Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 6-12-ը 2025 թ․
Համբերատար եղեք և պատրաստվեք նրան, որ նախատեսված ժամադրությունները կարող են վերջին րոպեին ձախողվել: Հոկտեմբերի 7-ի լիալուսինն այս շաբաթվա սկզբին լուրջ վնաս կհասցնի շատ նշանների սիրային կյանքին, բայց որոշների բախտը սիրո հարցում կբերի:
Խոյերի համար առաջիկա օրերը կարող են բերել մի շարք փոքր, բայց տհաճ մարտահրավերներ: Յուրաքանչյուր նոր խնդիր կպահանջի անհապաղ լուծում: Հետևեք ամենօրյա ռեժիմին, քանի որ ձեր տոկունությունն ու հստակ մտածելու ունակությունը կարող են վճռորոշ դեր խաղալ այս մրցավազքում: Ամեն ինչ դիտարկեք որպես ուժի փորձություն: Շաբաթվա կեսից սկսած՝ ձեր բոլոր ջանքերը կենտրոնացրեք դրականը գտնելու վրա: Ձեր շրջապատի բարի մտադրություններով մարդիկ ոսկու արժեք ունեն. գնահատեք նրանց: Ուրբաթ օրը մի վախեցեք կիսվել ձեր փորձով. դա կարող է ազդել կարիերայի առաջխաղացման վրա և զգալիորեն բարձրացնել ձեր հեղինակությունը: Շաբաթավերջին չափազանց համբերատար եղեք:
Ցուլերին սպասվում է էներգետիկ շաբաթ՝ լի անսպասելի շրջադարձերով ու պտույտներով։ Եթե երազում էիք արկածների մասին, հիմա կատարյալ ժամանակն է դրանք իրականացնելու համար։ Շաբաթվա առաջին կեսը լավ հնարավորություն կընձեռի ցուցադրելու ձեր հմտություններն ու կարողությունները։ Այնուամենայնիվ, հենց այս ժամանակահատվածում է, որ ձեր նյարդային համակարգը կարող է լրջորեն լարվել։ Փորձեք վերահսկել ձեր հույզերը և չնեղացնել սիրելիներին։ Հինգշաբթի հույսը մի՛ դրեք բախտի վրա՝ հենվեք ձեր սեփական ուժերի վրա։ Ուրբաթ օրը խուսափեք չմտածված խոստումներ տալուց և չափազանց բարձր չափանիշներ մի՛ սահմանեք ձեզ կամ ուրիշների համար։ Հնարավորության դեպքում հանգստյան օրերն անցկացրեք բնության գրկում։
Այս շաբաթ աստղերը Երկվորյակներին խորհուրդ են տալիս ժամանակ չվատնել։ Ընդարձակեք ձեր հորիզոնները, ձեռք բերեք նոր գիտելիքներ, ամրապնդեք առկա կապերը և ստեղծեք նորերը։ Բարդ առաջադրանքներին լուրջ մի՛ վերաբերվեք՝ դրանք լուծեք որպես հանելուկներ։ Երեքշաբթի սկսեք անկեղծ զրույց, հատկապես, եթե դրա մասին որոշ ժամանակ մտածել եք։ Չորեքշաբթի կարող եք նոր մակարդակի հասնել՝ թե՛ առօրյա, թե՛ անձնական կյանքում։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին փորձեք անմիջապես ուղղել թույլ տրված բոլոր սխալները։ Գործեք ավելի արագ և վճռական, քան սովորաբար, բայց խուսափեք ռիսկային ներդրումներից։ Հանգստյան օրերին փորձեք մենակ չմնալ. գտեք նման հետաքրքրություններ ունեցող խումբ։
Խեցգետիններն այս շաբաթ կարող են ակնկալել ուժեղ հույզեր և մի շարք անսպասելի իրադարձություններ: Խուսափեք ուրիշների գործողությունները վերահսկելու կամ խորհուրդներ տալու փորձերից: Դրա փոխարեն կենտրոնացեք ձեր սեփական նպատակներին հասնելու և անձնական կյանքը բարելավելու վրա: Երեքշաբթի հնարավոր է անսպասելի իրադարձություն, որը ձեզ կշեղի ճիշտ ուղուց. փորձեք հնարավորինս արագ հարմարվել: Չորեքշաբթի կարևոր է ճիշտ առաջնահերթություններ սահմանել, հակառակ դեպքում հուզական ուժասպառության ռիսկ կա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին համբերությունը կլինի ձեր հաջողության գրավականը: Մի՛ վիրավորվեք խոսքերից, մարդկանց ազատություն տվեք և հարգեք նրանց սահմանները: Շաբաթ օրը դիմադրեք գայթակղությանը և մի՛ վտանգեք ձեր խնայողությունները:
