Աստղերը Խոյերին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ ավելի զգույշ լինել և առանձնահատուկ ուշադրություն դարձնել մանրուքներին։ Մի խառնվեք կասկածելի ծախսերի մեջ և մի ստորագրեք կասկածելի թղթեր, եթե չեք ցանկանում ամբողջությամբ խճճվել ֆինանսական անախորժությունների մեջ։ Ձգտեք շփվել մարդկանց հետ, ովքեր հարուստ կենսափորձ ունեն, և մի հապաղեք խորհուրդներ խնդրել: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրը բարենպաստ են վերանորոգումներ սկսելու, տոմսեր գնելու և քաղաքից դուրս ճանապարհորդություններ կազմակերպելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի հապաղեք կիսվել ձեր խնդիրներով սիրելիի հետ։
Ցուլերի քրտնաջան աշխատանքն այս շաբաթ կպարգևատրվի։ Բայց ձեր ձեռքը պահեք զարկերակի վրա և մի վիճեք վերադասի հետ։ Ձեր հոգին փակ պահեք օտարների առաջ: Հինգշաբթի օրը բարենպաստ է նոր գործ սկսելու համար։ Շաբաթվա վերջում կառավարեք ձեր էմոցիաները, քանի որ հակառակ դեպքում կարող եք մեծ գրգռում առաջացնել ուրիշների շրջանում։ Հանգստությունը կօգնի ձեզ դուրս գալ բարդ իրավիճակից։ Աստղերը ձեզ մեծ հաջողություն են խոստանում այս շաբաթավերջին, բայց մի փորձեք բախտն ազարտային խաղերում` հավանաբար կպարտվեք:
Շաբաթվա սկզբին Երկվորյակները կարող են էներգիայի պակաս զգալ։ Զգույշ եղեք լարվածությունից խուսափելու համար, քանի որ կոնֆլիկտները կարող են լրջորեն խանգարել ձեր բիզնեսին կամ ստեղծագործությանը: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի բարենպաստ են անսպասելի գործնական առաջարկի իրականացման համար։ Բայց հորոսկոպը խորհուրդ չի տալիս այս շաբաթ լուծել ժառանգության հետ կապված հարցեր։ Շաբաթվա վերջում կարգավորեք ձեր հարկերը, մի հետաձգեք այն ավելի ուշ շրջանի: Այս շաբաթավերջին ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը։ Այցելեք սաունա կամ գրանցվեք մերսման դասընթացի։
Խեցգետիններն այս շաբաթ երազկոտ ու ստեղծագործ կլինեն։ Դժվար թե ձեզ հետաքրքրեն առօրյա գործերը։ Փնտրեք նոր փորձառություններ և համախոհներ: Դուք պետք է խոսեք այն մարդկանց հետ, ովքեր մտահոգված են նույն հարցերով, ինչ դուք: Այժմ շատ լավ ժամանակ է ըստ հետաքրքրությունների այցելել ակումբներ և ընկերական երեկույթներ: Նրանք, ովքեր քիչ ընկերներ ունեն և ամաչկոտ են կենդանի շփուման մեջ, կկարողանան ծանոթություններ հաստատել համացանցում և, հավանաբար, գտնել իրենց ճակատագիրը։
Շաբաթն ակտիվ կսկսվի Առյուծների համար։ Դուք հաջողությամբ կստանձնեք մի քանի զուգահեռ առաջադրանքներ։ Ստիպված կլինեք քրտնաջան աշխատել ամբողջ շաբաթ, բայց դա անպայման իր պտուղները կտա։ Աստղերը խորհուրդ չեն տալիս մինչև շաբաթվա վերջ հետաձգել կարևոր ֆինանսական հաշվարկները։ Շաբաթվա կեսին Առյուծներին կբախվեն հին դժգոհությունները։ Մեծ ուշադրություն մի դարձրեք դրանց: Այս քայլը կօգնի ձեզ ինչ-որ կարևոր բան ձեռք բերել։ Հանգստյան օրերին վեճերի ու բախումների վտանգ կա, աշխատեք զսպել ձեր խոսքերն ու զգացմունքները։ Եթե տագնապ կամ անհանգստություն կզգաք, գնացեք զբոսանքի և շեղեք ձեր ուշադրությունը:
