Նյու Յորքում շարունակվում է Նորաձևության շաբաթը. երեկ երեկոյան ևս մի քանի շոու է կայացել՝ հայտնիների մասնակցությամբ: Dundas x Revolve-ի ցուցադրությանը ներկա էին Ալեսանդրա Ամբրոսիոն, Բարբարա Պալվինը, Էմիլի Ռացկովսկին, Ժասմին Սանդերսը: Իսկ Proenza Schouler-ի շուին մասնակցեցին Ջիջի Հադիդը և ԱՄՆ փոխնախագահ Կամալա Հարիսի  խորթ դուստրը՝ Էլլա Էհոֆը:
10-09-2021 09:38
Կանադական Օնտարիո նահանգի երկվորյակ քույրերը, որոնք նման են երգչուհի Արիան Գրանդեի, բողոքել են նրա երկրպագուների սպառնալիքներից: 20-ամյա Մաքքեննան և Թեյլոր Փաթերսոն-Հոլը սկսել են իրենց տեսանյութերը համացանցում տեղադրել դեռեւս հինգ տարի առաջ, սակայն 2019 թվականից նրանք սկսել են նմանակել հայտնի երգչուհու ոճին: Քույրերն այնքան նման են փոփ աստղին, որ նորաձեւության բրենդները նրանց առաջարկել են մասնակցել գովազդային արշավներին։
10-09-2021 09:35
Շրի Լանկայի իշխանությունները կոչ են արել կանանց հետաձգել հղիությունը այն բանից հետո, երբ չորս ամսվա ընթացքում ավելի քան 40 ապագա մայրեր մահացել են Covid-19-ից:
10-09-2021 04:54
42-ամյա դերասանուհի Ջենիֆեր Լավ Հյուիթը և նրա 42-ամյա ամուսինը՝ Բրայան Հոլիսեյը, երրորդ երեխանն են ունեցել: Այս լավ նորությամբ աստղը կիսվել է իր Instagram-ում:
10-09-2021 03:20
30-ամյա մոդել և Victoria`s Secret-ի «հրեշտակ» Ժասմին Թաքսն ամուսնացել է իր ընկերոջ՝ Snapchat-ի միջազգային շուկաների 31-ամյա տնօրեն Խուան Դավիդ Բորրետոյի հետ: Արարողությունը տեղի է ունեցել Էկվադորի Կիտո քաղաքի կենտրոնում գտնվող կաթոլիկ եկեղեցում:
09-09-2021 10:57
Գենետիկ 10 առանձնահատկություն, որոնք երեխային անցնում են հորից. աչքերի գույնը, դեմքի սիմետրիկությունը, այտի փոսիկը, ատամների որակը, մազերի գույնը, շրթունքները, հասակը, ինտելեկտի մակարդակը, մատնահետքերը, քաշը:
09-09-2021 10:49
31-ամյա դերասանուհի Ջենիֆեր Լոուրենսը եւ նրա ամուսինը՝ Կուկ Մարունին, առաջին անգամ ծնողներ կդառնան, People-ին հայտնել է աստղի ներկայացուցիչը։ Ջենիֆերը Նյու Յորքից 37-ամյա նկարչի հետ ծանոթացել է 2018թ-ին՝ 2017թ․-ին ռեժիսոր Դարեն Արանոֆսկուց բաժանվելուց հետո։ Լոուրենսն ու Մարունին ամուսնացել են 2019թ․-ի հոկտեմբերին։
09-09-2021 04:20
Հոլիվուդյան դերասաններ Ջեսիքա Չեսթեյնն ու Օսկար Այզեքը համացանցում իրարանցում են առաջացրել այն բանից հետո, երբ, կարմիր գորգին միասին հայտնվելով, տարօրինակ մտերմություն են դրսևորել: Դա անկեղծ զարմացրել է նրանց երկրպագուներին, որոնցից շատերը շտապել են հիշեցնել, որ երկուսն էլ ամուսնացած են և ընտանիքներ ունեն:
09-09-2021 02:53
Թոքերի քաղցկեղի զարգացման ռիսկի վրա ազդում են այնպիսի գործոններ, ինչպիսիք են պասիվ ծխելը, ռադոնի ու ասբեստի ազդեցությունը, թոքերի հիվանդությունները: Սակայն գիտնականները կարծում են, որ դրանց ազդեցությունը չի կարող բացատրել չծխողների մոտ հիվանդության տարածվածությունը:
09-09-2021 01:17
