Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 28-ից նոյեմբերի 3-ը 2024 թ․
Նորալուսինը (նոյեմբերի 1-ին) շաբաթը կբաժանի երկու կեսի' լավ և վատ: Ավելին, նվազող Լուսնի ժամանակ, հոկտեմբերի վերջին օրերին, ջրի և հողի նշանները տենդի մեջ կլինեն, իսկ աճող Լուսնի վրա ժամանակ անախորժությունները բաժին կընկնեն կրակի և օդի նշաններին:
Շաբաթվա առաջին կեսին՝ մինչև հինգշաբթի, Խոյի նշանի ներկայացուցիչների մոտ կենսական էներգիայի ալիք է սպասվում։ Առանձնահատուկ հետաքրքրություն կարթնանա ամեն նորի, ինչպես նաև հաջորդ քայլերն ու նպատակները պլանավորելու նկատմամբ։ Երեքշաբթի նախաձեռնող եղեք և ազատ զգացեք կիսվել ձեր գաղափարներով, որպեսզի կարողանաք աջակցություն ստանալ համախոհների կողմից: Ուրբաթ օրը պետք է բարձրացնել պատասխանատվության մակարդակը և չխուսափել աշխատանքից։ Հանգստյան օրերին զերծ մնացեք ձեզ շրջապատող ամեն ինչ և բոլորին քննադատելու ցանկությունից։ Ավելի լավ է հոգ տարեք ձեր առողջության և տան հարմարավետության մասին:
Ցուլերին շատ հետաքրքիր շաբաթ է սպասվում։ Շաբաթվա առաջին կեսին եղեք ուշադիր և տեղեկացված՝ նոր հնարավորություններ կբացվեն, ժամանակ կունենաք օգտվելու դրանցից։ Ազատորեն վերցրեք նոր նախագծեր կամ սկսեք վերապատրաստվել. այս ամենը լավ արդյունքներ կտա: Երեքշաբթի օրը հատկապես հաջող կլինեն բանակցությունները, հարցազրույցները, պայմանագրերի ստորագրումը։ Չորեքշաբթի ձեզ կբացահայտվի ինչ-որ գաղտնիք, գուցե շատ տհաճ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատուկ ժամանակ հատկացրեք պլանավորմանն ու ֆինանսական բաշխմանը։ Շաբաթ օրը զգույշ եղեք ճանապարհներին և խուսափեք կոնֆլիկտներից։
Այս շաբաթ Երկվորյակների համար բարենպաստ կլինեն երկար ճանապարհորդությունները, բանակցությունները և ցանկացած շփում։ Երկուշաբթի և չորեքշաբթի կարող են լուրջ խոչընդոտներ առաջանալ ձեր կողմից իրականացվող բիզնեսում։ Բայց նախքան առաջ գնալու և պայքարելու համար ամեն ջանք գործադրելը, գնահատեք, թե ինչն է իրականում ձեզ համար այժմ կարևոր: Միգուցե իմաստ ունի թույլ տալ, որ ամեն ինչ իր հունով գնա, փոխարենը երջանկություն փնտրեք ձեր անձնական կյանքում: Շաբաթվա կեսին զգույշ եղեք ճանապարհներին, տրանսպորտում և սուր առարկաների հետ վարվելիս։ Ուրբաթ օրը կրճատեք ձեր շփումները ձեր շրջապատի հետ։
Աստղերը Խեցգետիններին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ հնարավորինս զգույշ լինել, հատկապես աշխատավայրում և ձեզ ինչ-որ բան խոստացող գործընկերների հետ շփվելիս։ Զգուշացեք կասկածելի նախագծ ստանձնելու առաջարկներից: Երեքշաբթի օրը ձեզ կարող են առաջխաղացում առաջարկել, սակայն փաստաթղթերի որոշակի մանիպուլյացիայի ճանապարհով: Ուշադիր մտածեք և թույլ մի տվեք, որ ձեզ խաբեն: Ուրբաթ օրը զգույշ եղեք ձեր ծախսերում. գնումները կարող են չարդարացնել իրենց: Շաբաթ օրը կարող եք այնքան էներգիա ունենալ, որ ցանկանաք սարեր շարժել։ Մի արեք դա, ձեր էներգիան կենտրոնացրեք կենցաղային խնդիրների լուծման վրա։
