не пропускайте важные платежи. В выходные лучше сосредоточиться на поддержании здоровья и улучшении самочувствия.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Близнецы
Начало недели для Близнецов сложится весьма удачно. Любые препятствия будут лишь временными и помогут вам стать сильнее. В понедельник важно завершить старые проекты и освободить пространство для новых целей. В середине недели постарайтесь не совершать импульсивных покупкок. В пятницу избегайте ревности и чрезмерной подозрительности. В выходные откажитесь от общения с людьми, которые тянут вас назад или подрывают уверенность в собственных силах.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Рак
На этой неделе рабочие вопросы могут потребовать от Раков больше внимания, чем обычно. Но звезды говорят, что все дополнительные усилия быстро окупятся. Уже во вторник появится шанс успешно завершить давно отложенное дело. В среду возможны незапланированные расходы, поэтому стоит жестче контролировать бюджет. В пятницу романтические события могут подарить массу приятных эмоций. В выходные постарайтесь помириться с теми, с кем вы недавно сильно поссорились.Ваши скрытые таланты и способности помогут уладить вопрос, который долгое время казался сложным.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Лев
Для Львов неделя станет временем переоценки привычного образа жизни. Это будет полезно, даже если ваши сердца не требуют перемен. В понедельник и вторник карьерные достижения будут напрямую зависеть от вашего умения распределять нагрузку. В среду возможны теплые моменты и укрепление отношений. В четверг денежная ситуация стабилизируется, однако крупных расходов лучше избегать. Пятница идеальна для занятий спортом, плавания, прогулок и любой другой активности. В выходные постарайтесь уделить внимание своему эмоциональному состоянию, отдыху и восстановлению сил.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Дева
Трудолюбие Дев на этой неделе будет замечено и оценено по достоинству. Период отлично подходит для продвижения по службе, реализации бизнес-идей и поиска новых клиентов. Во вторник возможны разногласия с руководством или коллегами, постарайтесь не спорить, даже если вы уверены в своей правоте. В среду вероятны удачные сделки или решение денежных вопросов. В четверг возможны перспективные знакомства - как деловые, так и романтические. В выходные звезды рекомендуют меньше интересоваться чужими тайнами и сосредоточиться на собственных отношениях.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Весы
Предстоящая неделя потребует от Весов организованности и дисциплины. Старые обязательства напомнят о себе, но многие проблемы удастся устранить быстрее, чем вы рассчитывали. Во вторник возможна прибыль, на которую вы не рассчитывали, а со среды финансовая ситуация начнет потихоньку улучшаться. В конце недели постарайтесь больше доверять партнеру и не искать поводов для конфликтов. В выходные найдите способ избавления от стресса и эмоционального напряжения, который будет вам по душе.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Скорпион
Главная задача недели для Скорпионов - любыми способами сохранять самообладание. Импульсивность может привести к ошибкам как в работе, так и в личных отношениях. В понедельник важно сосредоточиться на деталях и не допускать ошибок. В среду откажитесь от рискованных вложений и крупных покупок. Во второй половине недели звезды советуют меньше контролировать партнера, но чаще говорить о своих чувствах. Выходные дни проведите на природе: дача, спорт и активный отдых пойдут вам на пользу.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Стрелец
Стрельцов ждет противоречивая неделя. Информации вокруг будет очень много, но далеко не вся она окажется достоверной. Перед тем как принимать решения, перепроверяйте факты и советуйтесь с людьми, которым доверяете. В первой половине недели появятся интересные перспективы в плане карьеры. В среду постарайтесь ни с кем не обсуждать финансовые вопросы, да и свои планы лучше пока держать при себе. В конце недели вас может захватить личная жизнь - новые знакомства или возвращение человека из прошлого, курортный роман или служебный роман, признания в нежных чувствах или сцены ревности… Скучно точно не будет!
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Козерог
Неделя потребует от Козерогов выдержки и умения сохранять спокойствие даже в напряженных ситуациях. Не откладывайте в долгий ящик реализацию ваших идей - они могут оказаться очень перспективными. Вторник - благоприятный день для запуска новых проектов и решения накопившихся задач. В четверг старайтесь избегать эмоциональных покупок. Пятница может стать днем разборок в личной жизни. Звезды советуют не спорить, а выслушать партнера и постараться взглянуть на ситуацию со стороны. Выходные принесут ощущение внутренней стабильности.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Водолей
Для Водолеев начинается период постепенного выхода из финансовых затруднений. Звезды советуют обратить внимание на дополнительные источники дохода и новые предложения по работе. Во вторник ждите новостей, которые помогут продвинуться по карьерной лестнице. В середине недели проявляйте инициативу и не откладывайте важные задачи. В пятницу возможны интересные знакомства или откровенные разговоры с партнером. Выходные дни лучше провести не в одиночестве, а в компании друзей.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 августа для знака зодиака Рыбы
Неделя подарит Рыбам полезные знакомства и перспективные контакты. Некоторые из них в будущем помогут вам выйти на новый профессиональный уровень или улучшить финансовое положение. Карьерный гороскоп благоприятен для поиска работы, деловых переговоров и старта самостоятельных проектов. В личной жизни наступает период гармонии, романтики и душевного комфорта. Выходные порадуют новыми знакомствами, приятными встречами и яркими эмоциями.