Աֆղանստանում բնակվող կանայք չեն կարողանա զբաղվել սպորտի այնպիսի տեսակներով, որոնց դեպքում արտաքին տեսքը չի համապատասխանում շարիաթի նորմերին: Այս մասին հայտնել է Աֆղանստանում իշխանությունը զավթած «Թալիբան» շարժման մշակույթի հարցերով հանձնաժողովի փոխնախագահ Ահմադուլլա Վասիկը:
08-09-2021 01:14
Իսպանիայի թագուհի Լետիցիան խնայողության հրաշալի օրինակ է ցուցադրել՝ ամուսնու՝ Ֆելիպե VI-րդ թագավորի հետ Մադրիդում Չիլիի նախագահին դիմավորելու արարողությանը ներկայանալով սկսուրի՝ 40 տարվա զգեստով: Զգեստը ժամանակին՝ 1981թ. Հռոմում, կրել է Իսպանիայի նախկին թագուհի Սոֆիան՝ Ֆելիպե VI-րդի մայրը:
08-09-2021 01:12
Բրիտանական Բրիսթոլում 70 կին ամուսնացել է տասնյակ ծառերի հետ՝ այդպիսով փորձելով փրկել դրանք հատումից, ինչը նախատեսված է տեղում շինարարական աշխատանքների ծրագրով: Կանայք, ընդհանուր առմամբ, ամուսնացել են 74 ծառի հետ: Նրանք կրել են հարսանեկան կամ պարզապես տոնական զգեստներ՝ հայտարարելով, որ «ծառերն իրենց կյանքի զուգընկերներն են»:
08-09-2021 01:05
Ամերիկացի երգչուհի եւ դերասանուհի Բեյոնսեն գրել եւ ձայնագրել է “Be Alive” երգը՝ Ուիլ Սմիթի «Ռիչարդ արքան» մոտալուտ դրամայի համար: Los Angeles Times-ը նշում է, որ Բեյոնսեն մեծ հավանականությամբ կարող է «Օսկար» մրցանակի հավակնել այդ թերքի համար:
08-09-2021 01:03
Երգչուհի Ռիհանան իր ընկերոջ՝ ASAP Rocky-ի հետ հյուրընկալվել է Նիկի Մինաժին։ Աստղերը բաժանորդներին զարմացրել են ռեփերների մեկամյա որդու եւ Ռիհանա Մաջեսթիի 7-ամյա զարմուհու հետ կադրերով, ինչպես նաեւ հնարավոր համատեղ ուղու մասին լուրերի ալիք են հրահրել:
08-09-2021 00:59
Տխրահռչակ Մոնիկա Լեւինսկին կարծում է, որ ԱՄՆ նախկին նախագահ Բիլ Քլինթոնը «պետք է ցանկանա ներողություն խնդրել» 1990-ականների սիրային հարաբերությունների սկանդալում իր դերի համար: «Նա պետք է ցանկանա ներողություն խնդրել այնպես, ինչպես ես կցանկանայի ներողություն խնդրել այն մարդկանցից, ում ես եւ իմ գործողությունները ցավ են պատճառել»,- Today-ին FX-ի American Crime Story: Impeachment-ին տված հարցազրույցում ասել է նա:
07-09-2021 11:12
Իսրայելում հաջողությամբ վիրահատել են մեկամյա սիամական երկվորյակներին, որոնք գլխի հետնամասով միմյանց միացած էին լույս աշխարհ եկել: Սա երկրում իրականացվող առաջին նմանօրինակ վիրահատությունն է, որն արվել է իսրայելցի և արտասահմանցի տասնյակ մասնագետներից կազմված թիմի կողմից:
07-09-2021 11:10
Նիգերիայի Յուբանգ գյուղական համայնքում կանայք և տղամարդիկ, որքան էլ դժվար է հավատալ, տարբեր լեզուներով են խոսում: Գյուղի բնակիչներն ասում են, որ կանայք Վեներայից են, իսկ տղամարդիկ՝ Մարսից: Այնքան էլ հստակ չէ, թե ինչ քանակի բառեր կամ արտահայտություններ են տարբերվում կանանց և տղամարդկանց խոսքում, սակայն նրանք տարբեր կերպ են արտահայտում նույն միտքը:
07-09-2021 10:53
Սիցիլիայում մեկնարկել են, ռեժիսոր Ջեսիկա Վուդվորթի եւ հայկական կողմի համապրոդյուսեր Անժելա Ֆրանգյանի՝ «Ամրոց» լիամետրաժ խաղարկային նախագծի նկարահանումները։ Ֆիլմը համարտադրություն է Հայաստանի, Բելգիայի, Իտալիայի, Նիդերլանդների եւ Բուլղարիայի միջեւ։
