Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 29-ից հոկտեմբերի 5-ը 2025 թ․
Այս շաբաթը հեշտ չի լինելու, բայց աստղերն առանձնահատուկ դժվար մարտահրավերներ չեն կանխատեսում։ Կկարողանանք հաղթահարել։
Խոյերի համար այս շաբաթը լավ հնարավորություններ է ընձեռում ինքնակատարելագործվելու և կյանքի որակը բարելավելու համար: Դուք բավականին հաջող կհաղթահարեք առօրյա գործերը: Շաբաթվա սկզբին բարենպաստ են կարճատև ուղևորությունները: Երեքշաբթի հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր ինտուիցիային: Չորեքշաբթի սիրելի մարդը կարող է աջակցել ձեզ՝ տալով գումար կամ լավ խորհուրդ: Հինգշաբթի խուսափեք լուրերին հավատալուց և բամբասանքների տեղիք տալուց: Շաբաթվա վերջին հնարավոր է խանդի նոպա, ինչպես նաև առողջական խնդիրներ: Կիրակի հատկապես զգույշ եղեք, եթե բնության գրկում կլինեք:
Այս շաբաթ Ցուլելի համար լավագույնը որքան հնարավոր է շատ ժամանակ նվիրելն է հոգևոր հարստացմանը: Կարգ ու կանոն սահմանեք ձեր կյանքի այն ոլորտներում, որոնք տարկներ շարունակ անտեսվել են: Երկուշաբթի ժամանակ հատկացրեք պլանավորման և ինքնավերլուծության համար: Երեքշաբթի լավ կլինի խուսափել վեճերից և լուծումներ գտնել: Շաբաթվա կեսին խուսափեք որևէ ակտիվ գործողություն ձեռնարկելուց, եթե ձեր որոշումները մանրամասն չեն քննարկվել: Հինգշաբթի իրականացրեք այն որոշումը, որը որոշ ժամանակ հետաձգել էիք, կամ կատարեք վաղուց տված խոստումը: Ուրբաթ օրը ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ. հնարավոր են արյան ճնշման հետ կապված խնդիրներ: Հանգստյան օրերին խուսափեք լրացուցիչ ծանրաբեռնվածություն ստանձնելուց:
Երկվորյակներն այս շաբաթ կարող են մի փոքր հանգստանալ։ Դուք քրտնաջան աշխատել եք, և լավագույն լուծումը կլինի ինքներդ ձեզ հանգստանալու հնարավորություն տալը։ Եթե հնարավոր է, պարտականությունները փոխանցեք նրանց, ում վստահում եք։ Երեքշաբթին լավ օր է կարևոր պաշտոնյաների հետ հանդիպելու և նոր հարցազրույցներ կազմակերպելու համար։ Չորեքշաբթի, կոնֆլիկտի մեջ մտնելու փոխարեն, փորձեք ընդհանուր լեզու գտնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք զգալ, որ ամեն ինչ դանդաղել է, և առօրյա գործերը դառնում են ավելի կլանող։ Շաբաթ օրվա համար կարևոր ոչինչ մի՛ պլանավորեք. հնարավոր են կոնֆլիկտներ, նույնիսկ ձեր ծրագրերի խափանումներ։
Խեցգետիններ, ամսվա վերջի համար լավագույնը նոր բան պլանավորելն է: Դեռևս չփորձված դիետա, վատ սովորություններից հրաժարվելը կամ նոր հմտություններ սովորելը՝ որոշումը ձերն է: Գործարարության մեջ գնահատեք ձեր կուտակած ողջ փորձը և ձեռք բերված հմտությունը. դրանք հոկտեմբերին օգտակար կլինեն: Երեքշաբթի կարող եք լուծել փաստաթղթերի հետ կապված դժվար խնդիր: Չորեքշաբթի ձեր մտքերը կարող են կենտրոնացած լինել անձնական կյանքի վրա՝ զուգընկերոջ անհավատարմության կասկածներով կամ անսպասելի գայթակղություններով: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հնարավոր են շահավետ առաջարկներ կամ խոշոր ֆինանսական շահույթ: Շաբաթ օրը փորձեք չկենտրոնանալ բացասականի վրա. աստղերը կանխատեսում են հոգևոր ճգնաժամ:
Առյուծնե՛ր, այս շաբաթ, դուք կհանդիպեք բազմաթիվ անսպասելի անակնկալների: Ձեզ կարող է առաջարկվել մի զբաղմունք, որի մասին երբեք չէիք մտածել: Կամ կարող եք ցանկանալ գնել մի բան, որը միայն երազներում եք տեսել: Կարող են լինել նաև բազմաթիվ այլ անսպասելի իրեր: Ամեն դեպքում, ժամանակ հատկացրեք՝ մտածեք այդ մասին: Շաբաթվա առաջին կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր ներքին զգացմունքների և ներկայիս գործունեության միջև հավասարակշռությանը: Հինգշաբթի որոշ ժամանակ հատկացրեք ձեր շրջակայքը կարգավորելուն: Կիրակի կարող եք վերագնահատել ձեր արժեքներն ու հայացքները:
