Լուսնի խավարումից հետո շաբաթն անհանգիստ կլինի, շատերը կզգան փոփոխություններ և կերպարանափոխություններ: Մի վախեցեք, հիմա կյանքի տարբեր ոլորտներում փոփոխությունների մեծ մասը օգտակար կլինի, ոչ թե վնասակար: Բայց ամեն ինչ՝ հերթով:
Խոյերի համար շաբաթը հիմնականում հանգիստ կլինի: Մեծ է հավանականությունը, որ դրանից դուք կկորցնեք ձեր զգոնությունը: Երկուշաբթի հատկապես ուշադիր եղեք և մի թողեք, որ ձեզ խաբեն: Երեքշաբթի փորձեք նկատել բոլոր մանրամասները և ուշադրություն դարձնել ցանկացած մանրուքի՝ սա ձեր ապագա հաջողության գրավականն է: Շաբաթվա կեսը հարմար է բարեգործական աշխատանքների համար, բայց պարտք մի՛ տվեք ընկերներին. կարող եք կորցնել և՛ փողը, և՛ ընկերներին: Շաբաթվա երկրորդ կեսը հարմար է նոր գիտելիքներ և հմտություններ ձեռք բերելու համար:
Ցուլերը կունենան ակտիվ փոփոխությունների շաբաթ։ Կարող են փոխվել ինչպես սիրելիների հետ հարաբերությունները, այնպես էլ ձեր հայացքներն ու տեսակետները տեղի ունեցողի վերաբերյալ։ Շաբաթվա առաջին կեսին խնայեք ձեր ուժերը. էներգիան շատ ցածր մակարդակի վրա կլինի։ Սակայն շաբաթվա երկրորդ կեսին կկարողանաք լրացնել կորցրածը։ Կարևոր գործերը մի՛ պլանավորեք չորեքշաբթի օրվա վրա. Մեծ է ուղևորությունների անհաջողությունը։ Ուրբաթ օրը նախընտրելի է նվիրել տունը կարգի բերելուն և ավելորդ ամեն ինչից ազատվելուն։ Շաբաթավերջն անցկացրեք առավել հանգիստ ռեժիմով, խուսափեք էքստրեմալ սպորտաձևերից և զերծ մնացեք ուժեղ խմիչքներից։
Երկվորյակները ստիպված կլինեն ամբողջ շաբաթ քրտնաջան աշխատել։ Եթե նույնիսկ դուք արձակուրդում եք, աշխատանքային հարցերը, որոնք ձեզնից լուծումներ են պահանջում, անպայման կգտնեն ձեզ։ Դրան մի փոքր հումորով մոտեցեք։ Երեքշաբթի կարող է մելանխոլիկ տրամադրություն ի հայտ գալ, դրանից ազատվելու համար սկսեք պլանավորել ապագան։ Հինգշաբթի դուք կլինեք ուշադրության կենտրոնում, նույնիսկ եթե դա չեք ուզում, այնպես որ փորձեք նախորդ գիշերը լավ քնել։ Շաբաթ օրը խուսափեք բացթողումներից և փորձեք վերահսկել ձեր հույզերը։ Կիրակի օրը նախընտրելի է անցկացնել հանգստի և ոգեշնչման աղբյուրների մեջ ընկղմվելու վրա։
Խեցգետինները կարող են այս շաբաթ երկար սպասված փոփոխություններ ապրել։ Սակայն զգույշ եղեք, որ ձեր էներգիան ավելորդ խնդիրներ չստեղծի ձեզ համար։ Մինչև նոր բան սկսելը, եթե հնարավոր է, ազատվեք ավելորդից ու հնացածից։ Երեքշաբթի հնարավոր է խոշոր հակամարտություն. փորձեք հարթել իրավիճակը, նախքան այն տեղի կունենա։ Շաբաթվա կեսին ձեր առողջությունը կարող է վատթարանալ, ավելի ուշադիր եղեք ինքներդ ձեր և ավելի խիստ՝ ձեր առօրյայի նկարմամբ։ Ուրբաթ օրը ավելի շատ լսեք, քան խոսեք, և կարևոր տեղեկատվությունը բաց մի թողեք։ Հանգստյան օրերն ավելի լավ է անցկացնել ակտիվ և ձեզ համար բոլորովին անսովոր վայրում։
Շաբաթը Առյուծներին կտա բոլորովին հակասական տրամադրություններ և ազդակներ: Երկուշաբթի կարող է ձեզ վրա թափվել քննադատության հեղեղ: Հակադարձեք, թե ոչ՝ կախված է ձեր տրամադրությունից: Երեքշաբթի մի կողմ թողեք ուրիշների խնդիրները և կենտրոնացեք ձեր սեփականի վրա: Բայց չորեքշաբթի օրը, ընդհակառակը, ինքներդ ձեզ վրա չափազանց կենտրոնացումը կարող է անհարմար իրավիճակի մեջ դնել: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր ուշադրությունը կարող է ամբողջությամբ գրավվել անձնական կյանքով՝ փորձեք խուսափել խանդի տեսարաններից և անվերապահորեն մի վստահեք նոր ծանոթներին: Շաբաթ օրը կկարողանաք լուծել երկար հասունացած խնդիր:
Կույսերն այս շաբաթ կկարողանան իրականացնել իրենց պլանավորած գրեթե ամեն ինչ։ Մի թողեք, որ որևէ մեկը շեղի ձեզ։ Երեքշաբթին կլինի ամենաարդյունավետը՝ ամենակարևոր գործերը պլանավորեք հենց այս օրվա վրա։ Չորեքշաբթին բարենպաստ է այգեգործության կամ պարզապես բնության հետ շփվելու համար։ Ուրբաթ օրը կարող է անհրաժեշտ լինել ժամանակ հատկացնել հուսահատության մեջ ընկած ազգականի կամ ընկերոջ խնդիրներին։ Շաբաթվա վերջում կարող է ոգեշնչում գալ՝ ստեղծել ինչ-որ գեղեցիկ բան կամ այցելել ցուցահանդեսներ ու թանգարաններ։
