Ժամանակն է վերադառնալ գործերին և անցնել աշխատանքի: Փետրվարն այն ժամանակն է, երբ մարդիկ մտածում են ապագայի մասին, քանի որ բոլոր տոները մնացել են ետևում, և առջևում միապաղաղ առօրյայի շարանն է։ Գալիս է լավագույն պահը՝ ձեր ծրագրերն իրականացնելու և ռազմավարություններ մշակելու համար։ Դա վերաբերում է ձեր անձնական կյանքին ու կարիերային, ինչպես նաև ընտանեկան հարցերին: Յուրաքանչյուր մարդ պետք է մտածի, թե ուր է գնում և ինչ է իրեն անհրաժեշտ իր նպատակին հասնելու համար:
Փետրվարին Խոյերը ֆինանսական մեծ աճ կունենան, բոլոր լճացած գործերն ու ծրագրերն արագ թափ կստանան։ Հնարավոր կլինի երկարաժամկետ և արդյունավետ պայմանագրեր կնքել, այդ թվում՝ այլ երկրներում։ Ամբողջ փետրվար ամսվա ընթացքում բախտը ձեր կողքին կլինի, պայմանով, որ դուք ստանձնեք ամբողջ պատասխանատվությունը, մասնավորապես, խոսքերի և գործողությունների համար։ Այդ դեպքում կասկած չկա, որ փողը գետի պես կհոսի։ Զգուշացում․ մի մոռացեք արձանագրել ձեր ծախսերն ու եկամուտները, իսկ եթե պարտք տաք, ապա ստացական վերցրեք, նույնիսկ ձեր ընկերներից։
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 14, 29
• Անբարենպաստ օրերը՝ 6, 11, 22
Ցուլեր, փետրվարը ձեզ համար բեկումնային կլինի։ Դուք պետք է հոգ տանեք ձեր սեփական կարիերայի մասին: Աստղերը հուշում են, որ այս ամիսը հնարավորություն կտա կտրուկ բարձրանալ կարիերայի սանդուղքով։ Նախկինում սկսված բոլոր գործերը հաջող կլինեն և նույնիսկ մեծ հեռանկարներ կբերեն ապագայում: Ցուլերը կարող են հանդիպել նաև հովանավորի, ով զգալիորեն կբարելավի նրանց ֆինանսական վիճակը: Բայց մի ակնկալեք, որ նրանք կառաջարկեն և ամեն ինչ իրենք կտան: Մի վախեցեք համարձակ լինել, բաց խոսեք ձեր ցանկությունների ու նպատակների մասին։ Տիեզերքը կլսի ձեզ, և ոչ միայն նա:
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 6, 29
• Անբարենպաստ օրերը՝ 8, 19, 23
Փետրվարին Երկվորյակները պետք է զգուշանան կործանումից: Զգույշ եղեք, ձեր շրջապատում կան մարդիկ, ովքեր ձեր անիվների մեջ փայտ են խրում։ Ավելի ուշադիր նայեք ձեր գործընկերներին, ընկերներին և նույնիսկ հարազատներին: Ամսվա խնդիրն է ժամանակին հասկանալ, թե ով է գողանում ձեր ֆինանսական էներգիան։ Միայն բաժանվելուց և հեռանալուց հետո կարող եք ամուր կանգնել ձեր ոտքերի վրա և ձեռք բերել ֆինանսական կայունություն: Աշխատել դա անել նախքան ձեր ծննդյան օրը:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 16
• Անբարենպաստ օրերը՝ 6, 13, 17
Փետրվարին Խեցգետինները պետք է հրաժարվեն «ջրիկ» զրույցներից և արարքներից։ Քիչ խոսեք, ավելի շատ աշխատեք։ Փետրվարը հիանալի հնարավորություն է տալիս բարձրացնել ձեր սեփական կապիտալը: Ներդրեք ձեր ֆինանսներն անշարժ գույք ձեռք բերելու մեջ, տոկոսով գումար ներդրեք բանկում, արժույթի և ֆոնդային շուկաներում, բայց ամենակարևորը՝ ավելի քիչ կիսվեք ձեր ծրագրերով, հատկապես բիզնես, գործընկերների հետ: Վտանգ կա, որ ձեզ կարող եք սնանկացնել կամ կործանել: Այս կարմայական դասը նվազագույն կորուստներով անցնելու համար լռեք։ Հիշեք, լռությունը ոսկի է:
• Բարենպաստ օրերը՝ 8, 19, 27
• Անբարենպաստ օրերը՝ 11, 21, 27
