Այս շաբաթ Խոյերը շատ անելիքներ կունենան։ Այնուամենայնիվ, արժե նախապես փորձել, թե ինչպես վստահորեն ասել «Ո՛չ»։ Մարդիկ կձանձրացնեն ձեզ խնդրանքներով կամ կփորձեն շահագործել։ Առանց վարանելու մերժեք բոլորին։ Շաբաթվա սկզբին կարող է ստացվել գայթակղիչ աշխատանքային առաջարկ։ Երեքշաբթին հիանալի է ապագա ուղևորությունները պլանավորելու և լուրջ զրույց վարելու համար, որի մասին վաղուց եք մտածում։ Չորեքշաբթին կարող է լինել գեղեցիկ, պայծառ օր, հատկապես, եթե ժամակին թեթեւացնեք ձեր գրաֆիկը և հանդիպեք ձեզ համար կարևոր մեկի հետ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին բաց եղեք նոր հանդիպումների և կապերի համար, այդ թվում՝ սիրային։
Ցուլեր, ձեզ սպասվում է բավականին մարտահրավերներով լի շաբաթ, բայց մեծ հավանականություն կա, որ վաղուց սպասված երազանքը կիրականանա: Սա ձեզ կուրախացնի և ուժ կտա առաջ շարժվելու համար: Շաբաթվա առաջին օրերին ձեր քաղցր հարաբերություններին կավելանա մի նոր բան: Երեքշաբթին հավասարակշռության օր կլինի. դուք պետք է հավասարակշռություն գտնեք ձեր կարիքների և շրջապատող աշխարհի միջև: Շաբաթվա կեսին լուրջ հիվանդության բարձր ռիսկ կա: Հինգշաբթի փորձեք որոշումներ կայացնել ավելի արագ, քան սովորաբար: Ուրբաթ օրը կարող եք ստիպված լինել լուծել ընտանիքի անդամների հետ կապված խնդիրները: Շաբաթավերջին առավելագույն ուշադրություն դարձրեք սպորտին և բնությանը:
Երկվորյակները շաբաթը կանցկացնեն կոնֆլիկտների, վեճերի և բախումների մթնոլորտում։ Դուք կցանկանաք ամեն ինչ կարգավորել անմիջապես և բոլորի հետ։ Սակայն, բացի բոլորի մոտ բացասական հույզեր առաջացնելուց, քիչ հավանական է, որ դա որևէ բանի հանգեցնի։ Փորձեք նախ բարելավել այն, ինչը ուղղակիորեն կախված է ձեզանից։ Սա այն պահն է, երբ գործում է սկզբունքը. եթե ուզում եք փոխել աշխարհը, սկսեք ինքներդ ձեզնից։ Շաբաթվա առաջին կեսը բարենպաստ կլինի որոշակի նպատակ ունեցող գործունեության համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին խուսափեք լուրջ որոշումներ կայացնելուց։ Ձեր ինտուիցիան և ներքին ձայնը կարող են ձեզ ճիշտ չասել, թե ինչ է ձեզ անհրաժեշտ, և մեծ ռիսկ կա սխալներ թույլ տալու ձեր բիզնեսում։
Խեցգետինները պետք է այս շաբաթ հատկապես զգույշ լինեն. ձեր առողջությունն ու հոգեկան հանգստությունը կարող են լուրջ հարվածի տակ լինել: Երկուշաբթի զգույշ եղեք նոր ծանոթություններից և, ընդհանուր առմամբ, ավելի զուսպ եղեք մարդկանց հետ շփումներում: Երեքշաբթի մի մերժեք ամառային ուղևորության կամ նոր երկարաժամկետ նախագծի հրավերները. սպասումները շատ ոգեշնչող կլինի: Այնուամենայնիվ, շաբաթվա կեսին կարող է մեծ հիասթափություն լինել: Ամեն ինչ ձեզ վրա կթափվի ձնահոսքի պես: Բայց երբ ամեն ինչ կարգավորեք, արևը կշողա, և ուրախության կայծեր կլցի օդում: Շաբաթավերջը նվիրեք ձեր անձնական կյանքի բարելավմանը:
Առյուծներին այս շաբաթ սպասվում են էներգիայի ալիք և գարնանային տրամադրություն: Հնարավոր են երկար ապասված հարցերի պարզ պատասխաններ: Երկուշաբթի կարող եք ձեզ ավելի խոցելի և հեշտությամբ վիրավորված զգալ, քան սովորաբար: Երեքշաբթի խուսափեք լուրջ հարաբերություններից և երկարաժամկետ նախագծերից: Շաբաթվա կեսին կենտրոնացեք միայն ձեզանից կախված նախագծերի վրա: Հինգշաբթի օրը ձեզ կարող են սադրել և խնդրել կարծիք հայտնել, բայց այն արագորեն հերքվի: Զգույշ եղեք ձեր սննդակարգի հետ և խուսափեք շաբաթվա վերջում չափից շատ ուտելուց:
Կույսեր, կարևոր է այս շաբաթն անցկացնել առանց ուրիշների տրամադրության և կարծիքների մասին անհանգստանալու: Երկուշաբթի ձեզ համար կարող է գաղտնիք բացահայտվել: Երեքշաբթի պատրաստ եղեք նոր հանդիպումների և հարաբերությունների: Շաբաթվա կեսին հնարավոր են անսպասելի ծախսեր, որոնք, անշուշտ, չեն բարձրացնի ձեր տրամադրությունը: Ուրբաթ օրը հավանական են հիասթափություններ, իսկ ծրագրերը կարող են ձախողվել: Շաբաթվա վերջին կարող է լինել ինքնաբուխ ուղևորություն: Հաջողությունը կախված է ձեր հուզական վիճակից: Փորձեք չհաշվարկել աննշան հարցերը:
