Այս շաբաթ Խոյ նշանի ներկայացուցիչները կկարողանան հաջողությամբ առաջնահերթություններ սահմանել իրենց գործերում՝ հաշվի չառնելով ղեկավարությունը։ Երկուշաբթի օրը ձեզ կայցելեն կրեատիվ գաղափարներ. եթե ժամանակ չունեք դրանք անմիջապես իրականացնելու համար, անպայման գրի առեք: Երեքշաբթի աշխատեք թույլ չտալ, որ ձեր կոշտությունը վիրավորի սիրելիներին։ Հինգշաբթի օրը ապավինեք միայն սեփական ուժերին, գործընկերներից ոչ մեկին մի ներգրավեք ձեր աշխատանքին, որպեսզի հետո չկիսեք փառքն ու հաջողությունը։ Մի վախեցեք ուրբաթ օրը հրաժարվել նպատակներից ու նախագծերից, որոնք արդեն փակուղի են մտել։ Շաբաթ օրն ուշադրություն դարձրեք ձեր սիրելիներին, քննարկեք բոլոր մանրամասները՝ ով՝ ինչպես է ցանկանում նշել տոնը։ Պարզապես մի պարտադրեք ձեր կարծիքը, այլապես կոնֆլիկտներն անխուսափելի են։
Աստղերը Ցուլերին զգուշացնում են, որ այս շաբաթ նրանց անձնական կյանքում կարող են որոշակի վայրիվերումներ լինել: Եղեք հանգիստ և նրբանկատ։ Ավելի լավ է դիմակայությունը հետաձգել ավելի ուշ շրջանի, իսկ հիմա կենտրոնանալ աշխատանքի վրա, հատկապես, որ այնտեղ չեք ձանձրանա: Շաբաթվա սկզբին հոգ տարեք ձեր և ձեր երեխաների առողջության մասին։ Չորեքշաբթի պատրաստ եղեք գործելու եռանդուն և լիակատար նվիրումով։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ոչ մի նոր բան մի սկսեք։ Ուրբաթ օրը ոչ մեկին մի պատմեք ձեր գաղափարների մասին: Շաբաթ օրը ժամանակ հատկացրեք հանգստանալու համար, եթե հնարավոր է, հեռու աղմկոտ շրջապատից: Կիրակին բարենպաստ օր է մեծ գնումների համար։
Երկվորյակների մոտ կարող է տպավորություն ստեղծվել, որ այս շաբաթ բոլոր խնդիրները պահանջում են անհապաղ լուծում: Բայց դուք հաստատ չեք կարողանա գրկել անսահմանությունը: Ուստի ճիշտ հետեւություններ արեք ու հետագայում այդքան չավարտված գործեր մի կուտակեք։ Երեքշաբթի օրը ձեր ղեկավարները կամ գործընկերները կարող են շահավետ առաջարկ անել, բայց նախքան համաձայնելն ուշադիր ծանր ու թեթև արեք ամեն ինչ: Չորեքշաբթի բոլոր խոսակցություններն ուղղեք ճիշտ ուղղությամբ և գործընկերներին հստակ հանձնարարեք աշխատանքային առաջադրանքները։ Հինգշաբթին ամենահարմար օրն է, պարզապես վայելեք, թե ինչպես է ամեն ինչ ինքնըստինքյան իրականանում: Շաբաթվա վերջում ձեր սիրելիները հանկարծ կցանկանան հոգ տանել ձեր մասին, և նույնիսկ, եթե դա չափազանց հավակնոտ է, մի՛ վանեք նրանց։
Այս շաբաթ դուք մեծ պահանջարկ կունենաք՝ և՛ աշխատավայրում, և՛ տանը: Դուք հաստատ չեք ձանձրանա, բայց պետք է բավականաչափ էներգիա ունենաք ամեն ինչի համար։ Երեքշաբթի որոշակի լարվածության պահեր կլինեն, հնարավոր են կոնֆլիկտներ։ Պետք է սովորեք ավելի լավ կառավարել ձեր զգացմունքները: Շաբաթվա կեսն ամենառոմանտիկ շրջանն է։ Ամուսնացած զույգերը միասին հիանալի երեկո կանցկացնեն, իսկ միայնակ Խեցգետինները երազած ժամադրություն կունենան։ Այս շրջանի ձեր կարգախոսն է՝ միասին ծիծաղել և միասին տոնել: Ուրբաթ օրը աշխատեք հնարավորինս փակել ձեր պարտքերը։ Հանգստյան օրերն անցկացրեք երեխաների շրջապատում և ցանկալի է՝ բնության գրկում։