Կույսեր, կարևոր է ամեն ջանք գործադրել, որպեսզի այս շաբաթը հանգիստ և չափավորված լինի։ Եթե ցանկանում եք ամեն ինչ կարգի բերել, իմաստուն կերպով օգտագործեք ձեր էներգիան և առաջնահերթություններ սահմանեք։ Երեքշաբթին հատկապես հաջողություն կբերի այս նշանի այն ներկայացուցիչներին, որոնք զբաղվում են կրթությամբ կամ ծառայությամբ։ Չորեքշաբթի դուք ստիպված կլինեք արդարություն փնտրել, գուցե նույնիսկ կոնֆլիկտ ունենաք։ Ուրբաթ օրը կարող է անսպասելի գայթակղություններ բերել ձեր անձնական կյանքում. դիմադրեք դրանց՝ աստղերը զգուշացնում են, որ ամեն ինչ կարող է ողբերգական ավարտ ունենալ։ Հանգստյան օրերին հատկապես զգույշ եղեք ձեր առողջության նկատմամբ և մի ծանրաբեռնեք ձեր ստամոքսը։
Այս շաբաթ Կշեռքները պետք է հատկապես զգույշ լինեն իրենց ֆինանսների հետ։ Խոշոր գնումները կարող են անհաջող լինել, իսկ պարտքերը՝ չվճարվել։ Երկուշաբթին կարող է ուրախություն բերել ձեր սիրային կյանքում. ազատորեն համաձայնվեք հանդիպման։ Չորեքշաբթին կարող է թյուրըմբռնումներ բերել. մի՛ ակնարկեք, այլ ուղղակիորեն արտահայտեք ձեր ցանկությունները։ Եթե հինգշաբթի ցանկություն ունենաք, որ հրաշքներ լինեն, ապա դրանք, ամենայն հավանականությամբ, կկատարվեն։ Շաբաթվա վերջում հնարավոր են մելամաղձոտ տրամադրություններ և առողջության վատթարացում։ Գլխավորը ալկոհոլից և ինքնաբուժումից խուսափելն է։
Այս շաբաթ, Կարիճներ, կարևոր է հատուկ ուշադրություն դարձնեք ձեր առողջությանը և հոգեկան բարեկեցությանը: Ապահովեք հավասարակշռություն ձեր կյանքի տարբեր ոլորտներում և խուսափեք ներքին կոնֆլիկտներից: Երեքշաբթի հոգատարություն ցուցաբերեք ձեր սիրելիների նկատմամբ: Չորեքշաբթին կարող է բերել կենսունակ էներգիայի ալիք, այնպես որ ձեր ամենակարևոր գործողությունները պլանավորեք այդ օրվա համար: Ուրբաթը կարող է հատկապես ռոմանտիկ լինել. մի խորացեք ձեր հեռախոսի մեջ, այլ շուրջը նայեք: Այս շաբաթավերջին ժամանակ հատկացրեք ձեր զգեստապահարանը մաքրելուն և թարմացնելուն: Նվիրեք ձեզ այն, ինչ ցանկացել եք:
Աղեղնավորներն այս շաբաթ պետք է չափավորեն իրենց ցանկությունները: Նշանակալի շահույթ չի սպասվում, ուստի լավագույնը խնայելն է: Երեքշաբթի եղեք ակտիվ ու նախաձեռնող և կգտնեք հուսալի օգնականներ: Չորեքշաբթին բարենպաստ օր է ցանկացած նախագիծ սկսելու համար. լինի դա բիզնես, թե առաջին հանդիպում, բարձեր փոխել, թե տան վերանորոգում՝ ամեն ինչ կստացվի: Չորեքշաբթի առավելագույն նրբանկատություն և համբերատարություն ցուցաբերեք ընտանիքի հետ հարաբերություններում: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը: Ձեր սննդակարգը դարձրեք ավելի առողջ և խուսափեք չափից շատ ուտելուց: Շաբաթ օրը ժամանակ հատկացրեք հոբբիին:
Այծեղջյուրներին ապասվում է մարտահրավերներով լի շաբաթ: Հնարավորինս շատ ժամանակ հատկացրեք ստեղծագործական զբաղմունքներին և մշակութային միջոցառումներին՝ ձեր մարտկոցները լիցքավորելու ու հոգևորապես լիցքավորելու համար: Հստակ ծրագրերը միշտ չէ, որ կարող են ստացվել, ուստի ավելի լավ է չկառչել դրանցից և ճկուն լինել: Երեքշաբթի հատկապես կարող եք հիասթափվել չկատարված խոստումից: Չորեքշաբթի կկարողանաք սկսել մի նախագիծ, որի մասին երկար ժամանակ մտածում էիք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ժամանակը հատկացրեք աշխատանքային հարցերին և մի անտեսեք համախոհների աջակցությունը: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին փորձեք խորացնել ձեր հմտություններն ու կարողությունները։