07-09-2021 06:15
Տղամարդկանց շրջանում սեռական ցանկության նվազումը հաճախ կապված է էրեկցիայի խանգարման հետ։ Սա ավելի շատ սեռական ցանկության թվացյալ խանգարում է, քանի որ հաճախ էրեկցիայի խանգարումը բուժելով ցանկությունը վերականգնվում է։
07-09-2021 05:57
Ճապոնիայում տղամարդուն մեղադրել են ինքնասպասարկման լվացքատներից կանանց ներքնազգեստի 730 կտոր գողանալու մեջ: Ոստիկանները նրա բնակարանում հայտնաբերել են ներքնազգեստի 730 իր: Նա ձերբակալվել է եւ իշխանություններին խոստովանել է, որ գողացել է իր մոտ հայտնաբերված ներքնազգեստը:

После развода с Анджелиной Джоли Брэд Питт не отказывает себе в женском внимании. Так, в Голливуде сейчас все говорят о новом романе актера. По словам инсайдеров, избранницей Питта стала Марго Робби, с которой, если верить слухам, у них уже была интрижка в прошлом.
11-09-2021 11:18
Популярная итальянская группа Måneskin, которая прославилась после победы на "Евровидении" в этом году, снялась в новой кампании коллекции Gucci Aria. Это сотрудничество было вполне ожидаемо и предсказуемо: на публике ребята уже не раз появлялись в нарядах Gucci, да и их сценические образы в стиле глэм-рока близки эстетике бренда при Алессандро Микеле.
11-09-2021 08:22
Подписчики 36-летней Марии Кожевниковой уже давно заметили по ее постам в соцсетях, что сейчас она переживает не лучший период в своей жизни. Вчера же актриса решилась впервые заговорить со своей аудиторией на эту непростую тему. Кожевникова подтвердила, что у нее действительно есть проблемы, с которыми ей пока трудно разобраться даже с помощью специалистов.
10-09-2021 10:11
В Нью-Йорке продолжается Неделя моды, и вчера вечером состоялось еще несколько показов, которые привлекли и звездных гостей. Так, топ-модели, в числе которых были Алессандра Амбросио, Барбара Палвин, Эмили Ратажковски, Жасмин Сандерс, собрались на показе коллаборации Dundas x Revolve. Ну а на показе Proenza Schouler на подиум вышли Джиджи Хадид и падчерица вице-президента США Камалы Харрис Элла Эмхофф.
10-09-2021 09:38
Сестры-близнецы из канадской провинции Онтарио, похожие на певицу Ариану Гранде, пожаловались на угрозы ее фанатов. 20-летние Маккенна и Тейлор Паттерсон-Холл начали выкладывать свои видео в сеть еще пять лет назад, однако с 2019 года они стали подражать стилю знаменитой певицы. Сестры настолько похожи на поп-звезду, что модные бренды предлагали им участвовать в рекламных компаниях.
10-09-2021 09:35
Власти Шри-Ланки призвали женщин повременить с беременностью после того, как более 40 будущих матерей умерли от Covid-19 за четыре месяца.