Ամբողջ շաբաթ պետք է շատ զգույշ լինեք ֆինանսական հարցերում։ Արժե նաև առանձնահատուկ ուշադրություն դարձնել առողջական խնդիրներին՝ սա վերաբերում է ինչպես նշանի շատ երիտասարդ ներկայացուցիչներին, այնպես էլ ավելի տարիքով Առյուծներին։ Չորեքշաբթի ձեռնպահ մնացեք անծանոթ մարդկանց հետ ծանոթություններից և հանդիպումներից։ Շաբաթվա վերջում կարող են տեղի ունենալ իրադարձություններ, որոնք կազդեն ձեր ինքնագնահատականի վրա և, ցավոք, ոչ դեպի լավը։ Մի շտապեք անհանգստանալ այդ մասին, բայց ճիշտ եզրակացություններ արեք. հավանական է, որ ինչ-որ մեկի համար ձեռնտու է, որ դա տեղի ունենա: Մի արժեզրկեք ձեր ջանքերը: Հանգստյան օրերին ժամանակ գտեք զբոսնելու համար։
Շաբաթվա առաջին կեսին չպետք է վստահեք այն մարդկանց, ովքեր ձեզ գովում են և հաճոյախոսություններ ողողում։ Աստղերը զգուշացնում են՝ որտեղ կա շողոքորթություն, այնտեղ կա խաբեություն և անախորժություն: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին ձեր պլանավորած ցանկացած գործ մեծ հավանականություն կունենա խաթարվելու: Փիլիսոփայորեն մոտեցեք այդ ամենին: Սակայն հինգշաբթին շատ բարենպաստ օր կլինի անձնական գործերի համար՝ խոստովանություններ, մտերմիկ զրույցներ, սիրելիի հետ զբոսանք կամ նոր ծանոթություններ՝ այս ամենը ուրախություն կբերի սթրեսային շրջանից հետո: Շաբաթվա վերջում ամեն ինչ այնքան կբարելավվի, որ դեռ չավարտած նախագծերը ցուցադրելու ցանկություն կունենաք։ Զերծ մնացեք դրանից, ցույց տվեք իմաստնություն և համբերություն։
Շաբաթը կսկսվի դրական էներգիայի ալիքով։ Կցանկանաք ճեղքել դեպի նոր հորիզոններ և, եթե ճիշտ քայլեր ձեռնարկեք, շուտով լավ արդյունքներ կամ վստահ նշաններ կտեսնեք, որ մոտենում եք ձեր նպատակին: Երեքշաբթի զգույշ եղեք ինքնաբուխ ծագող գաղափարների նկատմամբ. դրանցից մեկը կարող է թաքցնել ձեր երջանկության գաղտնիքը։ Ամենահաջող օրը հինգշաբթին է, ձեր բախտը կբերի, բայց միայն այն դեպքում, եթե լսեք ձեր ինտուիցիային։ Այդ օրն ազատորեն նշանակեք կարևոր հանդիպումներ և իրականացրեք ծրագրեր, որոնք խորաթափանցություն են պահանջում:
Շաբաթվա առաջին կեսին բանկային գործառնությունների հետ կապված ոչ մի գործ մի պլանավորեք։ Զերծ մնացեք ցանկացած ծախսից կամ ներդրումից, նույնիսկ, եթե թվում է, որ ռիսկը նվազագույն է, իսկ հնարավոր շահույթը՝ հսկայական: Աստղերը զգուշացնում են՝ սրանից ոչ մի լավ բան չի ստացվի։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը պետք է տրամադրվի կարևոր տեղեկություններ փնտրելուն և նոր բան սովորելուն։ Կարիճների համար բարենպաստ օր է ուրբաթը։ Ձեր բոլոր հրատապ հարցերի պատասխանները կգան, և բախտը ձեր կողքին կլինի: Հանգստյան օրերին հնարավորինս շատ շփվեք, մտքերի փոխանակումը և ապագայի համար համատեղ հեռանկարներ կառուցելը չափազանց օգտակար է: Եթե ամեն ինչ հաշվի առնեք, կարող եք գտնել լավ գործընկեր, ճանապարհորդության ուղեկից կամ զուգընկեր՝ երկար ու հուսալի հարաբերությունների համար:
