Մերկուրիի հետադարձ շարժման առաջին շաբաթը հեշտ չի լինի։ Սակայն հինգ նշանների բախտը կժպտա. աստղերը կառաջարկեն հաջողության հնարավորություն, իսկ նրանց հովանավոր մոլորակները կաջակցեն դժվարին պահերին և կչեզոքացնեն խնդիրներն ու դժբախտությունները։
Խոյերը բախտավորների շարքում կլինեն։ Այս շաբաթ դուք կլինեք ուժով և էներգիայով լի։ Ձեր ստեղծագործական մտածողությունն ուղղեք վաղեմի խնդիրները լուծելուն։ Շաբաթվա սկիզբը նվիրեք նոր նախագծի մեկնարկին։ Երեքշաբթի ժամանակ հատկացրեք, ուշադիր մտածեք բոլոր գործողությունների մասին և վերանայեք փաստաթղթերը։ Շաբաթվա կեսին կարող է կոնֆլիկտ առաջանալ անփույթ արտահայտված կարծիքի շուրջ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է ձեր կյանքում փոփոխություններ կատարելու՝ նոր աշխատանք, վերանորոգում սկսելու, ինտերիերը թարմացնելու կամ կերպարը փոխելու համար. ամեն ինչ կստացվի, այնպես որ գործեք համարձակորեն։ Եթե հնարավոր է, հանգստյան օրերը տրամադրեք ձեզ և ձեր անձնական հետաքրքրությունների համար։
Ցուլերի համար այս շաբաթը հոգսերով լի կլինի, և չնայած ձեր բոլոր ջանքերին, դուք չեք կարողանա կտրվել աշխատանքից և առօրյայից՝ վայելելու համար ձեր կյանքում կատարվողը: Ձեր անձնական կյանքը ստիպված կլինեք հետաձգել, հատկապես երկուշաբթի և երեքշաբթի: Այս օրերին բավականին ձանձրույթ կզգաք: Չորեքշաբթի խուսափեք կոնֆլիկտ հրահրելուց: Հինգշաբթի պետք է կենտրոնանաք ձեր առողջության վրա, և եթե կարողանաք անմիջապես դիմել մասնագետի, ապա առնվազն հանդիպում նշանակեք: Ուրբաթ օրը դիմեք ձեր հմայքին, որպեսզի ուրիշներից ստանաք այն, ինչ ուզում եք: Եթե շաբաթ օրը խնդիր առաջանա, փորձեք դրան կողքից նայել:
Երկվորյակները պետք է պատրաստ լինեն ծանրաբեռնված աշխատանքային շաբաթվա. այն լի կլինի առաջադրանքներով և պարտականություններով: Երեքշաբթին խոստանում է ամենաարդյունավետ լինել. ձեր ամենակարևոր գործողությունները պլանավորեք նոյեմբերի 11-ին: Այնուամենայնիվ, չորեքշաբթին կարող է էներգիայի անկում բերել, և հանգիստն ու մեդիտացիան դժվար թե օգնեն. ակտիվ մնացեք՝ անկախ ամեն ինչից: Հինգշաբթին հաջող հանդիպման հնարավորություն կտա՝ այն միաժամանակ կլինի հանգիստ և հետաքրքիր: Ուրբաթ օրը կարող է ձեզ երկար սպասված նորություններ բերել: Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք սիրելիների հետ իմաստալից կապի համար: Դրական տրամադրությունների և խորհուրդների փոխանակումը կապահովի ոգեշնչման առողջ չափաբաժին:
Այս շաբաթ Խեցգետինների մի քանի ցանկություններ կարող են իրականանալ։ Երեքշաբթի ամեն ինչ կստացվի այնպես, ինչպես դուք եք ցանկանում, այնպես որ ձեր ժամանակը մանրուքների վրա մի վատնեք։ Չորեքշաբթի սիրելիները կարող են լուրջ բողոքներ ներկայացնել այն մասին, թե որքան քիչ ժամանակ եք անցկացնում նրանց հետ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի լայն հայացք գցեք ձեր որոշումների վրա, հակառակ դեպքում կարող եք բաց թողնել կարևոր մանրամասները։ Ուրբաթ օրը վստահեք ձեր ինտուիցիային։ Հանգստյան օրերին ձերբազատվեք ձեր բոլոր անհանգստություններից, հակառակ դեպքում կարող եք զգալի ուժասպառ լինել։