Առյուծներն այս շաբաթ առավելագույնս կենտրոնացած կլինեն ամեն ինչում։ Կարգապահությունն ու հստակ կազմակերպվածությունն այժմ կդառնան ձեր հաղթաթուղթը։ Ամեն ինչի հանդեպ ստեղծագործ մոտեցումը կօգնի ձեզ դուրս գալ դժվարին իրավիճակներից։ Երեքշաբթի կարող եք ձեզ թույլ տալ ռիսկի դիմել և սկսել նոր նախագիծ։ Չորեքշաբթին բարենպաստ օր է հարցազրույցների և շահավետ թափուր աշխատատեղեր փնտրելու համար։ Շաբաթվա վերջում, չնայած ձեր լավագույն ջանքերին, ձեր ֆինանսները կարող են արագ սպառվել։ Որպեսզի դա տեղի չունենա, սկսեք նախօրոք հետևել ձեր ծախսերին: Հանգստյան օրերը լավագույն ժամանակն են ընկերների կամ հարազատների հետ հաշտվելու համար, որոնց հետ երկար ժամանակ չէիք շփվում։ Մտածեք, միգուցե արժե՞ մոռանալ հին դժգոհությունները:
Աստղերն ասում են, որ Կույսերի տրամադրությունը շաբաթվա առաջին կեսին կարող է անկայուն լինել։ Զգացմունքային տատանումների պատճառը, ամենայն հավանականությամբ, կապված կլինի ձեր անձնական կյանքում առկա խնդիրների հետ: Բայց աշխատանքում ամեն ինչ կստացվի, եթե փորձեք ավարտել բոլոր «թթված» նախագծերը և ներկայացնել բոլոր հաշվետվությունները: Չորեքշաբթի անտեսեք խորհուրդները և ապավինեք միայն ինքներդ ձեզ ու ձեր սեփական փորձին։ Հինգշաբթի ավելի շատ ժամանակ տրամադրեք տոնին պատրաստվելու համար՝ գնեք առաջին անհրաժեշտության ապրանքները: Շաբաթվա վերջը բարենպաստ է ճամփորդությունների, գործարքներ կնքելու համար։ Հանգստյան օրերին, որքան էլ դժվար լինի, խուսափեք մտածել, որ շուրջբոլորը դավադրություն են կազմակերպում ձեր դեմ։ Խաղացեք կամ զբոսնեք ձեր ընտանիքի կրտսեր անդամների հետ առնվազն մի քանի ժամ և լիցքավորվեք նրանց դրականությամբ:
Շաբաթվա առաջին կեսին Կշեռքները պետք է ամեն բոլոր գործորը հասցնեն նվազագույնի։ Բայց ձեռքերն ամբողջությամբ մի ծալեք: Երեքշաբթի օրը կենտրոնացեք և արագ գործեք՝ պետք է ավարտին հասցնել այն ամենը, ինչ կուտակվել է։ Առաջնահերթությունը տվեք կարևորագույն նախագծերին։ Չորեքշաբթի շատ մի շփվեք կամ մի պարծենաք, այլապես կոնֆլիկտից խուսափել հնարավոր չի լինի։ Ուրբաթ օրը ժամանակ գտեք մաքրության համար, բայց ձեզ մի ծանրաբեռնեք: Շաբաթ օրը հատկապես զգույշ եղեք ճանապարհներին և սուր առարկաների նկատմամբ։ Կիրակի կենտրոնացեք ընտանիքի ավագ անդամների հետ հարաբերությունների վրա: Եթե ինչ-որ վեճեր ծագեն, դրանք պետք է լուծեք որքան հնարավոր է շուտ:
Աստղերը կանխատեսում են, որ Կարիճներին շատ դրական փոփոխություններ են սպասվում։ Այս շաբաթ կսկսեք ստանալ ձեր անցյալի արժանիքների արդյունքները: Սա դրականորեն կանդրադառնա ձեր տրամադրության և հարազատների հետ հարաբերությունների վրա. նրանք վերջապես կհավատան ձեզ: Չորեքշաբթի հնարավոր է պարգևատրում։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին աշխատանքն ու առօրյա գործերն ավելի հաճելի կդառնան։ Ուրբաթ օրը զանգահարեք նրանց, ով ձեզ համար թանկ է և ուշադրություն դարձրեք ձեր երեխաներին։ Միասին խաղեր խաղալն առաջին հերթին ձեզ օգուտ կբերի։ Հանգստյան օրերին բարենպաստ է ձեր առողջության մասին հոգալը՝ բժիշկների այցելելը կամ նախամանորյա դիետա պահելը։