Այս շաբաթ հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը, պայմանավորվեք բժշկի հետ, եթե երկար ժամանակ հետաձգել եք նրան այցելելը։ Երեքշաբթի օրը բարենպաստ օր է վերանորոգման աշխատանքների և տան համար կահույք կամ ցանկացած օգտակար իր գնելու համար։ Չորեքշաբթի օրը հնարավորության դեպքում մարեք ձեր պարտքերը, կատարեք «առկախված» խոստումները։ Հինգշաբթի օրը հատկապես հաջող կանցնեն հանդիպումները, բանակցությունները, մտերմիկ զրույցները։ Բայց հետո բախտը հանկարծ կշրջվի, և ուրբաթ օրը կանցնի Մերֆիի օրենքին համապատասխան. եթե դժվարությունը կարող են պատահել, այն տեղի կունենա: Եղեք համբերատար և աշխատեք ամեն ինչին հանգիստ արձագանքել, հակառակ դեպքում հնարավոր չէ խուսափել կոնֆլիկտներից և մեծ սթրեսից։ Հանգստյան օրերին ճամփորդություններ կամ երկար զբոսանքներ մի պլանավորեք: Ժամանակ տրամադրեք խաղաղ հանգստի, կարդալու և լավ ֆիլմեր դիտելու համար:
Այս շաբաթ Այծեղջյուրները պետք է իջնեն երկիր և ամուր կանգնեն իրենց ոտքերի վրա։ Հիմա ժամանակն է դադարել խուսափել անհասկանալի իրավիճակներից և հիշել, որ ամեն ինչ պետք է ժամանակին անել: Հակառակ դեպքում հնարավորությունները կարող են ընդմիշտ անհետանալ: Շաբաթվա առաջին կեսը սթրեսային է լինելու, սակայն բավականին բարենպաստ է ուսման, հմտությունները բարելավելու և ցանկացած տեսակի նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու համար։ Հինգշաբթի դուք կարող եք բեկում ունենալ այն ոլորտում, որտեղ իսկական պրոֆեսիոնալ եք։ Ուրբաթ օրը սպասեք հաճելի անակնկալի՝ այն դրականորեն կանդրադառնա ձեր ապագայի վրա: Այս շաբաթ զգույշ եղեք բարձունքներից և դրա հետ կապված ամեն ինչից։
Աստղերը հուշում են, որ այս շաբաթ Ջրհոսները կկարողանան իրականացնել իրենց մի քանի ֆանտազիաները։ Բայց դա ենթադրում է սառը և հաշվարկային գործողություններ ու որոշակի ոգեշնչում։ Երկուշաբթի գործընկերները կարող են ձեզնից խորհուրդ հարցնել, բայց զգույշ եղեք, որ եթե ձախողեք, հետո ամեն ինչում ձեզ չմեղադրեն։ Երեքշաբթի օրը խմբային նախագծերի հետ կապված բիզնեսն ու ֆինանսները կարող են հաջողությամբ առաջադիմել: Ուրբաթ օրը ստեղծագործեք, իսկ հանգստյան օրերին կենդանակերպի այս նշանի ներկայացուցիչները (հատկապես տարեցները) պետք է հատուկ ուշադրություն դարձնեն իրենց առողջությանը։
Շաբաթվա սկիզբը կարող է մեծ աղմուկ և անախորժություն բերել Ձկներին: Նյարդերն իրենց զգացնել կտան, և վտանգ կա, որ դուք հաճախ կկշտամբեք ուրիշներին: Երեքշաբթին հատկապես բարձր կոնֆլիկտային օր է՝ փորձեք նախօրեին բավականաչափ քնել, որպեսզի հետո կարողանաք ավելի լավ վերահսկել, թե ինչ է կատարվում: Չորեքշաբթի դուք կարող եք լրացուցիչ մոտիվացիա ստանալ և համոզվել, որ ամեն ինչ ճիշտ եք անում, ու պարզապես պետք է համբերատար շարունակել, նույնիսկ, եթե «այստեղ և հիմա» արդյունք չկա: Շաբաթվա վերջը բարենպաստ է զբոսնելու, իսկ ավելի լավ՝ ճամփորդության գնալու համար։ Կարարկալը' մենակ, բոլորից համգստանալու համար:

Гороскоп на неделю с 28 октября по 3 ноября 2024 года для знаков зодиака
Новолуние (1 ноября) разделит неделю на две половины — удачную и неудачную. Причем на убывающей Луне, в последние дни октября, лихорадить будет знаки воды и земли, а на растущей все неприятности достанутся знакам огня и воздуха.