Աստղերը զգուշացնում են, որ Առյուծներն այս շաբաթ աշնանային մելամաղձություն կզգան, և դրա հետ մեկտեղ՝ կհասկանան, որ ներկայիս ապրելակերպը այլևս իրենց չի համապատասխանում: Կառաջանա փոփոխության ուժեղ ցանկություն: Բայց թե ինչպիսի փոփոխություն, առայժմ անհասկանալի կմնա: Փորձեք սպասել և խուսափել անխոհեմ գործողություններից: Երեքշաբթի իմպուլսիվության ալիքը կարող է հանգեցնել սխալ քայլերի, որոնց համար, հավանաբար, հետագայում կզղջաք: Չորեքշաբթի խուսափեք խոստումներ տալուց: Հինգշաբթի հետևեք ձեր հետաքրքրասիրությանը. դա շատ հետաքրքիր ուղիներ կբացի: Ուրբաթ օրը ժամանակ հատկացրեք նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու կամ ձեր հմտությունները զարգացնելու համար: Շաբաթավերջը բարենպաստ է ստեղծագործական զբաղմունքների և առաջին հանդիպումների համար:
Կույսերը շաբաթվա սկզբին կունենան ուժեղ անհանգստություն և սթրես. ցավոք, դրա համար բազմաթիվ պատճառներ կլինեն: Այնուամենայնիվ, հինգշաբթիից սկսած ամեն ինչ կվերադառնա ներդաշնակության՝ թե՛ ընթացիկ իրադարձությունների, թե՛ հոգեկան հանգստության առումով: Էներգիայի այս ալիքը օգտագործեք իմաստուն կերպով՝ վերջ դրեք հին խնդիրներին և ուրախությամբ զբաղվեք նորերով: Հնարավոր են շատ հետաքրքիր փոփոխություններ անձնական կյանքում. հոգ տարեք ձեր մասին և բաց եղեք նոր ծանոթությունների համար: Հինգշաբթի ամրապնդեք կարևոր կապերը: Ուրբաթը հարմար է կենցաղային խնդիրները լուծելու համար: Մի՛ վարանեք լրացուցիչ ջանքեր գործադրել. արդյունքները կարդարացնեն ձեր ջանքերը: Հանգստյան օրերին հնարավոր է հաճելի անակնկալ:
Այս շաբաթ Կշեռքները կարող են ուժեղ հուզական պոռթկումներ ունենալ: Հատկապես ուշադիր եղեք բացասական դրսևորումների նկատմամբ և փորձեք խուսափել որևէ մեկի հետ վեճից: Եթե շաբաթվա առաջին կեսին ձեր կյանքում ինչ-որ բան փոխելու ուժեղ ցանկություն զգաք, նույնիսկ ամենահիմնական բաները՝ դիմադրեք: Մերկուրիի հետադարձ շարժումը դեռևս կխոչընդոտի ցանկացած նախաձեռնություն: Չորեքշաբթի ձեր շրջապատի մարդկանց մասին կարող եք բացահայտել որոշ հետաքրքիր և տհաճ փաստեր: Շաբաթը երկրորդ կեսը բարենպաստ է սովորելու և փորձի միջոցով նոր հմտություններ ձեռք բերելու համար: Ուրբաթ օրը բոլոր հասարակական միջոցառումների ժամանակ փնտրեք «ձեր հոգու զույգին». այս օրերին ձեր ճակատագրին հանդիպելու հավանականությունը շատ մեծ է: Կիրակի օրը հնարավորինս դադար տվեք և ինքներդ ձեզ թույլ տվեք հեռվից դիտարկել ձեր բոլոր գործերը և աշխարհը:
Եւս մեկ նշան, որին բախտը լիաթոք կժպտա։ Այս շաբաթը Կարիճների համար բարենպաստ կլինի։ Դուք հնարավորություն կունենաք ցուցադրելու ձեր տաղանդները, և ձեր սիրելիները, անշուշտ, կաջակցեն ձեզ այնպիսի ձևերով, որոնցով դուք երբեք չէիք սպասում։ Երեքշաբթի հատկապես ուշադիր եղեք շուրջը տարվող խոսակցություններին և ձեր ստորագրած փաստաթղթերին։ Չորեքշաբթի ձեր ինտուիցիան կբարձրանա, և կզգաք, որ նույնիսկ, եթե գործեք ձեր սեփական հստակ ծրագրին հակառակ, ամեն ինչի կհասնեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք ձեր առողջության և հոգեկան բարեկեցության վրա։ Լրացրեք ձեր վատնված էներգիան։ Մասնակցեք խմբային վարժությունների դասընթացի՝ ձեր մարտկոցները լիցքավորելու և ապագայի համար արժեքավոր կապեր հաստատելու համար։