Կշեռքներն ընդհանուր առմամբ բարենպաստ շաբաթ կունենան։ Սակայն երկուշաբթի զգույշ եղեք. այն, ինչ դուք ընկալում եք որպես հաջողության պահ, կարող է ծուղակ դառնալ։ Երեքշաբթի ձեզ կարող է թվալ, թե ինչ-որ թանկարժեք բան փլուզվում է, բայց իրականում բոլոր փոփոխությունները դեպի լավը կլինեն։ Շաբաթվա կեսին ստանձնեք որքան հնարավոր է շատ առաջադրանքներ. ձեր եռանդը անպտուղ չի մնա։ Հինգշաբթի խուսափեք ֆինանսական պարտավորություններից։ Ուրբաթ օրն ավելի շատ նրբանկատություն ցուցաբերեք, հատկապես ձեր ղեկավարի և երեխաների հետ շփվելիս։ Հանգստյան օրերին ձեր անձնական կյանքը կարող է տատանվել. թյուրըմբռնումների պատճառով կա կոնֆլիկտների բարձր ռիսկ։
Կարիճներ, այս շաբաթ լավագույնն է վստահել ճակատագրին և չփորձել վերահսկել այն ամենը, ինչ տեղի է ունենում: Բազմաթիվ իրադարձություններ կարող են շատ ավելի լավ ընթանալ, քան դուք սկզբում պատկերացնում էիք: Երկուշաբթի հնարավոր է անսպասելի հանդիպում: Երեքշաբթին բարենպաստ է բժշկի այցելելու համար: Շաբաթվա կեսին լավագույնն է ավելի շատ զբոսնել, մարզվել և պահպանել ձեր արտաքին տեսքը: Հինգշաբթի վիճաբանության մեծ ռիսկ կա: Շաբաթվա վերջին կարող եք մարգարեական երազներ տեսնել. հատուկ ուշադրություն դարձրեք դրանց: Եվ, իհարկե, բավականաչափ քնեք: Որքան լավ զգաք ձեզ, այնքան ավելի հաջող կլինեն ձեր գործերը:
Աղեղնավորի համար այս շաբաթը կարող է շրջադարձային լինել։ Անցյալի մասին մտքեր, անհանգստացնող երազներ, հարազատների կողմից ձեր թույլ տված սխալների մասին հիշեցումներ՝ այս ամենը կարող է միանգամից գալ և փորձարկել ձեր դիմացկունությունը։ Բայց եթե որոշեք թույլ չտալ, որ ամեն ինչ ձեռքից փախնի, ապա շատ հաջող սկիզբ կունենաք նոր նպատակների և հետաքրքիր ծանոթությունների համար։ Մի վախեցեք շաբաթվա կեսին կայանալիք աննշան առօրյա դժվարություններից՝ դրանք կառավարելի կլինեն։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք մարտահրավերների բախվել։ Մի՛ խրվեք այս մրցակցության մեջ։
Այծեղջյուրներ, այս շաբաթը կլինի և՛ ոգեշնչող, և՛ հիասթափեցնո,. ամեն դեպքում, դուք անպայման իրադարձություններում ներգրավված կլինեք: Երկուշաբթի կարող է բուռն դիմակայություն լինել: Երեքշաբթի ծույլ տրամադրությունը կամ վատ առողջությունը կարող են ձեզ ստիպել չեղարկել որոշ ծրագրեր: Շաբաթվա կեսին պատրաստ եղեք կորստի, բայց թե դա ունեցվածքի, թե հեղինակության կորուստ է, պարզ կդառնա միայն այն ժամանակ, երբ այն տեղի ունենա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հանգամանքները թույլ կտան ձեզ փայլել հմայքով և գրավչությամբ: Ձեր հարաբերությունները ձեր սիրելիի հետ կարող են հասնել նոր մակարդակի:
Ջրհոսներն այս շաբաթ իրենց ժամանակի մեծ մասը կանցկացնեն՝ կենտրոնանալով բիզնեսի և աշխատանքի վրա: Երկուշաբթին հիանալի օր է գործողությունները պլանավորելու և համակարգելու համար, եթե աշխատում եք որպես թիմի մաս: Երեքշաբթի շատ ժամանակ հատկացրեք ձեր անձնական կյանքին: Շաբաթվա կեսը լավ ժամանակ է շրջապատ, հատկապես փաստաթղթերը կարգի բերելու համար: Հինգշաբթի հնարավոր է առաջարկ ստանաք, որի մասին վաղուց մտածում էիք: Շաբաթվա վերջին ձեր առողջությունը կարող է զգալիորեն վատթարանալ: Խուսափեք ինքներդ ձեզ ծանրաբեռնելուց և խնայողաբար օգտագործեք ձեր էներգիան:
Ձկները պետք է անպայման խուսափեն այս շաբաթ գործնական հանդիպումներ պլանավորելուց կամ նոր նախագծեր մեկնարկելուց: Երկուշաբթի ինչ-որ մեկի նկատմամբ նախանձի զգացումը կարող է բառացիորեն սպառել ձեր էներգիան: Երեքշաբթի մի շտապեք եզրակացություններ անել և հարաբերություններն ավարտել: Շաբաթվա կեսին փորձեք ինչ-որ նոր բան սովորել կամ սկսել այնպիսի դասընթաց, որի մասին մտածել եք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հարազատները կարող են գրավել ձեր ուշադրության մեծ մասը: Խուսափեք նրանց հետ նոր թեմաներ քննարկելուց, այլ փոխարենը քննարկեք հին, հրատապ հարցեր: Հանգստյան օրերին կարող եք գայթակղվել ընտրել ամենադժվար և էներգիա սպառող զբաղմունքները: Եթե դա բարձրացնում է ձեր տրամադրությունը, ապա արեք դա:

16.03.2026 Ретроградный Меркурий окончательно нас покидает в пятницу, и c субботы можно будет расслабиться. Но не всем!
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Овен♈️
