Շաբաթվա աստղագուշակ․ մայիսի 27-ից հունիսի 2-ը 2024 թ․
Արևը ոչ միայն տեղափոխվել է Երկվորյակների նշան, այլև ամբողջովին հարմարավել է այնտեղ։ Սկսվում է հիանալի շրջան ծանոթությունների, ժամադրության ու նոր հարաբերությունների համար։ Պարզապես հիշեք՝ այս ժամանակահատվածում կլինեն նաև շատ խաբեություններ և ինտրիգներ ինչպես աշխատավայրում, այնպես էլ ձեր անձնական կյանքում: Զգույշ եղեք, և դուք կկարողանաք նկատել ցանկացած թակարդ:
Շաբաթվա սկիզբն ու ավարտը Խոյերի համար գործնական ակտիվության շրջան են։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին ավելի լավ է աշխատել հեռակա կարգով ու փորձել ավելի քիչ շփվել գործընկերների հետ։ Շաբաթվա վերջում, ընդհակառակը, չպետք է ինքնուրույն գործեք. խորհրդակցեք ավագ ընկերների հետ, և ավելի լավ է քննարկել բոլոր ռիսկերը ղեկավարության հետ ու ստանալ ոչ միայն ձեր ղեկավարի աջակցությունը, այլև փաստաթղթերի վերաբերյալ նրա վավերացումը: Հավատացեք, սա շատ օգտակար կլինի անհաջող ելքի դեպքում։ Այս շաբաթը լրջորեն կփորձարկի ձեր բարեկամությունը, և, հնարավոր է, անձնական հարաբերությունները կպայթեն: Մի անհանգստացեք, ամեն ինչ շատ շուտով կկարգավորվի։ Մի մոռացեք առողջության և ողջամիտ հանգստի մասին, ավելի հաճախ զբոսնեք մաքուր օդում։
Այս շաբաթ տրամադրության հաճախակի փոփոխությունները կարող են ձեզ շատ անհարմարություններ պատճառել։ Հնարավոր է, որ ձեր ներքին վիճակը բախվի շրջակա միջավայրի հետ. աշխատանքային ժամերին կցանկանաք նվիրվել ձեր հոբբիներին և հետաքրքրություններին, իսկ աշխատանքից ազատ ժամանակ հանկարծակի կցնդեն շփվողականությունն ու ստեղծագործականությունը: Փիլիսոփայորեն մոտեցեք այս ամենին: Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է խոշոր գնումների և վերանորոգման մեկնարկի համար։ Սակայն աստղերը Ցուլերին խորհուրդ են տալիս հստակ պլանավորել իրենց ժամանակը և ճիշտ սահմանել առաջնահերթությունները։ Մի արհամարհեք ձեր մտերիմների՝ ձեզ հետ ժամանակ անցկացնելու խնդրանքներն ու ցանկությունները, այլապես հետագայում կոնֆլիկտներից չեք խուսափի։
Այս շաբաթ Աստղագուշակը Երկվորյակներին խորհուրդ է տալիս պաշտպանել իրենց շահերը, իսկ հետո նրանք կկարողանան իրականացնել իրենց ամենահամարձակ ծրագրերը։ Երկուշաբթի օրը համարձակ եղեք և կատարեք այդ կարևոր զանգը, որը երկար ժամանակ հետաձգում էիք։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի կարող եք հանգիստ թողնել տրամաբանությունը և ապավինել ձեր ինտուիցիային։ Բախտը ձեր կողքին կլինի: Հինգշաբթի օրը եղանակից կախված Երկվորյակների մոտ մեծանում է լուրջ հիվանդությունների ենթարկվելու ռիսկը: Նվազեցրեք ձեր ծանրաբեռնվածությունն այդ օրը և բարդ գործերը հետաձգեք ավելի ուշ: Շաբաթ օրը մի սկսեք մեծ մաքրություն, սա հղի է աննշան, բայց նյարդայնացնող վնասվածքներով: Ավելի լավ է գնալ համախոհների և հոգեհարազատների մոտ:
Այս շաբաթ խեցգետինները պետք է ավելի հաճախակի նախաձեռնություն ցուցաբերեն: Ցույց տվեք ձեր տրամաբանությունն ու սթափ հաշվարկը։ Արագ արձագանքեք ամեն ինչին և կայծակնային արագությամբ որոշումներ կայացրեք։ Հիմա բարենպաստ պահ է վաղուց մտածված երազանքի առաջին քայլն անելու համար։ Այս շաբաթը ձեզ համար շատ ներդաշնակ է բոլոր առումներով։ Եթե վաղուց էիք ցանկանում նոր հարաբերություններ սկսել, ապա հիմա ճիշտ ժամանակն է: Եթե ցանկանում էիք ընդլայնել ձեր աշխատանքային տարածքը, ապա այժմ ամեն ինչ հարմար է դրա համար։ Եթե բանակցելու անհրաժեշտություն լինի, ապա դրանք հարթ կանցնեն։ Ձեր ցանկացած նախաձեռնություն ունի հաջողության բոլոր հնարավորությունները:
Այս շաբաթ շատ Առյուծների փոփոխություններ են սպասվում: Աստղերը կանխատեսում են, որ դուք կարող եք հանկարծ զգալ, որ ձեր վճռականությունն ու ինքնավստահությունը մեծանում են, և կցանկանաք ավելի հաճախ դուրս գալ փողոց: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին մեծ է նոր օգտակար շփումներ հաստատելու հավանականությունը։ Ձեր հաջողությունը կախված կլինի նրանից, թե որքան լավ եք տիրապետում հարաբերություններ կառուցելու արվեստին: Դատախազության աշխատակիցները, փաստաբանները, իրավաբանները, ինչպես նաև Առյուծի նշանի տակ ծնված ստեղծագործական մասնագիտությունների ներկայացուցիչներն այժմ կարող են հույս դնել առաջխաղացման և մասնագիտական աճի վրա։
Կույսերի համար կարևոր է, որ այս շաբաթը հնարավորինս հանգիստ անցկացնեն՝ կոնֆլիկտային իրավիճակներ չհրահրելու համար։ Աստղագուշակը խորհուրդ է տալիս բոլոր ուժերն ուղղել ցանկալի արդյունքի հասնելու համար և ճիշտ սահմանել առաջնահերթությունները, ու դուք հաջողության կհասնեք։ Սա ճիշտ է ինչպես աշխատանքի, այնպես էլ անձնական ոլորտում. այժմ բոլոր հնարավորությունները կան շտկելու անկայուն հարաբերությունները կամ սկսելու նորերը: Հանգստյան օրերին կարևոր է հոգ տանել ձեր հարմարավետության մասին և ժամանակ անցկացնել սիրելիների հետ։ Եթե արձակուրդում եք, ուրեմն մի մոռացեք խմելու ռեժիմի մասին և մի՛ տաքացեք, այժմ ժամանակը չէ չարաշահելու արևայրուքը։
Կշեռքների համար շաբաթը կայունության և ապագայի մասին մտորումների շրջան կլինի: Ֆինանսական ինտուիցիան կօգնի կարևոր քայլեր ձեռնարկել ձեր անձնական ակտիվների և ներդրումների կառավարման գործում: Աշխատանքի մեջ ձեր աշխատունակությունն ու հուսալիությունը հատկապես կգնահատեն թե՛ գործընկերները, թե՛ ղեկավարությունը: Կարող են բացվել կարիերայի անսպասելի հնարավորություններ։ Անձնական հարաբերություններում ժամանակն է վերանայելու ձեր առաջնահերթություններն ու ցանկությունները: Գաղտնի խոսակցությունները և շփումները կօգնեն ամրապնդել ձեր կապը սիրելիների և ձեր զուգընկերոջ հետ: Այժմ հատուկ ուշադրություն դարձրեք առողջ սնվելուն և հոգ տարեք ձեր լյարդի մասին։
Այս շաբաթ Կարիճները ստիպված կլինեն բարդ ընտրություն կատարել՝ կամավոր, թե հարկադրված: Հնարավոր է, որ ձեր անձնական ոլորտում բարդ, ձգձգվող իրավիճակը վերջնականապես հանգուցալուծվի։ Բայց ոչ պակաս հավանականություն է, որ ստիպված կլինեք ընտրել նաև ձեր կարիերայի ուղին. շաբաթվա սկզբին ձեզ առաջարկվող նոր աշխատանքը դրախտ կթվա, բայց կշռեք դրական և բացասական կողմերը՝ գուցե ավելի շահավետ լինի մնալ նախկին տեղում: Շաբաթվա կեսին էներգիայի աննախադեպ աճ կզգաք, օգտագործեք այդ ռեսուրսը ձեր նպատակներին հասնելու համար, իսկ արդյունքները հաճելիորեն կզարմացնեն ձեզ։ Եղեք ուշադիր և լսեք ձեր շրջապատի մարդկանց: Շաբաթվա երկրորդ կեսին Կարիճների համար ֆինանսական մեծ հնարավորություններ կբացվեն։