Աղեղնավորին նույնպես սպասվում է օրինակելի շաբաթ, բայց միայն այն դեպքում, եթե դուք հաղթահարեք ծուլությունն ու անտարբերությունը և առավոտից երեկո ակտիվ լինեք։ Երկուշաբթի ձեր հմայքը կլինի իր գագաթնակետին. օգտվեք դրանից։ Երեքշաբթի եղեք խնայող և խուսափեք որևէ մեկին խորհուրդներ տալուց, քանի որ դա կարող է կոնֆլիկտ ստեղծել։ Շաբաթվա կեսին մեծ է էական սխալներ թույլ տալու հավանականությունը. Լավ կլինի ընդմիջում վերցնեք կամ գոնե հետաձգեք որոշումների կայացումը։ Ուրբաթ օրը ստիպված կլինեք մի կողմ դնել աշխատանքը՝ սիրելիներին կամ ընկերոջը օգնելու համար։ Բայց արդյունքը բազմապատիկ կփոխհատուցվի։ Կիրակին հիանալի է ստեղծագործական զբաղմունքների, մշակութային միջոցառումների և կարճատև ուղևորությունների համար։
Այս շաբաթն Այծեղջյուրների համար կարող է շատ հիշարժան լինել: Երեքշաբթի հաջողությունը ձեր կողմը կլինի. ձեր ամենակարևոր գործերը պլանավորեք այս օրվա համար: Չորեքշաբթի ձեզանից կարող են ֆինանսական օգնություն խնդրել. աստղերը զգուշացնում են, որ կարող եք կորցնել այդ գումարը, ուստի մի փոքր ժլատությունը օգտակար կլինի: Ի դեպ, հիմա ժամանակն է սկսել պլանավորել ձեր եկամուտներն ու ծախսերը գալիք տարվա համար: Հինգշաբթ, եթե հնարավոր է, հետաձգեք գործերը և կենտրոնացեք ձեր անձնական կյանքի վրա, հատկապես, եթե զգում եք, որ ամեն ինչ այնպես չէ ընթանում: Ուրբաթ օրը ձեր խորհուրդը կարող է օգնել մեկ ուրիշին իր կյանքը ճիշտ ուղղությամբ տանել: Նվիրեք հանգստյան օրերը զբոսանքին, բնության հետ շփվելուն և ձեր գաղափարների շուրջ խորհրդածելուն:
Ջրհոսներ, այս շաբաթը ձեզ հատուկ էներգիա և դրական լիցք կբերի։ Եթե զգում եք, որ կարող եք սարեր շրջել, ապա ամենայն հավանականությամբ կշրջեք։ Առաջ գնացեք։ Ձգտեք նոր նախագծերի, բարձրաձայնեք ձեր գաղափարները և դաշնակիցներ փնտրեք։ Երեքշաբթի հաճելի հանդիպում կլինի։ Շաբաթվա կեսին կտեսնեք անցյալի ձեր ջանքերի և նվաճումների արդյունքները, և ոչ միայն դուք, այլև ձեր ղեկավարը ևս կգնահատի ու կպարգևատրի այդ արդյունքների համար։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին սպասվում են հաջող ֆինանսական գործարքներ։ Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք ձեր անձնական կյանքին։ Միայն թե մտքներովդ չանցնի խանդել։ Դա կարող է բաժանման հանգեցնել։
Ձկներ, աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ, բացել լինել նոր հնարավորությունների, կապերի և փորձառությունների համար: Ազատորեն ձեռնարկեք նոր նախագծեր: Ակտիվ եղեք անձնական կյանքում, ավելի շատ նախաձեռնողականություն ցուցաբերեք և սկսեք նոր ուսումնասիրություններ կամ դասընթացներ: Երեքշաբթի ձեր ուշադրությունը կարող է տեղափոխվել սիրելիների և ընտանեկան գործերի վրա: Ժամանակ հատկացրեք կարգի բերելու և հարմարավետ մթնոլորտ ստեղծելու համար: Շաբաթվա կեսին ընդունեք բոլոր հրավերներն ու հանդիպումները: Հինգշաբթի իմաստուն կերպով օգտագործեք ձեր էներգիան, զտեք ձեր կոնտակտները և վստահորեն ասեք «ոչ»: Հանգստյան օրերին հնարավոր է բուռն քննարկում. եղեք հարգալից և նրբանկատ:

Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для всех знаков зодиака.