Ջրհոսներին բավականին դրական շաբաթ է սպասվում: Կենտրոնացրեք ձեր էներգիան ամենակարևոր հարցերի լուծման վրա, բայց, հավանաբար, առայժմ ստիպված կլինեք դադարեցնել ձեր անձնական կյանքը: Շաբաթվա առաջին կեսին ձեզ կարող են հիշեցնել անցյալի խոստումները, և ստիպված կլինեք հմտորեն մանևրել՝ դրանք իրականություն դարձնելու համար: Չորեքշաբթի լարվածության աճը կարող է խանգարել ձեր մտածողությանը: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ինչ-որ մեկը կարող է իր հիասթափությունը հայտնել ձեզ: Պաշտպանեք ձեր հեղինակությունը, բայց մի փորձեք որևէ մեկին հանդարտեցնել: Շաբաթ օրը հին, վստահելի կապերը կարող են օգնել ձեզ լուծել կարևոր հարցեր:
Այս շաբաթ Ձկները մեծ պահանջարկ կունենան, ուստի փորձեք չբաց թողնել կարևոր շփումները: Սեպտեմբերի վերջին օրերին փոփոխություններ կատարելու ցանկությունը կարող է հատկապես ուժեղ լինել, իսկ զգացմունքները՝ հակասական: Այս ժամանակահատվածում խուսափեք ճշգրտություն և մանրուքների նկատմամբ ուշադրություն պահանջող որևէ բան պլանավորելուց: Չորեքշաբթի համարձակորեն առաջ մղեք ձերը, բայց եղեք նրբանկատ: Հինգշաբթի բարձրաձայնեք ձեր գաղափարները. կարող եք դաշնակիցներ գտնել դրանք իրականացնելու համար: Ակտիվորեն ցուցադրեք ձեր առաջնորդական որակները: Ուրբաթ օրը հնարավոր են թյուրըմբռնումներ կամ բարեկեցության անկում: Եթե լսեք անհիմն քննադատություն, մտածեք, թե արդյոք ժամանակը չէ՞ դադարեցնել այդ մարդու հետ շփվելը: Շաբաթավերջն ավելի լավ է անցկացնել միայնության մեջ՝ նոր, հետաքրքիր գրքի հետ:

Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 для всех знаков зодиака
Представителям знака Овен эта неделя неделя подарит хорошие шансы, чтобы улучшить что-то в себе и изменить качество жизни. С повседневными делами вы справитесь довольно успешно. В начале недели благоприятны короткие поездки. Особо прислушивайтесь к интуиции во вторник. В среду вас может поддержать близкий человек - даст денег или хороший совет. В четверг не верьте слухам и не давайте поводов для сплетен. Ближе к концу недели возможен приступ ревности, а вместе с ним и проблемы со здоровьем. В воскресенье будьте особенно аккуратны, если отправитесь на природу.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Телец
Тельцам на этой неделе стоит выделить максимум времени для духовного обогащения. Наведите порядок в тех областях жизни, которым давным давно не уделяли внимания. В понедельник выделите время на планирование и самоанализ. Во вторник лучше не спорить и находить обходные пути. В середине недели не совершайте никаких активных действий, если ваши решения тщательно не обдуманны. В четверг сделайте звонок, на который давно не решались или выполните давнее обещание. В пятницу будьте аккуратнее со здоровьем — возможны проблемы с давлением. В выходные дни не берите на себя никакой дополнительной нагрузки.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам можно немного расслабиться на этой неделе. Вы хорошо потрудились, и самым оптимальным решением было бы позволить себе немного отдыха. По возможности делегируйте обязанности тем, кому доверяете. Вторник подойдет для хождения по важным инстанциям и для новых собеседований. В среду вместо выхода на конфликт попробуйте найти общие точки сопрокосновения. Во второй половине недели вам может показаться, что все замедлилось, а обычные дела стали отнимать больше сил. На субботу не планируйте ничего важного — возможны нестыковки, вплоть до полного срыва ваших планов.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Рак