Рожденным под знаком Овен на этой неделе по плечу будет очень многое. Правда, стоит заранее прорепетировать, как уверенно говорить «Нет!». Окружающие будут осаждать вас просьбами или попытаются использовать в своих целях. Отказывайте всем без сожаления. В начале недели может прийти заманчивое предложение по работе. Вторник подойдет для планирования будущих путешествий и для серьезной беседы, о которой вы давно думали. Среда может быть прекрасным солнечным днем — особенно если вы заранее разгрузите свои дела и встретитесь с тем, кто вам дорог. Во второй половине недели будьте открыты к новым встречам и знакомствам, в том числе и романтическим.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Телец♉️
Тельцов ждет довольно непростая неделя, но при этом есть все шансы, что сбудется одна давняя мечта. Это вас порадует и даст силы двигаться вперед. В первые дни недели в ваши сладкие отношения добавится ложка дегтя. Во вторник будет день равновесия — нужно будет достичь баланса между вашими запросами и окружающей действительностью. В середине недели велика вероятность серьезных недомоганий. В четверг постарайтесь принимать решения быстрее, чем обычно. В пятницу есть вероятность, что придется решать проблемы с родственниками. В выходные уделите максимальное внимание спорту и природе.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Близнецы♊️
У Близнецов неделя пройдет в атмосфере конфликтов, споров и склок. Захочется выяснить все сразу и со всеми. Но, кроме негативных эмоций у всех участников скандала, это вряд ли к чему-то приведет. Попробуйте наладить в первую очередь то, что зависит напрямую от вас. Это тот самый момент, когда срабатывает принцип: хочешь изменить мир — начни с себя. Первая половина недели будет благоприятна для занятий, имеющих конкретную цель. Во второй половине недели не принимайте серьезных решений. Интуиция и внутренний голос могут подсказывать не совсем то, что вам нужно, — велика вероятность ошибок в делах.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Рак♋️
Ракам на предстоящей неделе стоит проявлять особую осторожность: могут быть мощные атаки на ваше здоровье и душевное спокойствие. В понедельник не доверяйте новым знакомым и вообще будьте сдержаннее в общении с людьми. Во вторник не отказывайтесь от приглашений в летнее путешествие или от участия в новом долгосрочном проекте — ожидание очень вдохновит вас. А вот в середине недели может произойти крупное разочарование. Дела обрушатся на вас как снежная лавина. Но, когда вы со всем разберетесь, выглянет солнце, и искры радости наполнят воздух. Выходные посвятите налаживанию личной жизни.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Лев♌️
Львам на предстоящей неделе звезды обещают прилив энергии и весеннего настроения. Могут прийти простые ответы на ваши давние вопросы. В понедельник вы можете чувствовать себя более ранимыми и обидчивыми, чем обычно. Во вторник не начинайте серьезных отношений и долгосрочных проектов. В середине недели лучше займитесь теми проектами, которые зависят только от вас. В четверг вас могут провоцировать и просить высказать мнение, чтобы тут же его опровергнуть. В конце недели будьте аккуратны с питанием и не переедайте.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Дева♍️
Девам важно прожить эту неделю без оглядки на чужие настроения и мнение окружающих. В понедельник вам может открыться какая-то тайна. Во вторник будьте готовы к новым встречам и отношениям. В середине недели возможны непредвиденные расходы, которые точно не поднимут настроения. В пятницу высока вероятность разочарований в людях, планы тоже могут срываться. Ближе к концу недели может произойти спонтанная поездка. Будет ли она удачной — зависит от вашего эмоционального состояния. Постарайтесь не выяснять отношения по пустякам.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Весы♎️