Այս շաբաթ Կշեռքները պետք է հատկապես համբերատար և ներողամիտ լինեն ուրիշների նկատմամբ, հակառակ դեպքում առանց որևէ ակնհայտ պատճառի կարող են թշնամիներ ձեռք բերել: Երկուշաբթի հնարավոր է փոթորիկներ և կոնֆլիկտներ առաջանան ձեր անձնական կյանքում: Չորեքշաբթին կարող է դատարկ օր լինել, նույնիսկ եթե անընդհատ ինչ-որ բան անեք: Եթե նման նկատում միտում նկատեք, ավելի լավ է ճաշից հետո զբոսանքի դուրս գալ: Հինգշաբթի կարող է որոշ սուր զգացումների կարիք զգաք, և հենց այդ ժամանակ կսկսվի ծառայողական սիրավեպ, կամ հորիզոնում կհայտնվի ձեր նախկին զուգընկերներից մեկը: Մտնել այդ խաղի մեջ, թե ոչ՝ կախված է միայն ձեր ցանկությունից: Հանգստյան օրերին ավելի լավ է խուսափել ռիսկային գործունեությունից ու խաղամոլությունից և զգույշ լինել ճանապարհներին:
Աստղերը Կարիճներին խոստանում են հետաքրքիր շաբաթ, հարուստ իրադարձություններով և ընդհանուր առմամբ դրական։ Մի՛ նստեք տանը և ուշադիր շուրջը նայեք. ճակատագրական ծանոթությունը կարող է տեղի ունենալ ցանկացած վայրում։ Շաբաթվա առաջին կեսին ուշադիր կշռադատեք բոլոր առաջիկա գործողությունները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը կայուն կլինի, առանց նորությունների և ցնցումների։ Ժամանակ հատկացրեք ինքներդ ձեզ, ուսումնասիրեք, պլանավորեք ապագա ուղևորությունները և մշակութային միջոցառումների այցերը։ Կիրակի հատուկ ուշադրություն դարձրեք սպորտին, ցանկալի է՝ մաքուր օդում։
Աստղերն Աղեղնավորի համար խոստանում են բավականին կայուն շաբաթ, սակայն աշխատանքային ծրագրերը ժամանակ առ ժամանակ կփոխվեն, ինչը մեծապես կբարդացնի ձեր անձնական կյանքը. հանդիպումներն ու ժամադրությունները ստիպված կլինեք չեղարկել: Երկուշաբթի զբաղվեք այն գործերով, որոնք երկար ժամանակ հետաձգել եք: Երեքշաբթին կարող է ձեզ սովորեցնել ճկունություն և ընդունել այլ տեսակետ: Չորեքշաբթին հարմար է ուղևորությունների և գործուղումների համար: Հինգշաբթի կարող եք ստանալ ձեր արժանիքների ճանաչում կամ տեսնել ձեր նախորդ ջանքերի արդյունքները: Շաբաթվա վերջին փորձեք գործել չափված և անշտապ: Կիրակի օրը կարող է դժվար ընտրություն լինել՝ հետևեք ձեր ներքին ձայնին:
Աստղերն Այծեղջյուրներին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ չափազանց լուրջ չլինել։ Հումորով վերաբերվեք ինքներդ ձեզ և կատարվողին։ Երկուշաբթի ստիպված կլինեք ազատվել պատրանքներից և հորինված իդեալներից։ Երեքշաբթի փորձեք ստանձնել նվազագույն առաջադրանքներ. էներգիան շատ ցածր մակարդակի վրա կլինի։ Չորեքշաբթի հնարավորություն կունենաք հասկանալու, թե իրականում ով է ձեր կողքին, և ով է գաղտնի վնասում ձեզ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին գնումներն ու վաճառքները հատկապես հաջող կլինեն։ Ուրբաթը բարենպաստ է ստեղծագործականության և հոգևոր ոլորտին վերաբերող գործունեության համար։
Առաջիկա օրերին աստղերը Ջրհոսներին խորհուրդ են տալիս ակտիվորեն դրսևորվել, ցուցադրել իրենց կարողություններն ու հմտությունները: Դուք այդքան երկար եք ձգտել հաջողության, ուստի հիմա չպետք է համեստ լինեք, երբ մրցանակ կամ գովասանք ստանաք: Չորեքշաբթի համարձակորեն մտեք բանակցությունների մեջ և բարձրաձայնեք ձեր գաղափարները: Հինգշաբթի ցանկացած թիմային գործունեություն բարենպաստ կլինի: Ուրբաթ օրը անձնական կյանքը մեծ ուշադրություն կգրավի: Բայց փոփոխությունները դեպի լավը կլինեն: Շաբաթ օրը հնարավորություն կա նվեր կամ փոքր ֆինանսական ներարկում ստանալու: Կիրակի ավելի զգույշ եղեք ձեր առողջության նկատմամբ և անհրաժեշտության դեպքում այցելեք մասնագետի:
Ձկներին շատ հետաքրքիր, բայց հոգնեցուցիչ շաբաթ է սպասվում։ Զգացմունքները կցատկեն բոլոր ուղղություններով, իսկ հույզերը վերահսկողությունից դուրս կգան։ Փորձեք ոչ մեկին չնեղացնել։ Երկուշաբթի իրավիճակն այնպիսին կլինի, որ ձեր ինքնագնահատականը կբարձրանա։ Երեքշաբթի հույսը դրեք միայն ինքներդ ձեզ վրա։ Կկարողանաք բանակցել շատ բարդ թեմաների շուրջ և տեսնել նախկինում գործադրված ջանքերի արդյունքները։ Չորեքշաբթին ամենավտանգավոր օրն է. հավանական են առողջական խնդիրներ և ֆինանսական կորուստներ։ Զգույշ եղեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք հաշվարկված ռիսկի դիմել. մեծ է հավանականությունը, որ ամեն ինչ կստացվի։ Ուրբաթ օրը հատկապես հավաքված եղեք և արագ արձագանքեք կատարվողին։

Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для всех знаков зодиака