Ракам на конец месяца оптимально запланировать что-то новое. Диета, которую вы еще не пробовали, отказ от вредных привычек, или освоение дополнительных навыков — только вам решать, что это будет. В деловой сфере оцените весь ваш накопленный опыт и приобретенную мудрость, они пригодятся вам в октябре. Во вторник получится решить сложный вопрос, связанный с документами. В среду все мысли могут занять мысли о личной жизни, у вас появятся подозрения о неверности партнера или неожиданные искушения. Во второй половине недели возможны выгодные предложения или крупные финансовые поступления. В субботу старайтесь не думать о плохом, звезды предсказывают некий духовный кризис.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Лев
Львам на этой неделе придется столкнуться с неожиданностями разного рода. Вам могут предложить заняться деятельностью, о которой вы прежде и не думали. Или вам захочется купить вещь, которую видели только во сне. И еще вагон и маленькая тележка чего-то подобного. В любом случае, не торопитесь - подумайте. В первой половине недели особо следите за балансом между внутренними ощущениями и вашими текущими занятиями. В четверг уделите время организации пространства вокруг вас. В воскресенье может произойти некая переоценка ценностей и взглядов.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Дева
Девам важно приложить все усилия, чтобы это неделя была спокойной и размеренной. Если появится желание навести порядок во всем подряд — грамотно расходуйте силы и энергию, расставив приоритеты. Во вторник будут особые успехи у тех представителей знака, кто связан со сферой учебы или обслуживания. В среду вам придется добиваться справедливости, возможно даже придется пойти на конфликт. В пятницу возможны неожиданные искушения в личной жизни - не поддавайтесь, звезды предупреждают, что все может закончиться печально. В выходные будьте особо бережны к здоровью и не перегружайте желудок.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Весы
Весам на этой неделе следует особо аккуратно распределять финансы. Крупные покупки могут оказаться неудачными, а отданные в долг деньги — не вернутся. В понедельник вас может порадовать личная жизнь, смело соглашайтесь на свидание. В среду возможны недоразумения — не намекайте, а прямо озвучивайте, чего вы хотите. Если в четверг появится желание, чтобы происходили чудеса — вполне вероятно, они произойдут. К концу недели возможно появление меланхолических настроений и ухудшение самочувствия. Главное — избегать спиртных напитков и не заниматься самолечением.