Երկուշաբթիից հինգշաբթի Կույսերը ստիպված կլինեն լրջորեն հոգ տանել իրենց առողջության մասին։ Եթե լավ եք զգում, ապա մարզվեք, սկսեք վիտամիններ ընդունել և ճիշտ սնվել, արագ դրական արդյունքները սպասեցնել չեն տա։ Ուրբաթն ու շաբաթը լավ օրեր են փոխշահավետ գործարքի, պայմանագիր կնքելու և անհարկի գործնական ու անձնական կապերը խզելու համար։ Կիրակի օրը վեճերի ու կոնֆլիկտների էներգիա է բերելու, ուստի ավելի լավ է անմիջապես պլանավորել այն գործողությունները, որոնց ընթացքում չեք շփվի ուրիշների հետ։
Այս շաբաթ աստղերը Կշեռքներին խորհուրդ են տալիս համարձակ նպատակներ դնել և չկասկածել հաջողության վրա։ Շաբաթվա առաջին կեսին ձեր մասնագիտական պատասխանատվության շրջանակը կարող է ընդլայնվել, կամ ձեզ ավելի բարձր կարգավիճակով պաշտոն կառաջարկեն։ Հինգշաբթի օրը մեծ է ազդեցիկ մարդու հետ հանդիպելու հավանականությունը, ով պատրաստ կլինի աջակցել ձեզ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է սպորտի և ակտիվ հանգստի համար։ Այժմ չպետք է պառկեք բազմոցին, դուք պետք է գործեք և հասնեք ձեր նպատակներին:
Առաջնահերթը, որ կհետաքրքրի Կարիճներին այս շաբաթ, աշխատանքն է, կարիերան և սոցիալական կարգավիճակը։ Հանրային ճանաչում ձեռք բերելու ցանկությունն առաջնահերթ կդառնա։ Եվ հենց հիմա մեծ հնարավորություններ ունեք, որ ձեր հաջողություններն ու մասնագիտական ձեռքբերումները կնկատվեն։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին կարող եք չափից դուրս էմոցիոնալ արձագանքել այն ամենին, ինչը ձեզ հուզում է։ Աստղագուշակը խորհուրդ է տալիս այս օրերն անցկացնել ձեր սիրելի գործերով, օրինակ՝ արտաքին տեսքի մասին հոգալով, ինչպես նաև կարող եք զբաղվել լավ ինտուիցիա պահանջող հարցերով։ Կիրակի օրը մի զբաղվեք ինքնաքննատությամբ, նույնիսկ, եթե կցանկանաեք շեղել ձեզ ընթերցանությամբ, հեռուստասերիալներով և զբոսանքներով:
Այս շաբաթ Աղեղնավորները կարող են լուրջ լարվածություն զգալ խնդիրների պատճառով, որոնք ուղղակիորեն իրենցը չեն, բայց շոշափում են: Փորձեք կազմակերպել ձեր մտքերը և կենտրոնանալ մասնագիտական հարցերի վրա։ Այն, ինչ ստանձնում եք, ձեզ կարժանացնեն գործընկերների և վերադասի հարգանքին: Շաբաթվա կեսը լավ ժամանակ է ինտելեկտուալ մակարդակը բարելավելու համար։ Ուրբաթ օրը կկարողանաք անհրաժեշտ կապեր հաստատել։ Շաբաթ օրը ձեզ անհրաժեշտ կլինի լուրջ որոշում կայացնել՝ ապավինեք ողջախոհությանը, ոչ թե զգացմունքներին:
Շաբաթվա առաջին կեսը կարող է լավ չընթանալ, սակայն այս բացասական շարանը բավականին արագ կավարտվի։ Երկուշաբթի կսկսեն ձեր անիվների մեջ փայտեր մտցնել, բայց ձեր չարակամների բոլոր նման փորձերը մեծ հաջողություն չեն ունենա։ Հինգշաբթից հետո իրավիճակը կբարելավվի, և կվերադառնաք ձեր հարմարավետության գոտի։ Շաբաթվա վերջում ստիպված կլինեք լուծել անձնական հարցեր, հնարավոր են նոր ծանոթություններ, ինչպես նաև այլ էական փոփոխություններ հարաբերություններում։ Ամեն դեպքում, դրանք ձեզ համար ձեռնտու կլինեն։
Ջրհոսներին անհանգիստ ու հակասական շաբաթ է սպասվում: Ավելի լավ է առայժմ հետաձգել կարեւոր գործերն ու նոր նպատակներ դնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հանգամանքներն ավելի բարենպաստ կդառնան, և կկարողանաք գործել՝ առանց դրանց հաշվի առնելու։ Ուրբաթ և շաբաթ օրերին մի փակեք ձեր ստեղծագործական ազդակները, նույնիսկ, եթե դրանք դեռ պարզապես նախնական փորձեր են: Սկսեք, փորձեք և իրագործեք այն՝ ձեր ներքին քննադատին ձեզանից հեռացնելով։