Այս շաբաթ Առյուծների նյարդային համակարգը կարող է տատանվել, ուստի փորձեք չկենտրոնանալ միայն բացասական բաների և խնդիրների վրա: Այս տրամադրության մեջ հեշտ է բաց թողնել իրավիճակը բարելավելու հնարավորությունները: Փորձեք գոնե որոշ ժամանակով անջատել ձեր ներքին կասկածամիտին և քննադատին: Այս արատավոր շրջանից դուրս եկեք պարզ գործնական և առօրյա գործողությունների միջոցով: Կարևոր հարցերի վերաբերյալ որոշումները հետաձգեք մինչև շաբաթվա երկրորդ կեսը: Մի կողմ դրեք դրաման և հույզերը և փնտրեք առավել հասկանալի ու կառուցողական լուծումներ: Հանգստյան օրերին հատկապես հանդուրժող եղեք ուրիշների սխալների նկատմամբ և խուսափեք հակամարտություններից:
Դուք, հավանաբար, կփափագեք խաղաղություն։ Սակայն անսպասելի իրադարձությունները այլ բան կթելադրեն։ Դուք պետք է անհապաղ արձագանքեք և արագ գործեք՝ ըստ իրավիճակի պահանջի։ Պատրաստ եղեք փոխել ծրագրերը և հրաժարվել նախկիններից։ Հանգստանալու կամ ոգեշնչման սպասելու հնարավորությունները քիչ հավանական են։ Շաբաթվա առաջին կեսին հատկապես ուշադիր եղեք։ Դիմեք վստահելի դաշնակիցների օգնությանը. նրանք ձեզ չեն հիասթափեցնի։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ուշադիր եղեք և հետևեք ամեն ինչի. բաց մի թողեք նշաններն ու կարևոր հուշումները։
Շաբաթվա առաջին կեսը Կշեռքների համար բավականին լարված և զգացմունքային կլինի՝ կայծկլտալով հրավառության նման։ Սովորականից մի փոքր ավելի վստահեք ուրիշներին։ Հետևեք, որ ոչ ոք ձեզ ի շահ իրեն չօգտագործի։ Ուշադրություն դարձրեք մանրուքներին և շրջապատի մարդկանց անկեղծությանը։ Չորեքշաբթի հատկապես զգոն եղեք՝ հնարավոր են լուրջ սխալներ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսն ավելի հանգիստ կլինի, և հենց այս ժամանակահատվածում կարող են բացվել նոր հնարավորություններ ու հորիզոններ։ Ուրբաթ օրը հատկապես օգտակար կլինեն ձեր նախկինում ձեռք բերված գիտելիքներն ու տաղանդները։ Ինքնաներկայացման հարցում ձեզ մի սահմանափակեք։
Այս շաբաթը Կարիճներին կարող է դժվարին մարտահրավերներ բերել։ Շաբաթվա առաջին մի քանի օրերին կարող եք շատ քննադատության ենթարկվել և ցանկանալ հանձնվել։ Մի զիջեք և շարունակեք առաջ շարժվել։ Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին խուսափեք արմատական որոշումներ կայացնելուց կամ նոր նախագծեր ձեռնարկելուց։ Ուրբաթ օրը հատկապես զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ և խուսափեք այն խոշոր գնումների վրա ծախսելուց։ Շաբաթավերջի մոտենալուն պես զգոն եղեք. կարող եք առաջարկներ ստանալ ձեր ֆինանսական վիճակը բարելավելու համար։ Մի՛ վարանեք խորհուրդ կամ օգնություն խնդրել։
Հակամարտությունները, թյուրըմբռնումները և վեճերն Աղեղնավորին կհետապնդեն ամբողջ շաբաթվա ընթացքում: Փորձեք զսպել ձեր բուռն զգացմունքները. դա դժվար կլինի, բայց աստղերը վստահ են, որ կարող եք հաղթահարել դա: Ձեր ամբողջ ուշադրությունն ու ժամանակը կենտրոնացրեք այն գործողությունների վրա, որոնք ձեզ դրականությամբ են լցնում և կկարողանաք շաբաթվա առաջին կեսն անցկացնել առանց լուրջ վնասների: Շաբաթվա կեսին խուսափեք սադրանքներին տրվելուց և խուսափեք նախանձից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք սպորտի և ձեր դիմադրողականությունը բարձրացնելու վրա: Սա բարենպաստ ժամանակահատված է վատ սովորություններից հրաժարվելու համար:
Աստղերն Այծեղջյուրներին զգուշացնում են. այս շաբաթ միայնակ ոչինչ մի՛ արեք, որը կարելի է վստահել ուրիշներին կամ անել թիմի կազմում: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին ցուցաբերեք առավելագույն ինքնատիրապետում. այս օրերը շատ սթրեսային կլինեն: Այնուամենայնիվ, շաբաթվա կեսին կարող են առաջ գալ հաճելի անակնկալներ: Ինքնաիրացման անսպասելի հնարավորություն նույնպես կներկայացվի. բաց մի՛ թողեք այն և օգտվեք ձեր հնարավորությունից: Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է բանակցություններ, հանդիպումներ և նոր նախագծեր պլանավորելու համար: Բայց մի՛ գերագնահատեք ձեր ուժն ու ազդեցությունը: Հավանականություն կա, որ շաբաթավերջին կծագեն բացթողումներ և կուլիսային բամբասանքներ: Ոչ մեկին մի՛ վստահեք, բացի ինքներդ ձեզնից:
Ջրհոսներն այս շաբաթ պետք է խուսափեն բոլոր խնդիրները միանգամից լուծելու փորձերից: Շաբաթվա առաջին կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք լավը վատից տարբերակելուն: Չարամիտների և վնասարարների ազդեցությունը ձեր կյանքի վրա այժմ իր գագաթնակետին կլինի: Չորեքշաբթի խուսափեք թակարդի մեջ ընկնելուց. ձեզ կարող են խաբել: Շաբաթվա երկրորդ կեսը հիանալի հնարավորություններ կընձեռի խոշոր աշխատանքային նախագծերն ավարտելու և հաջող հանդիպումների համար: Կիրակի փորձեք ժամանակ հատկացնել վերլուծության և պլանավորման համար. առանց հստակ ծրագրի դուք չեք կարողանա հաղթահարել հետագա առաջադրանքների հոսքը:
Ձկների համար շաբաթվա առաջին կեսն ավելի հաջողակ կլինի։ Կկարողանաք մեծ հաջողությունների արձանագրել ձեր կյանքի տարբեր ոլորտներում, բայց դրան հասնելու համար լսեք ձեր ինտուիցիային։ Կարեկցանքը կօգնի ձեզ ընդհանուր լեզու գտնել ուրիշների հետ։ Առավելագույնս օգտագործեք այս ժամանակահատվածը։ Հինգշաբթի պատրաստ եղեք փոփոխությունների՝ աննշան, բայց բավականին նկատելի։ Ուրբաթ օրը հատկապես դիվանագիտորեն վարվեք և խուսափեք ուղղակի բախումներից։ Շաբաթ օրը փորձեք որքան հնարավոր է շատ ընդհանուր հետաքրքրություններ գտնել սիրելիների հետ։ Կիրակի կարող է անսպասելի նվեր ստացվել։

Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для всех знаков зодиака
Наберитесь терпения и настройтесь на то, что запланированные свидания будут срываться в самый последний момент. Полнолуние 7 октября поставит серьезный блок на личную жизнь многих знаков в начале этой недели, но есть и те, кому повезет в любви.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Овен
Представителям знака Овен ближайшие дни могут принести ряд небольших, но неприятных испытаний. Каждая новая проблема будет требовать немедленного решения. Соблюдайте режим дня, потому что ваша выносливость и способность ясно мыслить могут сыграть решающую роль в этой гонке. Воспринимайте все как проверку на прочность. С середины недели бросьте все усилия на поиск позитива. Доброжелательно настроенные люди вокруг вас будут на вес золота — берегите их. В пятницу не бойтесь поделиться своим опытом, это может повлиять на карьерный рост и существенно повысит ваш авторитет. В выходные будьте максимально терпеливы.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Телец
Тельцов ожидает энергичная неделя, наполненная неожиданными поворотами. Если вы давно хотели приключений — сейчас как раз удачная пора для их воплощения. В первой половине недели вам представится хорошая возможность показать свои умения и способности. Правда, именно в это время и нервная система может дать большой сбой. Постарайтесь контролировать эмоции и не срывайтесь на близких. В четверг не полагайтесь на удачу — будьте сами себе опорой. Во пятницу не давайте опрометчивых обещаний и не поднимайте планку требований к себе или к окружающим слишком высоко. Выходные, по возможности, проведите на природе.