Փետրվարին Առյուծին դժվար ժամանակներ է սպասվում։ Նա կարող է հայտնվել ֆինանսական կախվածության մեջ, իսկ աշխատավայրում կա բամբասանքների ու ինտրիգների հավանականություն։ Դուք ստիպված կլինեք ապրել աշխատավարձից մինչև աշխատավարձ, բայց մի անհանգստացեք. հաջորդ ամիս փողի խնդիրն առաջ կգնա: Առյուծները պետք է փորձեն փետրվարին վարկեր կամ պարտքով գումար չվերցնել։
• Բարենպաստ օրերը՝ 10, 20, 23
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 16, 28
Փետրվարին բախտը Կույսերին կժպտա։ Այս ամիսը ձեզ կբերի ֆինանսական հաջողություններ, մեծ գումարներ և շահավետ գործարքներ։ Շատ Կույսեր կստանան շահավետ կարիերայի առաջարկներ, գուցե նույնիսկ պաշտոնի բարձրացում: Բայց ամեն ինչ չէ, որ այդքան քաղցր կլինի՝ Տիեզերքը ձեզ ընտրություն կներկայացնի: Մեծ օգուտ ստանալու համար հարցին մոտեցեք սառը գլխով։ Եվ հիշեք՝ որպեսզի չմնաք կոտրված տաշտակի առջև, հաշվեք միայն ձեր գրպանի գումարը:
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 17, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 26, 30
Կշեռքներ, փետրվարին պետք է ականջ դնեք ձեր ինտուիցիային։ Սա կօգնի շտկել ձեր ֆինանսական վիճակը: Հանգիստ եղեք՝ 19-ից հետո ձեր գրպանների դատարկությունը կվերանա։ Վստահեք զգացմունքներին. ձեր ներքին ազդակն այս ամսվա բարեկեցության գլխավոր օգնականն է։
• Բարենպաստ օրերը՝ 7, 11, 16, 19
• Անբարենպաստ օրերը՝ 9, 24, 27
Կարիճներ, ժամանակն է մի կողմ դնել ձեր թույնը։ Հիշեք, եթե դուք թունավոր եք, ուրեմն՝ ուտվող չեք: Իսկ փետրվարին միայն ձեր ընտանիքն ու ընկերները կօգնեն ձեզ գումար վաստակել։ Ավելի քիչ ագրեսիա դրսևորեք ուրիշների նկատմամբ: Գործեք ձեր խղճի համաձայն և երազեք մեծ բաների մասին, ինչպես, օրինակ, վիճակախաղում միլիարդ շահելը: Բայց մի մոռացեք, որ դրա համար անհրաժեշտ է գործել:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 8, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 9, 17, 26
Աղեղնավորներ, եթե իսկապես ֆինանսական խնդիրներ ունեք, ապա չպետք է հուսահատության մեջ ընկնեք, այլ ընդունեք դրանք որպես մարտահրավեր և հնարավորություն սովորելու, թե ինչպես կառավարել ձեր գումարը: Հնարավոր է՝ ստիպված լինեք հրաժարվել շքեղությունից և նվազագույնի հասցնել ծախսերը, բայց դա միայն ժամանակավոր է։ Գլխավորը՝ դրական մնալն է և հավատալը, որ ամեն ինչ ավելի լավ կլինի, եթե շարունակեք առաջ շարժվել:
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 16, 23
• Անբարենպաստ օրերը՝ 7, 22, 29
Այծեղջյուրներ, փետրվարը ձեզ ֆինանսական կայունություն կպարգևի։ Կարիք չկա անհանգստանալու և նեղանալու մանրուքների համար․ ձեր շրջապատում կա հովանավոր ընկեր, ով միշտ կօգնի։ Այս ամիսը լի է անակնկալներով. հնարվոր է թանկարժեք նվեր ստանաք։ Ուշադիր եղեք ձեր սիրելիների նկատմամբ և գումար մի վատնեք ամենատարբեր անհեթեթությունների վրա։ Հիշեք, փողը աչքեր չունի:
• Բարենպաստ օրերը՝ 8, 19, 23
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 6, 29
Ջրհոսներ, ժամանակն է փոխեք ձեր կյանքը։ Փետրվարին հատուկ ժամանակ հատկացրեք պլանների և նպատակների վրա: Այն, ինչ այսօր պարզապես երազ է թվում, վաղը կարող է լավ բիզնես պլան դառնալ: Նոր նախագծերի իրականացումը դատապարտված է հաջողության։ Ձեզ ֆինանսական բարգավաճում է սպասվում, սակայն չպետք է վատնեք ձեր գումարն ու ժամանակը։ Սկսեք կուտակել և պլանավորել ձեր սեփական ժամանակը:
• Բարենպաստ օրերը՝ 13, 21, 24
• Անբարենպաստ օրերը՝ 7, 16, 28