Неделя после лунного затмения будет неспокойной, многих ждут перемены и трансформации. Не бойтесь, сейчас большинство изменений в разных сферах жизни будет на пользу, а не во вред. Но обо всем - по порядку!
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Овен
Для представителей знака Овен неделя пройдет, в основном, спокойно. Велика вероятность, что в связи с этим вы можете потерять бдительность. В понедельник будьте особо внимательны и не позволяйте себя обмануть. Во вторник старайтесь подмечать все детали и обращать внимание на любые мелочи — в этом залог вашего будущего успеха. Середина недели подходит для благотворительной деятельности, но не давайте деньги в долг друзьям - можете потерять и деньги, и друзей. Вторая половина недели подходит для получения новых знаний и навыков.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Телец
Тельцам предстоит неделя активных трансформаций. Меняться могут как отношения с близкими, так и ваши точки зрения и взгляды на происходящее. В первой половине недели берегите силы — энергия будет на весьма низком уровне. Но во второй половине недели вы сможете наверстать упущенное. На среду не планируйте важных дел — заезды предсказывают провал. Пятницу лучше посвятить наведению порядка в доме и избавлению от всего лишнего. Выходные проведите в максимально спокойном режиме, избегайте экстрима и воздержитесь от крепких напитков.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам предстоит старательно трудиться всю неделю. И даже если вы на отдыхе, рабочие вопросы, требующие вашего решения вас непременно найдут. Относитесь к этому к долей юмора. Во вторник может появиться меланхолическое настроение, чтобы избавиться от него — займитесь планированием будущего. В четверг вы будете на виду, даже если не хотите этого, поэтому постарайтесь хорошо выспаться накануне. В субботу избегайте недосказанностей и старайтесь контролировать эмоции. Воскресенье оптимально посвятить отдыху и окунуться в источники вдохновения.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Рак
Ракам неделя может принести долгожданные перемены. Но будьте осторожны, чтобы ваша энергия не создала вам лишних проблем. Прежде, чем начинать что-то новое, по возможности, избавьтесь от ненужного и устаревшего. Во вторник возможен большой конфликт — попробуйте уладить ситуацию до его возникновения. В середине недели здоровье может подвести, будьте бережнее к себе и строже к своему режиму дня. В пятницу больше слушайте, чем говорите, и не пропустите важную информацию. Выходные лучше провести активно и в совершенно непривычном для вас месте.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Лев
Львам неделя подарит прямо противоположные настроения и порывы. В понедельник на вас может обрушиться море критики. Дать отпор или нет — смотрите по настроению. Во вторник оставьте чужие проблемы и лучше сконцентрируйтесь на чем-то своем. Но вот в среду, наоборот, излишняя сосредоточенность на себе может поставить вас в неловкую ситуацию. Во второй половине недели ваше внимание может полностью захватить личная жизнь - постарайтесь избегать сцен ревности и не доверяйте новым знакомым безоговорочно. В субботу вы сможете решить давно зависший вопрос.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Дева
Девам на этой неделе удастся реализовать почти все запланированное. Не позволяйте никому сбить вас с толку. Вторник будет самым продуктивным — назначьте на этот день самые важные дела. Среда благоприятна для садово-огородных работ или просто общения с природой. В пятницу вам может понадобиться выделить время на проблемы родственника или друга, который впал в уныние. Ближе к концу недели может посетить вдохновение - займитесь созданием чего-то прекрасного или отправляйтесь на выставки и в музеи.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Весы