Աստղերը կանխատեսում են, որ շատ շուտով Աղեղնավորները լավատեսության ալիք կզգան և կկարողանան դուրս գալ առօրյականությունից ու մի քանի փոփոխություններ կատարել իրենց ամենօրյա գրաֆիկում: Այս շաբաթը հատկապես բարենպաստ է տարբեր ճամփորդությունների ու դրանց հետ կապված օգտակար ծանոթությունների համար։ Բայց մի կիսվեք ձեր սիրային հաջողություններով. ինչ-որ մեկի նախանձը կարող է խանգարել ձեր ապագա ծրագրերին և կործանել սկսվող հարաբերությունները: Շաբաթվա երկրորդ կեսին մտածեք կարիերայի հետ կապված կարևոր պլանների մասին։ Սահմանեք գաղափարների իրականացման վերջնաժամկետներ և կարևոր հանդիպումների ու բանակցությունների օրեր: Շաբաթ և կիրակի օրերը նվիրեք հանգստին և ձեր առողջության մասին հոգալուն։
Այս շաբաթն Այծեղջյուրների համար կլինի ռազմավարական պլանավորման և հաշվարկված որոշումների ժամանակաշրջան: Պատասխանատվությունն ու կազմակերպվածությունը կօգնեն ձեզ զգալի հաջողությունների հասնել ձեր աշխատանքում: Շաբաթվա կեսին ձեզ կարող են առաջարկել նոր նախագծեր կամ դերեր, որոնք պահանջում են առաջնորդի հմտություններ: Անձնական կյանքում ստիպված կլինեք հավասարակշռություն գտնել աշխատանքի և հարաբերությունների միջև։ Շաբաթվա վերջում որքան հնարավոր է շատ ժամանակ տրամադրեք ապագայի նախապատրաստական աշխատանքներին, հիմա ժամանակն է սերմերը ցանելու՝ աշնանը բոլոր ուղղություններով բերքը քաղելու համար: Մի մոռացեք ժամանակ հատկացնել ֆիզիկական ակտիվությանը:
Այս շաբաթ Ջրհոսները կարող են դառնալ ավելի զգացմունքային, խոցելի և նեղացկոտ: Սեփական անհանգստությունները առաջին պլան կմղվեն: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի, հատկապես զգույշ եղեք, որպեսզի չմտածված արարքներ չանեք, դրանք կարող են լրջորեն ձեզ հետապնդել ապագայում: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին ձեռնպահ մնացեք որոշումներ կայացնելուց և ճակատագրական գործարքներ կատարելուց։ Այս օրերն անցկացրեք տանը՝ հեռու եռուզեռից ու անհանգստությունից և հնարավորինս կրճատեք մարդկանց հետ շփումը։ Այս շաբաթ կարող են խանգարումներ լինել ստամոքսի և ամբողջ մարսողական համակարգի աշխատանքի մեջ։ Այժմ ավելի քան երբևէ ածխաջրերը օգտակար են հատկապես նյարդային համակարգի համար։ Բայց ավելի լավ է հրաժարվել ծանր, կծու եւ յուղոտ մթերքներից։
Այս շաբաթ Ձկների համար բարենպաստ կլինի ստեղծագործական գործունեության հետ կապված ամեն ինչ։ Ընդհանուր առմամբ շաբաթը լի է դրական էմոցիաներով, ինչի պատճառով էլ էներգիայի աննախադեպ ալիք կզգաք։ Ձեր տրամադրությունը կազդի աշխատանքի վրա՝ կկարողանաք եռանդով ղեկավարել նոր նախագծեր: Բայց գործեք առանց ինքնավստահության՝ դա կարող է փչացնել ամեն ինչ: Հաղորդակցման մեջ խստությունը կարող է նաև վնասակար լինել, այնպես որ փորձեք մտածել այն ամենի մասին, ինչ ասում եք: Այս կերպ դուք կարող եք ձեռք բերել նոր դաշնակիցներ և ազդեցիկ ընկերներ: Այս շաբաթ փող մի տվեք մարդկանց, ում լավ չեք ճանաչում:

Гороскоп на неделю с 27 мая по 2 июня 2024 года для всех знаков зодиака
27.05.2024 Солнце уже не просто перешло в знак Близнецов, а вполне в нем освоилось. Начинается отличный период для знакомств, свиданий и новых отношений. Только помните: коварства и интриг в этом периоде также будет немало, и на работе, и в личной жизни. Будьте внимательны, и вы сумеете разглядеть любой подвох.