Ձկներ, փետրվարին նոր հեռանկարներ կհայտնվեն։ Հիշեք, որ ամեն ինչ անմիջապես չի լինում, նորին ժամանակ տվեք, մի շտապեք։ Դա «անվճար» չէ, այլ ձեր երկար տարիների աշխատանքի արդյունք։ Հիշեք՝ մեծ բերք ստանալու համար հարկավոր է հողը լավ մշակել։ Փետրվարին անպայման գումար խնայեք, դա օգտակար կլինի նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու և լայնածավալ նպատակներին հասնելու համար։

Пора вернуться к делам и приняться за работу. Февраль – время, когда люди задумываются о будущем, поскольку все праздники остались позади, и впереди простирается череда однообразных будней. Наступает лучший момент для реализации своих планов и проработки стратегий. Это касается личной жизни и карьеры, а также семейных дел, если у вас много родственников. Каждый человек должен задуматься о том, куда он направляется, и что ему нужно для достижения цели.
Овнов в феврале ждет большой финансовый рост, все застоявшиеся дела и задачи обретут стремительную динамику. Возможны заключения долгосрочных и продуктивных договоров, в том числе, с другими странами. Весь февраль фортуна будет на вашей стороне при условии, если вы возьмете полную ответственность, в частности, за слова и поступки; тогда не стоит сомневаться, что деньги потекут рекой. Предостережение: не забывайте фиксировать свои расходы и доходы, а если даете в долг — возьмите расписку, даже у своих знакомых.
Благоприятные дни: 2, 14, 29 февраля
Неблагоприятные дни: 6, 11, 22 февраля
Тельцы, февраль станет для вас поворотным. Вам необходимо заняться собственной карьерой. Звезды говорят, что этот месяц подарит возможность резкого подъема по карьерной лестнице. Все начатые ранее дела будут успешны и даже принесут большую перспективу в будущем. Также Тельцы могут встретить покровителя, который значительно улучшит их финансовое положение. Но не ждите, когда сами предложат и сами все дадут. Не бойтесь быть наглым, говорите открыто о своих желаниях и целях. Вселенная вас услышит, и не только она.
Благоприятные дни: 4, 6, 29 февраля
Неблагоприятные дни: 8, 19, 23 февраля
В феврале Близнецам нужно опасаться разорения. Будьте осторожны, в вашем окружении есть люди, которые вставляют вам палки в колеса. Присмотритесь к своим коллегам, друзьям и даже к родственникам. Задача месяца — вовремя понять, кто крадет вашу финансовую энергию. Только после сепарации и разрыва вы сможете встать твердо на ноги и обрести финансовую стабильность. Успейте сделать это до дня рождения.
Благоприятные дни: 1, 5, 16 февраля
Неблагоприятные дни: 6, 13, 17 февраля
В феврале Раку стоит отказаться от «воды» в разговорах и поступках. Меньше слов — больше дела. Февраль дарит вам прекрасную возможность приумножить собственный капитал. Вложите финансы в покупку недвижимости, положите деньги под процент в банке, инвестируйте в валюту и фондовые рынки, но самое главное — поменьше делитесь планами, тем более с деловыми партнерами. Есть опасность, что вас могут подставить или разорить. Будьте молчаливы, чтобы пройти этот кармический урок с минимальными потерями. Помните, молчание — золото.