В первой половине недели, вплоть до четверга, у представителей знака Овен ожидается прилив жизненной энергии. Особый интерес проснется ко всему новому, а также к планированию ближайших шагов и целей. Во вторник проявите инициативу и не стесняйтесь делиться своими идеями, так вы сможете обрести поддержку единомышленников. В пятницу необходимо повысить уровень ответственности и не отлынивать от работы. В выходные дни воздержитесь от желания критиковать все и всех вокруг. Лучше займитесь вашим здоровьем и обустройством домашнего уюта.
Тельцов ждет весьма интересная неделя. В первой половине недели будьте внимательны и осознанны — будут открываться новые возможности, успейте ими воспользоваться. Смело беритесь за новые проекты или начинайте обучение — все это даст хорошие плоды. Во вторник особо удачными будут переговоры, собеседования и подписания договоров. В среду вам откроется какая-то тайна, может, весьма неприятная. Во второй половине недели уделите особое время планированию и финансовому распределению. В субботу будьте аккуратны на дорогах, избегайте конфликтов.
На этой неделе для Близнецов будут благоприятны долгие поездки, переговоры и любое общение. В понедельник и среду могут возникать серьезные препятствия в делах, которые вы ведете. Но прежде, чем прилагать максимум усилий для того, чтобы прорываться вперед и сражаться — оцените, а что сейчас действительно важно для вас. Может, имеет смысл пустить дела на самотек, а вместо этого заняться поисками счастья в личной жизни. В середине недели будьте внимательны на дорогах, в транспорте и в обращении с острыми предметами. В пятницу сократите контакты с окружением, наиболее плодотворная работа у вас будет в уединении.
Звезды советуют Ракам на этой неделе быть максимально осмотрительными, особенно на работе и в общении с коллегами, которые вам что-то обещают. Остерегайтесь предложений взять на себя сомнительный проект. Во вторник вам могут предложить повышение, но при условии неких подтасовок в документах. Подумайте хорошенько и не дайте себя подставить. В пятницу будьте осторожны с тратами — покупки могут себя не оправдать. В субботу у вас может появиться столько энергии, что вы захотите свернуть горы. Не делайте этого, направьте силы на улаживание домашних проблем.
Всю неделю вам надо быть очень осторожными в финансовых вопросах. Также стоит обратить особое внимание на вопросы здоровья — это касается как совсем юных представителей знака, так и Львов преклонного возраста. В среду воздержитесь от свиданий и встреч с малознакомыми людьми. В конце недели могут произойти события, которые повлияют на вашу самооценку и, к сожалению, не в лучшую сторону. Не спешите переживать по этому поводу, но сделайте правильные выводы — вполне вероятно, кому-то было выгодно, чтобы так произошло. Не обесценивайте свои старания и усилия. В выходные дни найдите время для прогулок.