Շաբաթը հաջող կլինի Աղեղնավորների համար, հատկապես՝ առաջին կեսը։ Երկուշաբթի օրը հարմար է պայմանագրեր կնքելու և նոր նախագծեր իրականացնելու համար։ Նաև ժամանակ հատկացրեք տեղի ունեցողը վերլուծելու և պլանավորելու համար: Երեքշաբթի օրը կարող եք նյարդայնանալ և դիտավորյալ սադրանքների ենթարկվել։ Եղեք զուսպ։ Չորեքշաբթի ռոմանտիկան չափից դուրս շատ կլինի, հինգշաբթի կլինի մի փոքր ավելի սթափ, բայց ոչ պակաս գեղեցիկ: Ուրբաթ օրը խանդի տեսարան մի սարքեք, աշխատեք հանգստություն պահպանել և չծաղրել ձեր սիրելիին։ Իսկ շաբաթավերջին, զգացմունքների մեջ թաթախվելու փոխարեն, ավելի լավ է, որ երկուսդ միասին մանրամասն պլանավորեք ձեր ապագան։
Այս շաբաթ Այծեղջյուրների էներգետիկ ներուժը շատ բարձր է։ Ճիշտ պլանավորումը ձեր հաջողության գրավականն է: Երեքշաբթի օգնեք ձեր մտերիմներից մեկին։ Չորեքշաբթի վերահսկեք ձեր զգացմունքները։ Միևնույն բանը նորից ու նորից կրկնելու համբերություն ունեցեք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ամեն ինչ կարող է սկսել թուլանալ։ Սկսեք ամեն ինչ շտկել մանրուքներով։ Շաբաթ օրը սիրելիի հետ անկեղծ զրույցը կարող է մեծապես ոգեշնչել ձեզ փոխել մասնագիտական գործունեությունը։ Շատ երկար մի՛ հետաձգեք ձեր գաղափարների իրագործումը։ Կիրակի հոգ տարեք մրսածության կանխարգելման և ջրային ռեժիմի պահպանման մասին:
Արդեն շաբաթվա սկզբին Ջրհոսներին կարող են թանկարժեք նվեր կամ զգալի պարգև տալ։ Մյուս հարցերում նույնպես բախտներդ կբերի։ Երկուշաբթի համաձայնության կգաք ինչ-որ երկար ժամանակ ձգձգված հարցի շուրջ։ Չորեքշաբթի օրը մի մերժեք օգնության կամ բարեկամական աջակցության խնդրանքը, հետագայում բարի գործերը կվերադառնան ձեզ հարյուրապատիկ: Շաբաթվա կեսը հարմար է փաստաթղթերում ու հաշվետվություններում ամեն ինչ կարգի բերելու համար։ Հնարավորության դեպքում մարեք պարտքերը, վճարեք հարկերն ու տուգանքները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք ձեր առողջության և տոնին նախապատրաստվելու վրա։ Այժմ ալյուրի վրա մի ծանրաբեռնեք և հնարավորինս զգույշ վարեք:
Շաբաթվա առաջին կեսին Ձկների նշանի ներկայացուցիչները հուսահատ կցանկանան միայնակ մնալ։ Բայց դան դժվար թե հնարավոր լինի հասնել: Բոլորը ձեր օգնության, ձեր խորհրդի և ձեր էներգիայի կարիքը կունենան։ Երեքշաբթի խուսափեք կոնֆլիկտներից։ Հինգշաբթի մի վստահեք ստացված տեղեկատվությանը և մի կնքեք պայմանագրեր, նույնիսկ, եթե ամեն ինչ թափանցիկ է։ Այս օրը չափազանց անբարենպաստ է կարևոր որոշումներ կայացնելու համար։ Հանգստյան օրերը կատարյալ են ձեր հաջորդ քայլերը պլանավորելու համար: Հետևեք մանրուքներին՝ աչքաթող չանելով մեծ պատկերը: Վստահեք ձեր ներքին ձայնին և հաջողության կհասնեք։

Гороскоп на неделю с 16 по 22 декабря 2024 года для знака зодиака
16.12.2024 Ура! Закончился период ретроградного Меркурия и теперь дела пойдут на лад. Правда, не у всех и не сразу, но — давайте обо всем по порядку.