Начало и конец недели для Овнов — время деловой активности. В понедельник и вторник лучше работать на удаленке и стараться меньше контактировать с коллегами. В конце недели, напротив, не стоит действовать самостоятельно: советуйтесь со старшими товарищами, а все риски лучше обсудить с руководством и заручиться не только поддержкой начальника, но и его визой на документах — поверьте, это очень пригодится в случае неудачного исхода. Также эта неделя устроит серьёзную проверку вашей дружбе, а возможно, затрещат по швам и личные отношения. Не переживайте, все наладится очень скоро. Не забывайте о здоровье и разумном отдыхе, чаще устраивайте себе прогулки на свежем воздухе.
Частые перемены настроения на этой неделе могут доставить вам массу неудобств. Возможно, что ваше внутреннее состояние будет вступать в конфликт с окружающей обстановкой: в рабочие часы вам захочется отдаться своим хобби и увлечениям, а в свободное от работы время общительность и творческая активность неожиданно испарится. Отнеситесь к этому философски. Вторая половина недели благоприятна для крупных покупок и начала ремонта. Но звезды советуют Тельцам четко планировать время и правильно расставлять приоритеты. Не игнорируйте просьбы и желание близких провести с вами время, иначе не избежать конфликтов в будущем.
На текущей неделе гороскоп советует Близнецам отстаивать свои интересы, и тогда получится реализовать самые смелые планы. В понедельник наберитесь смелости и сделайте важный звонок, который давно откладывали. Во вторник и среду можете оставить логику в покое и положиться на свою интуицию. Удача будет на вашей стороне. В четверг у метеозависимых Близнецов повышается риск столкнуться с серьезным недомоганием. Снизьте нагрузку в этот день и отложите сложные дела на потом. В субботу не затевайте грандиозную уборку, это чревато небольшими, но досадными травмами. Лучше сходите в гости к близким по духу людям и единомышленникам.
Раку на этой неделе необходимо почаще проявлять инициативу. Покажите свою логику и трезвый расчет. Реагируйте на все быстро и принимайте решения молниеносно. Сейчас благоприятное время, чтобы сделать первый шаг к давно задуманной мечте. Эта неделя очень гармонична для вас во всех аспектах. Если вы давно хотели завести новые отношения — самое время. Если хотели расширить пространство для работы, то сейчас все для этого подходит. Если есть необходимость провести переговоры — они пройдут гладко. Любые ваши начинания имеют все шансы на успех.
На этой неделе многих Львов ожидают перемены. Звезды предсказывают, что вы можете внезапно ощутить, как растет ваша решительность, уверенность в себе, и захотите чаще выходить в свет. В среду и четверг велика вероятность обретения новых полезных знакомств. Ваш успех будет зависеть от того, насколько вы владеете искусством выстраивать взаимоотношения. На продвижение по службе и профессиональный рост могут сейчас рассчитывать работники прокуратуры, юристы, адвокаты, а также представители творческих профессий, рожденные под знаком Льва.