10.11.2025 Первая неделя ретроградного Меркурия не может быть легкой по умолчанию. Но 5 знакам безоговорочно повезет: звезды подарят шанс на успех, а планеты-покровители прикроют в трудную минуту и отведут беды и неприятности.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Овен
Представители знака Овен как раз относятся к числу счастливчиков. Но этой неделе вы будете полны сил и энергии. Направьте креативное мышление на решение давних зависших вопросов. Начало недели посвятите запуску нового проекта. Во вторник не спешите, тщательно взвешивайте все действия и проверяйте бумаги. В середине недели может случиться конфликт из-за неосторожно высказанного мнения. Во второй половине недели благоприятно внести в жизнь перемены — новая работа, начало ремонта, обновление интерьера или смена имиджа — все получится, действуйте смелее. Выходные дни, по возможности, освободите для себя и личных интересов.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Телец
У Тельцов неделя будет наполнена рутиной и, несмотря на все усилия, вам не удастся подняться над работой и бытом, чтобы получить удовольствие от происходящего в вашей жизни. Личную жизнь придется поставить на паузу, особенно в понедельник и вторник. В эти дни вам придется испытать изрядную долю скуки. В среду не реагируйте на призыв к конфликту. В четверг придется заняться своим здоровьем, и если получится сразу посетить специалистов, то хотя бы запишитесь на прием. В пятницу призовите на помощь свое обаяние, чтобы добиваться от окружающих желаемого. Если в субботу возникнет проблема — попробуйте посмотреть на нее со стороны.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам стоит настроиться на рабочую загрузку — дел и задач будет выше крыши. Во вторник звезды обещают самый продуктивный день — запланируйте на 11 ноября самые важные дела. А вот в среду возможен спад энергии, и тут вряд ли помогут релакс и медитация — проявляйте активность, несмотря ни на что. В четверг возможно успешное свидание — спокойное и захватывающее одновременно. В пятницу может прийти новость, которую вы давно ждали. В выходные дни выделите время на полноценное общение с близкими. Ваш обмен позитивом и советами дадут друг другу изрядную порцию вдохновения.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Рак
У Раков на этой неделе могут сбыться сразу несколько желаний. Во вторник все будет складываться так, как вы хотите — поэтому не разменивайтесь на несущественные дела. В среду близкие могут предъявить к вам весомые претензии о том, что вы уделяете им мало времени. Во второй половине недели смотрите на решение вопросов как можно шире — иначе рискуете упустить важные детали. В пятницу доверяйте своей интуиции. В выходные возьмите паузу от всех забот, иначе рискуете получить изрядную долю выгорания.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Лев
Звезды предупреждают, что у Львов на этой неделе разыграется осенняя тоска, а с ней придет и осознание, что нынешний образ жизни вас больше не устраивает. Возникнет острое желание перемен. Но вот каких именно — это пока останется в тумане. Постарайтесь подождать и не действовать наобум. Во вторник всплеск импульсивности может вывести на неверные действия, о которых вы, наверняка, потом пожалеете. В среду не давайте обещаний. В четверг следуйте за своим любопытством — оно откроет вам очень интересные пути. В пятницу выделите время на получение новых знаний или отработку навыков. Выходные благоприятны для занятий творчеством и первых свиданий.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Дева
Девы в начале недели ощутят сильную тревогу и стресс — увы, но поводов для этого будет предостаточно. Однако, начиная с четверга, все вернется к гармонии и в плане происходящего, и в плане душевного спокойствия. Грамотно используйте прилив сил — поставьте точку в старых вопросах и с радостью беритесь за новые. В личной жизни возможны весьма интересные перемены — заботьтесь о себе и будьте открыты к новым знакомствам. В четверг укрепите важные для вас связи. Пятница подойдет для решения бытовых вопросов. Смело прилагайте дополнительные усилия — результат будет стоить того. В выходные дни возможен приятный сюрприз.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Весы