На этой неделе представители знака Овен смогут с успехом сами расставлять приоритеты в делах, без оглядки на руководство. В понедельник вас посетят творческие идеи — если не успеете воплотить их сразу, то обязательно запишите. Во вторник постарайтесь, чтобы ваша резкость не ранила близких людей. В четверг рассчитывайте только на собственные силы, не привлекайте к работе никого из коллег, чтобы потом не делиться славой и успехом. Не бойтесь в пятницу отказаться от целей и проектов, которые уже зашли в тупик. В субботу уделите внимание близким людям, обсудите все подробности — как кто хочет отметить праздник. Только не навязывайте свое мнение, иначе конфликты неизбежны.
Звезды предупреждают Тельцов, что на этой неделе возможна небольшая турбулентность в личной жизни. Будьте спокойны и тактичны. Выяснения отношений лучше отложите на потом, а прямо сейчас сосредоточьтесь на работе — тем более, что там вам не дадут заскучать. В начале недели позаботьтесь о собственном самочувствии и здоровье детей. В среду будьте готовы действовать энергично и с полной самоотдачей. Во второй половине недели не начинайте ничего нового. В пятницу никому не рассказывайте о ваших идеях. В субботу уделите время отдыху, по возможности, вдали от шумных компаний. Воскресенье — благоприятный день для шоппинга и крупных покупок.
У Близнецов может сложиться впечатление, что на этой неделе все проблемы требуют немедленного разрешения. Но у вас точно не получится объять необъятное. Поэтому сделайте правильные выводы и не накапливайте столько неразобранных дел в будущем. Во вторник начальство или партнеры могут сделать вам выгодное предложение, но хорошо все взвесьте, прежде чем соглашаться. В среду направляйте все разговоры в нужное русло и грамотно делегируйте рабочие задачи коллегам. Четверг — самый благоприятный день, просто наслаждайтесь тем, как все само собой сбывается. В конце недели близкие неожиданно захотят о вас позаботиться, и даже если это будет чересчур навязчиво — не отталкивайте их.
На этой неделе вы будете просто нарасхват — как на работе, так и дома. Скучать вам точно не придется, но энергии должно хватить на все. Во вторник возникнут некоторые моменты напряженности, возможны конфликты. Вам следует научиться лучше контролировать эмоции. Середина недели — самый романтичный период. Семейные пары проведут прекрасный вечер вместе, а одинокие Раки получат свидание мечты. Ваш девиз на этот период: вместе смеяться и вместе праздновать. В пятницу постарайтесь максимально раздать долги. Выходные проведите в обществе детей и лучше на природе.
Львы на этой неделе будут максимально собраны во всем. Дисциплина и четкая организация станут сейчас вашими козырями. Творческий подход ко всему сейчас выручит вас в сложных ситуациях. Во вторник можете позволить себе рискнуть и начать новый проект. Среда — благоприятный день для собеседований и поиска выгодных вакансий. В конце недели, несмотря на приложенные усилия, ваши финансы могут быстро иссякнуть. Чтобы этого не произошло, начните заранее отслеживать свои расходы. Выходные — лучшее время для того, чтобы помириться с друзьями или родственниками, с которыми вы давно не общаетесь. Подумайте, может быть стоит забыть старые обиды?