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам на этой неделе звезды советуют не терять времени даром. Расширяйте кругозор, получайте новые знания, укрепляйте существующие связи и заводите новые. Не относитесь к сложным задачам серьезно — распутывайте их, как головоломки. Во вторник инициируйте откровенный разговор, особенно, если давно подумывали об этом. В среду возможен переход на новый уровень, как в обычной жизни, так и в личной. Во второй половине недели допущенные промахи старайтесь исправлять тут же. Действуйте быстрее и решительнее, чем обычно, но воздержитесь от рискованных вложений. В выходные постарайтесь не быть в одиночестве, найдите себе компанию по интересам.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Рак
Раков на этой неделе могут ожидать интенсивные эмоции и ряд неожиданных событий. Не пытайтесь корректировать действия окружающих и не давайте советов. Лучше сосредоточьтесь на достижении собственных целей и обустройстве личной жизни. Во вторник возможно неожиданное событие, которое выбьет из колеи, постарайтесь адаптироваться ко всему максимально быстро. В среду важно правильно расставлять приоритеты, иначе возможно эмоциональное истощение. Во второй половине недели терпение будет вашим главным рецептом успеха. Не обижайтесь на слова, давайте людям свободу, уважайте их границы. В субботу не поддавайтесь искушению и не рискуйте накоплениями.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Лев
Нервная система Львов на этой неделе может дать сбой, поэтому постарайтесь не концентрироваться исключительно на негативных вещах и проблемах. С таким настроением легко упустить возможности для улучшения ситуации. Постарайтесь, хотя бы ненадолго, отключить в себе внутренних скептика и критика. Выходите из замкнутого круга через простые практические и бытовые занятия. Решения важных вопросов отложите на вторую половину недели. Убирайте драму и эмоции подальше, и ищите наиболее понятные и конструктивные решения. В выходные будьте особенно терпимы к чужим ошибкам, не допускайте конфликтов.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Дева
Вполне вероятно, вам захочется спокойствия. Но неожиданные события распорядятся по-другому. От вас потребуется немедленная реакция и готовность быстро действовать по ситуации. Будьте готовы менять планы и отказываться от задуманного ранее. Возможность взять паузу или дождаться вдохновения вряд ли представится. В первой половине недели будьте особы наблюдательны. Обращайтесь за помощью к проверенным союзникам — вас не подведут. Во второй половине недели будьте внимательны, наблюдайте за всем происходящим: не пропустите знаки и важные подсказки.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Весы
Первая половина недели у Весов будет весьма напряженной и эмоциональной, искрить будет похлеще бенгальского огня. Проявляйте чуть больше недоверия к окружающим, чем обычно. Следите, чтобы никто не использовал вас в своих интересах. Обращайте внимание на мелочи и на степень искренности людей вокруг вас. В среду возможны серьезные промахи — будьте особо внимательны. Вторая половина недели пройдет более спокойно, именно в это время перед вами могут открыться новые возможности и горизонты. В пятницу вам особо пригодятся полученные ранее знания и ваши таланты. Не сдерживайте себя в самопрезентации.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Скорпион