10-09-2021 04:54
У 42-летней актрисы Дженнифер Лав Хьюитт и ее 42-летнего мужа Брайана Хэллисея родился третий ребенок. Этой радостной новостью звезда поделилась в своем инстаграме.
10-09-2021 03:20
30-летняя модель и «ангел» Victoria`s Secret Жасмин Тукс вышла замуж за своего бойфренда, 31-летнего директора по международным рынкам в Snapchat Хуана Давида Боррето. Церемония прошла в католической церкви в центре Кито в Эквадоре.
09-09-2021 11:56
В Нью-Йорке стартовала Неделя моды сезона весна-лето — 2022, и открывал ее дизайнер Кристиан Сириано, который показал уже 40-ю коллекцию своего одноименного бренда. Гостями шоу стали Кэти Холмс, Алисия Сильверстоун, Лил Ким, Коко Роша и другие знаменитости.
09-09-2021 11:55
Информация, что 24-летняя Кайли Дженнер и ее возлюбленный, 30-летний Трэвис Скотт, станут родителями во второй раз, впервые появилась в прессе еще в конце августа. Но тогда полагаться приходилось лишь на слова инсайдеров. Теперь же сама Кайли официально подтвердила эту информацию.
09-09-2021 10:49
31-летняя актриса Дженнифер Лоуренс и ее муж Кук Маруни впервые станут родителями. Дженнифер начала встречаться с 37-летним художником-галеристом из Нью-Йорка в 2018 году после того, как в 2017-м рассталась с режиссером Дарреном Аронофски. Лоуренс и Маруни связали себя узами брака в октябре 2019 года.
09-09-2021 02:53
Hа риск развития рака легкого влияют такие факторы как пассивное курение, воздействие радона и асбеста, болезни легких. Однако ученые считают, что их влияние не может объяснить распространенность болезни у некурящих людей.
09-09-2021 01:53
Юморист Максим Галкин разместил у себя в TikTok новый ролик, который мигом привлек внимание пользователей. Артист решил приурочить ролик к двадцатилетнему юбилею совместной песни с Аллой Пугачевой, которая тоже есть на кадрах. Пользователи тепло приняли трек, однако все оказались очень удивлены внешним видом Примадонны. Певица в свои 72 года выглядит просто невероятно.
08-09-2021 01:10
35-летняя Наталья Ионова, известная как певица Глюк`оZа, стала героиней нового выпуска подкаста Эльдара Джарахова. В разговоре с ним певица вспомнила, как делала предложение своему мужу Александру Чистякову и как в возрасте 15 лет попала в милицию из-за наркотиков.
08-09-2021 01:03
Певица Рианна со своим бойфрендом ASAP Rocky побывала в гостях у Ники Минаж. Звезды умилили подписчиков кадрами с годовалым сыном рэп-иконы и 7-летней племянницей Рианны Маджести, а также спровоцировали волну слухов о возможном совместном треке.
08-09-2021 00:59
Печально известная Моника Левински считает, что бывший президент США Билл Клинтон «должен захотеть извиниться» за свою роль в скандале 1990-х годов в связи с их любовным романом. «Он должен захотеть извиниться так же, как я хотела бы извиниться, перед людьми, которым я и мои действия причинили боль», - сказала она в программе «Сегодня» в ходе интервью для продвижения сериала FX «Американская история преступлений: импичмент».
08-09-2021 00:20
33-летняя певица Юлианна Караулова призналась, что вышла замуж за саунд-продюсера Андрея Черного. Звезда рассказала в эфире ютуб-шоу «ДаДа — НетНет», что публично обсуждать свадьбу, однако, пока не планирует.
08-09-2021 00:18
Журналисты издания Super поделились эксклюзивной информацией: по их данным, у 45-летнего актера Павла Деревянко новый роман! Его избранницей стала Зоя Фуць.
07-09-2021 11:47
В США умер актер Майкл К. Уильямс, игравший в "Прослушке" и "Подпольной империи".
07-09-2021 11:01
28-летняя популярная рэп-исполнительница Карди Би стала мамой во второй раз — звезда родила ребенка от своего 29-летнего супруга рэпера Offset.