Звезды говорят, что в первой половине недели настроение Дев может быть нестабильным. Причина эмоциональных качелей, скорее всего, будет связана с проблемами в личной жизни. А вот на работе все наладится, если вы постараетесь закрыть все «зависшие» проекты и сдать все отчеты. В среду пропускайте советы мимо ушей и полагайтесь только на себя и собственный опыт. В четверг уделите побольше времени подготовке к празднику — закупите самое необходимое. В конце недели благоприятны поездки и заключение сделок. В выходные, как бы трудно не было, избегайте мыслей, что все вокруг сговорились против вас. Хотя бы пару часов поиграйте или погуляйте с младшими членами семьи и зарядитесь их позитивом.
В первой половине недели Весам надо свести все дела к минимуму. Но совсем руки не опускайте. Во вторник сконцентрируйтесь и ускорьтесь — необходимо доделать все, что накопилось. В приоритете самые важные проекты. В среду не болтайте и не хвастайтесь попусту, иначе конфликта не избежать. В пятницу найдите время для уборки, но не переутомляйтесь. В субботу будьте особенно осторожны на дорогах, а также с острыми предметами. В воскресенье сосредоточьтесь на отношениях со старшими членами семьи. Если возникнут какие-либо споры, вам следует разрешить их как можно скорее.
Звезды предсказывают, что Скорпионов ждет масса положительных перемен. На этой неделе вы начнете получать результаты ваших прошлых заслуг. Это позитивно скажется и на вашем настроении, и на отношениях с родственниками — они, наконец-то, поверят в вас. В среду возможна премия. Во второй половине недели работа и повседневные дела станут приносить больше удовольствия. В пятницу позвоните тем, кто вам дорог и уделите внимание детям. Совместные игры пойдут на пользу, в первую очередь — вам. В выходные благоприятно заняться здоровьем — посетить врачей или сесть на предновогоднюю диету.
Неделя для Стрельцов сложится удачно, особенно, ее первая половина. Понедельник удачен для подписания договоров и для внедрения новых проектов. Также уделите время анализу происходящего и планированию. Во вторник вас могут раздражать и провоцировать намеренно. Будьте сдержанны. В среду романтика будет зашкаливать, четверг будет чуть более трезвым, но не менее прекрасным. В пятницу не устраивайте сцену ревности, старайтесь сохранять спокойствие и не дразнить любимого человека. А в выходные вместо того, чтобы купаться в чувствах, вам двоим лучше детально планировать совместное будущее.
На этой неделе энергетический потенциал Козерогов очень высок. Грамотное планирование — залог вашего успеха. Во вторник помогите кому-то из близких. В среду держите эмоции под контролем. Имейте терпение, чтобы повторять одно и то же по много раз. Во второй половине недели дела могут начать давать сбой. Начинайте все исправлять с мелочей. В субботу откровенный разговор с близким человеком может очень вдохновить вас на смену профессиональной деятельности. Не откладывайте воплощение идей в долгий ящик. В воскресенье займитесь профилактикой простудных заболеваний и соблюдайте питьевой режим.
Уже в начале недели Водолеям могут вручить дорогой подарок или солидную премию. В остальных делах тоже должно повезти. В понедельник вы придете к соглашению по какому-то давно застопорившемуся вопросу. В среду не отказывайте в просьбе о помощи или дружеской поддержке, впоследствии добрые дела вернутся к вам сторицей. Середина недели хороша для наведения порядка в документах и отчетах. По возможности отдайте долги, заплатите налоги и штрафы. Во второй половине недели займитесь здоровьем и подготовкой к празднику. Не налегайте сейчас на мучное и водите машину максимально осторожно.
В первой половине недели представителям знака зодиака Рыбы отчаянно захочется побыть в одиночестве. Но осуществить это вряд ли удастся. Всем будет нужна ваша помощь, ваши советы и ваша энергия. Во вторник избегайте конфликтов. В четверг не доверяйте полученной информации и не подписывайте договоров, даже если все прозрачно. Этот день крайне неблагоприятен для принятия важных решений. Выходные дни идеальны для планирования следующих шагов. Следите за деталями, не упуская из виду общую картину. Доверьтесь своему внутреннему голосу и у вас все получится.