Սա լուրջ ձեռքբերումների շաբաթ է։ Երկուշաբթի օրվանից աշխատանքային տրամադրություն կունենաք, հստակ նպատակ կդնեք և վստահորեն կշարժվեք դրան հասնելու ուղղությամբ։ Հակված կլինեք ուղղակի գործելու և կկարողանաք լուծել գրեթե ցանկացած հարց, որն առաջին հերթին օգտակար է աշխատանքային ոլորտի համար, բայց կարող է օգտակար լինել նաև անձնական հարցերում։ Շաբաթվա կեսին ձեր ինտուիցիան հատկապես կսրվի, որից հետո կհասկանաք տեղի ունեցող ամեն ինչի բուն պատճառները, ինչը մեծապես կօգնի լուծել վիճելի իրավիճակները և կատարել ձեր առջեւ դրված խնդիրները։

20.05.2024 Полнолуние — 23 мая — делит неделю ровно пополам. Соответственно, половина недели будет проблемной, а другая — благоприятной для большинства знаков зодиака.
Звезды советуют Овнам на этой неделе быть более осторожными и уделять особое внимание деталям. Не ввязывайтесь в сомнительные траты и не подписывайте подозрительные бумаги, если не хотите распутывать целый клубок финансовых неурядиц. Стремитесь к общению с людьми, имеющими богатый жизненный опыт, не стесняйтесь просить совета. Четверг и пятница благоприятны для начала ремонта, для покупки билетов и организации поездок на дальние расстояния. Во второй половине недели не стесняйтесь поделиться наболевшим с близким человеком.
Трудолюбие Тельцов на этой неделе будет вознаграждено. Но держите руку на пульсе — не конфликтуйте с начальством. И не открывайте душу малознакомым людям. Четверг благоприятен для открытия нового дела. Ближе к концу недели контролируйте свои эмоции, так как иначе рискуете вызвать большое раздражение у окружающих. Спокойствие поможет вам выйти из сложной ситуации. В выходные звезды обещают вам большую удачу, но не испытывайте ее в азартных играх — наверняка проиграете.
В начале недели Близнецы могут ощутить недостаток энергии. Будьте осторожны, чтобы избежать напряженности, так как конфликты могут серьезно помешать вашему бизнесу или творчеству. Среда и четверг благоприятны для реализации неожиданного делового предложения. Но гороскоп не советует на текущей неделе решать вопросы, связанные с наследством. В конце недели разберитесь с налогами, не откладывайте это на потом. На выходных уделите внимание состоянию своего здоровья. Посетите сауну или запишитесь на курс массажа.
Раки на этой неделе будут настроены мечтательно и творчески. Вас вряд ли заинтересуют повседневные дела. Ищите новые впечатления и единомышленников. Вам необходимо пообщаться с людьми, которых волнуют те же вопросы, что и вас. Сейчас очень подходящее время для посещения клубов по интересам и дружеских вечеринок. Тем, у кого мало друзей и кто стесняется живого общения, удастся завести знакомства в Интернете и, возможно, найти свою судьбу.