Неделя может принести Скорпионам непростые испытания. В первые дни недели в ваш адрес может полететь много критики, и появится желание все бросить. Не поддавайтесь и продолжайте начатое. В среду и четверг избегайте радикальных решений и не вступайте в новые проекты. Во пятницу будьте особо бережны с деньгами, не тратьте их на крупные покупки. Ближе к выходным будьте внимательны — могут появиться предложения улучшить финансовое положение. Не стесняйтесь спрашивать совета или просить помощи.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Стрелец
Конфликты, недоразумения и ссоры будут преследовать Стрельцов всю неделю. Постарайтесь гасить в себе полыхающие эмоции - это будет трудно, но звезды уверены: вы справитесь. Направьте все внимание и время на занятия, наполняющие вас позитивом, тогда удастся пережить первую половину недели без серьезного ущерба. В середине недели не поддавайтесь на провокацию и не устраивайте сцены ревности. Во второй половине недели уделите особое внимание спорту и повышению иммунитета. Это благоприятный период, чтобы отказаться от вредных привычек.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Козерог
Звезды предупреждают Козерогов: не делайте в одиночку на этой неделе любые действия, которые можно делегировать или совершить в команде. В понедельник и вторник проявите максимальный самоконтроль — эти дни будут очень напряженными. Зато в середине недели могут быть приятные сюрпризы. Также откроется неожиданная возможность для самореализации — не упустите ее и используйте свой шанс. На вторую половину недели благоприятно планировать переговоры, встречи, и новые проекты. Но не переоценивайте свои силы и влияние. Есть вероятность, что в выходные дни будут недомолвки и сплетни за вашей спиной. Не доверяйте никому, кроме себя.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеям стоит на этой неделе не стоит пытаться решить все вопросы моментально. В первой половине недели обратите особое внимание на умение отличать хорошее от плохого. Влияние злопыхателей и вредителей на вашу жизнь сейчас будет максимально велико. В среду не попадитесь в ловушку — вас могут обмануть. Во второй половине недели откроются прекрасные возможности для реализации больших рабочих проектов и для удачных свиданий. В воскресенье постарайтесь выбрать время для анализа и планирования: вы не справитесь с последующим наплывом задач без четкого плана.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 октября 2025 года для знака зодиака Рыбы
У представителей знака Рыбы более удачной будет первая половина недели. Вы сможете достичь больших успехов в разных сферах жизни, но, чтобы это состоялось — прислушивайтесь к интуиции. Эмпатия поможет вам найти общий язык с другими людьми. Используйте этот период по максимуму. В четверг будьте готовы к переменам – незначительным, но довольно ощутимым. В пятницу будьте особо дипломатичны и избегайте прямых столкновений. В субботу постарайтесь найти как можно больше общих интересов с близкими людьми. В воскресенье может прийти неожиданный подарок.