Весам на этой неделе предстоит быть особо терпеливыми и снисходительными к окружающим, иначе можно нажить себе врагов без видимой причины. В понедельник возможны бури и конфликты в личной жизни. Среда может оказаться пустым днем, даже если беспрерывно что-то делать. Заметите такую тенденцию — лучше отправляйтесь гулять после обеда. В четверг вам может захотеться острых ощущений и тут как раз наметится служебный роман или появится на горизонте кто-то из бывших партнеров. Играть в это или нет - решать только вам. В выходные лучше держаться подальше от рискованных мероприятий и азартных игр, а также будьте осторожны на дорогах.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам звезды обещают в целом интересную неделю, богатую на события и в целом позитивную. Не сидите дома и внимательно смотрите по сторонам — судьбоносное знакомство может случиться где угодно. В первой половине недели особо тщательно взвешивайте все предстоящие действия. Вторая половина недели будет стабильной, без новостей и потрясений. Посвятите время себе, учебе, запланируйте будущие путешествия и походы на культурные мероприятия. В воскресенье уделите особое внимание спорту, лучше всего — на свежем воздухе.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам звезды сулят довольно стабильную неделю, но рабочие планы будут то и дело меняться, что очень осложнит вашу личную жизнь - свидания и встречи придется отменять. В понедельник приступите к делам, которые давно откладывали. Вторник может научить вас гибкости и принятию другой точки зрения. Среда походит для поездок и командировок. В четверг вы можете получить признание своих заслуг или увидите результаты приложенных ранее усилий. Ближе к концу недели постарайтесь действовать размеренно и неторопливо. В воскресенье может предстоять непростой выбор — следуйте за своим сердцем.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Козерог
Козерогам звезды советуют не быть на этой неделе чересчур серьезными. Отнеситесь к себе и к происходящему с юмором. В понедельник вам придется избавиться от иллюзий и придуманных идеалов. Во вторник постарайтесь брать на себя минимум дел — энергия будет на очень низком уровне. В среду появится возможность понять, кто действительно на вашей стороне, а кто тайно вредит вам. Во второй половине недели будут особо удачны покупки и продажи. Пятница благоприятна для творчества и занятий, связанных с духовной сферой.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеям в предстоящие дни звезды рекомендуют активно проявлять себя, показывать свои способности и умения. Вы так давно стремились к успеху, так что сейчас не стоит проявлять скромность, когда получите награду или похвалу. В среду смело вступайте в переговоры и озвучивайте идеи. В четверг благоприятна любая деятельность в команде. В пятницу личная жизнь заберет на себя много внимания. Но перемены будут к лучшему. В субботу есть вероятность получить подарок или небольшое финансовое поступление. В воскресенье будьте аккуратнее со здоровьем и при необходимости посетите специалиста.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 сентября 2025 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам предстоит очень интересная, но утомительная неделя. Эмоции будут скакать во все стороны, а чувства вырвутся из-под контроля. Старайтесь никого не обидеть. В понедельник положение дел окажется таково, что ваша самооценка вырастет. Во вторник рассчитывайте только на себя. У вас получится договариваться на весьма сложные темы и увидеть результаты приложенных ранее усилий. Среда — самый опасный день: вероятны и проблемы со здоровьем, и в финансовые потери. Будьте аккуратны! Во второй половине недели можете пойти на обдуманный риск — высока вероятность, что все получится. В пятницу будьте особо собраны и быстро реагируйте на происходящее.