Неделя у Львов начнется активно. Вы с успехом возьметесь за несколько параллельных дел. Всю неделю придется много трудиться, но это обязательно даст плоды. Звезды не рекомендуют откладывать важные финансовые расчеты на конец недели, оплачивайте все вовремя. В середине недели Львы столкнутся со старыми обидами. Отпустите их на все четыре стороны. Этот шаг поможет вам приобрести что-то важное. На выходных есть риск ссор и выяснения отношений, постарайтесь контролировать свои слова и эмоции. Если почувствуете растерянность или тревогу — отправляйтесь на прогулку и отвлекайтесь.
С понедельника по четверг Девам придется заняться своим здоровьем вплотную. Если чувствуете себя хорошо, то займитесь спортом, начните принимать витамины и правильно питаться — вы быстро увидите положительные результаты. Пятница и суббота — хорошие дни для взаимовыгодной сделки, подписания договора и разрыва ненужных деловых и личных связей. Воскресенье будет нести в себе энергетику споров и конфликтов, поэтому лучше сразу запланировать те занятия, при которых вы не будете общаться с окружающими.
Весам на этой неделе звезды советуют ставить перед собой смелые задачи и не сомневаться в успехе. В первой половине недели может расширится круг вашей профессиональной ответственности, либо вам предложат более высокую по статусу должность. В четверг высока вероятность знакомства с влиятельным человеком, который будет готов оказать вам поддержку. Вторая половина недели благоприятна для занятий спортом и активного отдыха. Сейчас не стоит лежать на диване, необходимо действовать и добиваться поставленных целей.
Главное, что будет интересовать Скорпионов на этой неделе, — работа, карьера и социальный статус. Желание получить общественное признание выйдет на первое место. И именно сейчас у вас много шансов на то, что успехи и профессиональные достижения будут замечены. В четверг и пятницу вы можете слишком эмоционально реагировать на все, что касается вашей персоны. Гороскоп советует провести эти дни за любимыми занятиями, например уходом за внешностью, а также можно заняться вопросами, требующими хорошей интуиции. В воскресенье не занимайтесь самокопанием, даже если захочется, — отвлекайтесь на чтение, сериалы и прогулки.
На этой неделе у Стрельцов может возникнуть серьезная напряженность из-за проблем, которые не являются вашими напрямую, но задевают вас по касательной. Постарайтесь упорядочить свои мысли и сконцентрировать внимание на профессиональных вопросах. Дела, за которые вы возьметесь, принесут вам уважение коллег и начальства. Середина недели — хорошее время для повышения вашего интеллектуального уровня. В пятницу сможете наладить нужные контакты. В субботу вам необходимо будет принять серьезное решение — положитесь на здравый смысл, а не на эмоции.
Первая половина неделя может не заладиться, но эта негативная полоса достаточно быстро закончится. В понедельник вам начнут вставлять палки в колеса, однако все подобные попытки ваших недоброжелателей будут не слишком удачными. После четверга ситуация наладится, и вы вернетесь в зону комфорта. Ближе к концу недели вам придется решать вопросы личного характера, возможны новые знакомства, а также иные значимые изменения в отношениях. В любом случае они будут благоприятны для вас.
Водолеев ждет суетливая и противоречивая неделя. Важные дела и постановки новых целей пока лучше на время отложить. Во второй половине недели обстоятельства станут благоприятнее, и вы сможете действовать без оглядки на них. В пятницу и субботу не держите в клетке свои творческие порывы, даже если пока они еще только пробуют взлететь. Начинайте, пробуйте и воплощайте, убрав от себя подальше внутреннего критика.
Это неделя серьезных свершений. Уже с понедельника вы настроитесь на рабочий лад, поставите перед собой четкую цель и уверенно пойдете к ее достижению. Вы будете склонны действовать напрямую и способны разрешить практически любой вопрос, что, прежде всего, хорошо для рабочей сферы, но может пригодиться и в делах личных. К середине недели особенно сильно обострится ваша интуиция, а следом за ней и понимание первопричин всего происходящего, что очень вам поможет в разрешении спорных ситуаций и выполнении поставленных перед собой задач.