У Весов на неделе могут быть сильные всплески эмоций. Особо следите за негативными выбросами, и постарайтесь ни с кем не поссориться. Если в первой половине недели возникнет сильное желание поменять что-то в вашей жизни, вплоть до базовых вещей — не поддавайтесь! Ретроградный Меркурий все равно заблокирует вам любые инициативы. В среду могут открыться любопытные и не слишком приятные факты о людях рядом. Вторая половина недели благоприятна для обучения и получения новых навыков на практике. В пятницу на всех публичных мероприятиях ищите «своего человека» — в эти дни шансы встретить свою судьбу очень велики. В воскресенье максимально замедлитесь и позвольте себе понаблюдать за всеми делами и целым миром со стороны.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Скорпион
И снова знак, которому звезды насыплют удачи с горкой. Эта неделя у Скорпионов сложится благоприятно. У вас будет шанс показать себя и свои способности, а близкие обязательно поддержат там, где вы и сами не ожидали. Во вторник будьте особо внимательны к разговорам вокруг и к подписываемым документа . В среду интуиция обострится и вы почувствуете что действу даже вопреки своему же четкому плану, вы всего добьетесь. Во второй половине недели уделите максимум внимания своему здоровью и душевному состоянию. Восполняйте растраченный ресурс. Сходите на групповую спортивную тренировку, чтобы зарядиться особой атмосферой и завести полезные связи — на будущее.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Стрелец
У Стрельцов также ожидается образцово-показательная неделя, но только если победить лень и апатию и проявлять активность с утра до вечера. В понедельник ваше обаяние будет на высоте — поспешите этим воспользоваться. Во вторник будьте экономнее и не давайте никому советов, чтобы не создавать почву для конфликта. В середине недели высока вероятность крупных ошибок — оптимально взять паузу или хотя бы отложить решения на потом. В пятницу рабочие дела, придется отложить, чтобы помочь близким или другу. Но это окупится многократно. Воскресенье подойдет для занятий творчеством, культурных мероприятий и небольших путешествий.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Козерог
Эта неделя может быть очень запоминающейся для Козерогов. Во вторник удача будет на вашей стороне — запланируйте на этот день наиболее важные дела. В среду вас могут попросить о финансовой помощи — звезды предупреждают, что можно потерять эти деньги, так что некоторая скупость будет в данном случае пойдет вас на пользу. Кстати, сейчас самое время заняться составлением плана доходов и расходов на следующий год . В четверг, по возможности, поставьте дела на паузу и займитесь личной жизнью. Особенно если чувствуете, что там все идет не так. В пятницу ваш совет поможет кому-то направить жизнь в нужную сторону. Выходные посвятите неспешной прогулке, общению с природой и обдумыванию ваших идей.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеям неделя подарит особую энергию и заряд позитива. Если вы почувствуете, что сможете свернуть горы — скорее всего так и будет. Дерзайте! Беритесь за новые дела, озвучивайте свои идеи, ищите союзников. Во вторник случится приятная встреча. В середине недели вы увидеть результаты ваших прошлых усилий и заслуг, не только вы — начальство отметит и вознаградит за эти результаты. Во четверг и пятницу ожидаются удачны финансовые сделки. В выходные уделите время личной жизни. Только не вздумайте ревновать! Это может привести к разрыву отношений.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 ноября 2025 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам на этой неделе звезды советуют открыться новым возможностям, знакомствам и ощущениям. Смело начинайте заниматься новыми проектами. Будьте активны в плане личной жизни, проявляйте больше инициативы, начинайте новую учебу или курсы. Во вторник фокус вашего внимания могут приковать близкие люди и дела семьи. Уделите время наведению порядка и повышению уюта. В середине недели соглашайтесь на все приглашения и встречи. В четверг грамотно используйте прилив энергии, фильтруйте контакты и смело говорите «нет». В выходные возможна бурная дискуссия, проявите все возможное уважение и такт.