У Весов неделя в целом будет благоприятной. Но в понедельник будьте осторожны: то, что вы примите за счастливый случай, может оказаться ловушкой. Во вторник может показаться, что рушится что-то ценное для вас, — но на самом деле все перемены будут к лучшему. В середине недели берите как можно больше дел, ваше рвение не останется без награды. В четверг избегайте денежных обязательств. В пятницу проявите побольше такта, особенно в общении с начальником и с детьми. В выходные личная жизнь может дать трещину: высока угроза конфликта на почве недопонимания.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Скорпион♏️
Скорпионам на предстоящей неделе лучше побыть немного фаталистами и не пытаться контролировать абсолютно все происходящее. Многие события могут сложиться гораздо лучше, чем вы изначально представляли. В понедельник возможна неожиданная встреча. Вторник благоприятен для посещения медицинских специалистов. В середине недели лучше побольше гулять, заниматься спортом и своим внешним видом. В четверг велика вероятность скандала. Ближе к концу недели вам могут сниться вещие сны — обратите на них особое внимание. И, конечно, высыпайтесь. Чем лучше вы себя будете чувствовать — тем успешнее пойдут дела.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Стрелец♐️
Для Стрельцов эта неделя может стать неким перевалочным пунктом. Мысли о прошлом, тревожные сны, родственники, напоминающие вам о совершенных ошибках, — все это может прийти разом и устроить вам проверку на прочность. И если вы решите не оставлять все как есть, то начнется весьма успешный старт к новым целям и интересным знакомствам. Не опасайтесь небольших бытовых трудностей в середине недели — они будут вам по плечу. Во второй половине недели вас могут брать «на слабо». Не стоит ввязываться в это соревнование.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Козерог♑️
Козерогов эта неделя будет и окрылять, и огорчать — в любом случае в стороне от событий вы точно не останетесь. В понедельник может произойти бурное выяснение отношений. Во вторник ленивое настроение или неоптимальное самочувствие могут заставить вас отменить часть планов. В середине недели будьте готовы к потере, а вот что это будет — вещь или репутация — узнаете только когда это произойдет. Во второй половине недели обстоятельства позволят вам блеснуть очарованием и харизмой. Отношения с любимым человеком могут выйти на новый уровень.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2026 года для знака зодиака Водолей♒️
У Водолеев большую часть времени на неделе займут дела и работа. Понедельник — отличный день для планирования и согласования действий, если вы творите в команде. Во вторник уделите достаточно времени личной жизни. В середине недели благоприятно навести порядок в окружающем вас пространстве и особенно в документах. В четверг есть вероятность получить предложение, о котором вы давно думали. Ближе к концу недели самочувствие может значительно ухудшиться. Не делайте что-либо через силу и расходуйте энергию экономно.
Гороскоп на неделю с 16 по 22 марта 2025 года для знака зодиака Рыбы♓️
Представителям знака Рыбы на этой неделе точно не стоит назначать деловые встречи и запускать новые проекты. В понедельник чувство зависти к кому-то может буквально лишить вас сил. Во вторник не торопитесь с выводами и не прекращайте отношения сгоряча. В середине недели постарайтесь узнать что-то новое для вас или начать обучение, о котором давно подумывали. Во второй половине недели родственники могут забрать много внимания на себя. Не обсуждайте с ними новых тем, а проговорите старые наболевшие вопросы. В выходные у вас может появиться побуждение выбрать наиболее сложные и энергозатратные занятия, если это поднимет вам настроение — дерзайте.