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам на этой неделе важно уделить особое внимание своему здоровью и душевному состоянию. Следите, чтобы соблюдался баланс в различных областях жизни и не было внутренних противоречий. Во вторник проявите заботу о близких. В среду возможен прилив кипучей энергии, поэтому самые важные дела планируйте на этот день. Пятница может быть наполнена особой романтикой — не смотрите в телефон, а смотрите по сторонам. В выходные уделите время расхламлению и обновлению гардероба. Побалуйте себя какой-то приятностью, которую давно хотели.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам на этой неделе следует умерить желания. Особой прибыли не предвидится, поэтому лучше экономить. Во вторник будьте активны и проявляйте инициативу — и у вас появятся надежные помощники. В среду благоприятно запустить в жизнь проект любого рода: не важно, бизнес это или первое свидание, смена подушек или облицовка дома - все получится. В среду проявите максимальный такт и терпение в отношениях с родственниками. Во второй половине недели будьте внимательны к своему здоровью. Скорректируйте питание в сторону более здорового и не переедайте. В субботу уделите время своему хобби.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Козерог
У Козерогов неделя обещает быть весьма непростой. Уделите как можно больше времени творчеству и культурным мероприятиям, чтобы зарядиться позитивом и наполниться духовно. Четкие планы могут не всегда срабатывать, лучше не цепляться за них и проявлять гибкость. Во вторник вас особо сильно могут подвести, не выполнив обещание. В среду удастся запустить в жизнь проект, о котором вы давно думали. Во второй половине недели не торопитесь в рабочих вопросах и не пренебрегайте поддержкой единомышленников. В четверг и пятницу постарайтесь углубить навыки и умения, касающиеся вашей области деятельности. В выходные дни остерегайтесь конфликтов.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеев ждет довольно позитивная неделя. Направьте энергию на решение наиболее важных вопросов, но вот о личной жизни, скорее всего, пока придется забыть. В первой половине недели вам могут напомнить о прежних обещаниях, и придется умело лавировать, чтобы воплотить их в реальность. В среду возросшее напряжение может помешать мыслить здраво. Во второй половине недели кто-то может высказать вам свое разочарование. Оберегайте свою репутацию, но не пытайтесь никого задобрить. В субботу вам могут помочь решить важные вопросы старые проверенные связи.
Гороскоп на неделю с 29 сентября по 5 октября 2025 года для знака зодиака Рыбы
Рыбы на этой неделе будут нарасхват, постарайтесь не упустить важное для себя в общении с другими. В последние дни сентября желание что-то поменять может быть особенно острым, а эмоции — противоречивыми. Не планируйте на этот период дел, требующих особой точности и тщательности. В среду смело заявляйте о себе, но будьте тактичны. В четверг озвучивайте свои идеи — вы можете найти союзников для их воплощения. Активно проявляйте лидерские качества. В пятницу возможны недоразумения или ухудшение самочувствия. Если услышите необоснованную критику — подумайте, может надо перестать общаться с этим человеком. Выходные дни лучше всего провести в уединении с новой интересной книгой.