В первой половине недели не следует доверять людям, которые восхваляют вас и забрасывают комплиментами. Звезды предупреждают: где лесть, там обман и неприятности. В понедельник и вторник с высокой вероятностью будут срываться любые намеченные вами дела. Отнеситесь к этому философски. А вот четверг будет очень благоприятным днем для дел личного характера: признания, задушевные беседы, прогулка с любимым человеком или новое знакомства — все это принесет радость после напряженного периода. В конце недели все наладиться настолько, что вам захочется похвастаться еще не завершенными проектами. Воздержитесь от этого, проявите мудрость и терпение․
Неделя начнется с прилива позитивной энергии. Вам захочется прорваться к новым горизонтам, и если вы сделаете правильные шаги, то довольно скоро увидите хороший результат или верные признаки того, что вы приблизились к цели. Во вторник будьте внимательны к идеям, которые возникают спонтанно: в одной из них может скрываться секрет вашего счастья. Самый удачный день — четверг, вам будет везти, но при условии, если будете прислушиваться к интуиции. Смело назначайте на этот день важные встречи и реализуйте проекты, требующие проницательности.
В первой половине недели не планируйте никаких дел, связанных с банковскими операциями. Воздержитесь от любых трат и инвестиций — даже если кажется, что риск минимален, а потенциальная прибыль огромна. Звезды предупреждают: ничего хорошего из этого не выйдет. Вторую половину недели стоит посвятить поиску важной информации и обучению чему-то новому. Благоприятный день для Скорпионов — пятница. Придут ответы на все наболевшие вопросы, а удача будет на вашей стороне. В выходные дни общайтесь как можно больше, в это время крайне полезен обмен идеями и совместное построение перспектив на будущее. Если подойдете ко всему — можете обрести хорошего напарника для бизнеса, спутника для путешествий или партнера для долгих и надежных отношений.
На этой неделе уделите особое внимание своему здоровью, запишитесь к врачу, если давно это откладывали. Вторник — благоприятный день для ремонтных работ и покупки мебели или любых полезных вещей для дома. В среду отдайте по возможности долги, выполните «зависшие» обещания. В четверг особо удачными будут встречи, переговоры и задушевные беседы. А вот дальше удача резко отвернется, и пятница пройдет в полном соответствии с законом Мерфи: если неприятность может случиться — она случится. Наберитесь терпения и постарайтесь реагировать на все спокойно, иначе не избежать конфликтов и большого стресса. На выходные дни не планируйте путешествий и долгих прогулок. Посвятите время тихому отдыху, чтению и просмотру хороших фильмов.
Козерогам на этой неделе надо спуститься с небес на землю и твердо вставать на ноги. Сейчас самое время перестать избегать неясных ситуаций и вспомнить, что все нужно делать вовремя. Иначе возможности могут уйти навсегда. Первая половина недели будет напряженной, однако она вполне благоприятна для учебы, повышения квалификации и получения новых знаний любого рода. В четверг у вас может случиться прорыв в той области, где вы являетесь настоящим профессионалом. В пятницу ожидайте приятного сюрприза — он положительно скажется на вашем будущем. Остерегайтесь на неделе высоты и всего, что с ней связано.
Звезды предполагают, что на этой неделе Водолеям удастся воплотить несколько своих фантазий в реальность. Но при условии холодных и расчетливых действий и определенной доли вдохновения. В понедельник коллеги могут просить у вас совета, но будьте осторожны, чтобы в случае неудачи вас потом не обвинили во всем. Во вторник удачно могут продвигаться дела в сфере бизнеса и финансов, связанных с групповыми проектами. В пятницу займитесь творчеством, а в выходные представителям этого знака зодиака (особенно пожилым) стоит уделить особое внимание здоровью.
Начало недели может принести Рыбам много суеты и хлопот. Нервы дадут о себе знать, и есть риск, что вы будете часто срываться на окружающих. Вторник — особенно конфликтный день, постарайтесь накануне и далее — высыпаться, чтобы хорошо контролировать происходящее. В среду вы можете получить дополнительную мотивацию и убедиться в том, что вы все делаете верно и надо просто терпеливо продолжать, даже если нет результата «здесь и сейчас». В конце недели благоприятно выбраться на прогулку, а еще лучше — отправиться в путешествие. Идеально — в одиночестве, чтобы отдохнуть от всех.