Благоприятные дни: 8, 19, 27 февраля
Неблагоприятные дни: 11, 21, 27 февраля
Льву придется в феврале нелегко. Он может оказаться в финансовой зависимости, есть вероятность сплетен и интриг на работе. Придется, жить от получки до получки, но не стоит переживать — уже в следующем месяце денежный вопрос сдвинется с мертвой точки. Львам нужно постараться не брать кредиты и деньги в долг в феврале.
Благоприятные дни: 10, 20, 23 февраля
Неблагоприятные дни: 4, 16, 28 февраля
Фортуна улыбнется Девам в феврале. Этот месяц принесет вам финансовый успех, большие деньги и выгодные сделки. Многие Девы получат выгодные карьерные предложения, возможно, даже повышение на работе. Но не все будет так сладко — Вселенная поставит вас перед выбором. Чтобы сорвать большой куш, подойдите к вопросу с холодной головой. И помните — чтобы не остаться у разбитого корыта, считайте деньги только в своем кармане.
Благоприятные дни: 5, 17, 28 февраля
Неблагоприятные дни: 2, 26, 30 февраля
Весы, в феврале вам нужно прислушаться к своей интуиции. Это поможет выровнять ваше финансовое положение. Сохраняйте спокойствие — ветер в ваших карманах исчезнет после 19 числа. Доверяйте чувствам. Ваш внутренний импульс — главный помощник в благополучии этого месяца.
Благоприятные дни: 7, 11, 16, 19 февраля
Неблагоприятные дни: 9, 24, 27 февраля
Скорпионы, пришло время отбросить свой яд. Помните: если вы ядовиты, значит, вы несъедобны. А в феврале заработать вам помогут только родные и близкие. Поменьше агрессии в сторону окружающих. Совершайте поступки по совести и мечтайте о великом — например, выиграть миллиард в лотерею. Но не стоит забывать, что для этого нужно действовать.
Благоприятные дни: 1, 8, 28 февраля
Неблагоприятные дни: 9, 17, 26 февраля
Стрельцы, если же вы действительно столкнулись с финансовыми проблемами, то нужно не впадать в отчаяние, а принять их как вызов и шанс, чтобы научиться управлять своими деньгами. Возможно, вам придется отказаться от роскоши и сократить расходы до минимума, но ведь это лишь временное состояние. Главное — сохранять позитивный настрой и верить в то, что все наладится, если вы будете продолжать двигаться вперед.
Благоприятные дни: 5, 16, 23 февраля
Неблагоприятные дни: 7, 22, 29 февраля
Козероги, февраль подарит вам финансовую стабильность. Не нужно переживать и расстраиваться по мелочам, в вашем окружении есть друг-покровитель, который всегда поможет. Этот месяц полон сюрпризов — возможно, вам сделают дорогой подарок. Будьте внимательны к близким и не тратьте деньги на всякую ерунду. Запомните — у денег глаз нет.
Благоприятные дни: 8, 19, 23 февраля
Неблагоприятные дни: 4, 6, 29 февраля
Водолеи, самое время менять свою жизнь. Уделяйте особое время планам и целям в феврале. То, что сегодня кажется просто мечтой, завтра может оказаться хорошим бизнес-планом. Реализация новых проектов обречена на успех. Вас ждет финансовый достаток, но следует не растрачивать деньги и собственное время попусту. Начинайте накапливать и планировать собственное время.
Благоприятные дни: 13, 21, 24 февраля
Неблагоприятные дни: 7, 16, 28 февраля
Рыбы, в феврале у вас будут зарождаться новые перспективы. Помните, что все происходит не сразу, дайте новому время, не торопите события. Это не «халява», это результат вашего многолетнего труда. Помните — чтобы получить большой урожай, нужно хорошо подготовить почву. Обязательно откладывайте деньги в феврале, они пригодятся для обретения новых знаний и достижений масштабных целей.