Девам важно провести эту неделю как можно спокойнее, чтобы не провоцировать конфликтные ситуации. Гороскоп советует направить все силы на достижение желаемого результата и на грамотную расстановку приоритетов, и у вас все получится. Это актуально и для работы, и для личной сферы — сейчас имеются все шансы наладить пошатнувшиеся отношения или завести новые. В выходные дни важно позаботиться о своем комфорте и провести время в кругу близких людей. Если вы на отдыхе, то не забывайте о питьевом режиме и не перегревайтесь, сейчас не время злоупотреблять солнечными ваннами.
Для Весов неделя станет периодом стабильности и размышлений о будущем. Финансовая интуиция поможет вам сделать важные шаги в управлении личными активами и инвестициями. На работе ваша трудоспособность и надежность будут особенно оценены и коллегами, и руководством. Могут открыться неожиданные возможности для карьерного роста. В личных отношениях пришло время переосмыслить приоритеты и желания. Доверительные разговоры и общение помогут укрепить связь с близкими и партнером. Уделите сейчас особое внимание здоровому питанию и поберегите печень.
Скорпионам на этой неделе предстоит нелегкий выбор — добровольный или вынужденный. Не исключено, что наконец-то разрешится ваша сложная затянувшаяся ситуация в личной сфере. Но не меньше шансов, что придется выбирать и по карьерной линии — новая работа, предложенная вам в начале недели, покажется раем, но взвесьте все за и против, возможно, выгоднее остаться на прежнем месте. В середине недели вы ощутите небывалый прилив энергии, используйте этот ресурс для достижения своих целей, и результаты вас приятно удивят. Будьте внимательны и прислушивайтесь к окружающим вас людям. Во второй половине недели для Скорпионов открываются прекрасные возможности в финансовом плане.
Звезды предсказывают, что уже совсем скоро Стрельцы почувствуют прилив оптимизма и смогут порвать с рутиной, внести несколько изменений в свой ежедневный график. Эта неделя особенно благоприятствует различным поездкам и связанным с ними полезным знакомствам. Но не делитесь своими любовными успехами — чья-то зависть может помешать вашим дальнейшим планам и разрушить зарождающиеся отношения. Во второй половине недели обдумайте важные замыслы, касающиеся карьеры. Наметьте сроки воплощения идей и дни для важных встреч и переговоров. Выходные посвятите отдыху и заботе о своем здоровье.
Эта неделя для Козерогов станет временем стратегического планирования и взвешенных решений. Ваша ответственность и организованность помогут добиться значительных успехов в работе. В середине недели вам могут предложить новые проекты или роли, требующие лидерских качеств. В личной жизни придется поискать баланс между работой и отношениями. В конце недели уделите максимум времени заделам на будущее, сейчас самое время посеять семена, чтобы осенью собирать урожай по всем направлениям. Не забывайте выделять время на физическую активность.
На этой неделе у Водолеев может повыситься эмоциональность, ранимость и обидчивость. Собственные переживания выйдут на первое место. Во вторник и среду особо следите, чтобы не совершить непродуманные поступки — они могут серьезно аукнуться в будущем. В четверг и пятницу воздержитесь от принятия решений и совершения судьбоносных сделок. Проведите эти дни дома, подальше от суеты и тревог, и сократите общение с людьми по максимуму. На этой неделе могут быть нарушения в работе желудка и всей пищеварительной системы. Сейчас как никогда полезны углеводы, особенно для нервной системы. А вот от тяжелой, острой и жирной пищи лучше отказаться.
На этой неделе для Рыб будет благоприятно все, что связано с творческой активностью. В целом неделя полна позитивными эмоциями, из-за чего вас ждет небывалый прилив энергии. Настроение скажется на работе — вы с энтузиазмом сможете вести новые проекты. Но действуйте без самоуверенности — она может все испортить. Также навредить может резкость в общении, поэтому старайтесь продумывать все, что вы говорите. Так вы сможете заполучить новых союзников и влиятельных друзей. Не давайте на этой неделе в долг людям, которых вы недостаточно хорошо знаете.