Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 20-26-ը 2020 թ․
Նյութական առումով բարդ շաբաթ է, որը մեծ ջանքեր, ակտիվ գործողություններ կպահանջի, բայց ձեզանից շատ բան կախված չէ: Դուք ստիպված կլինեք հաշվել ուրիշի փողերը, քան ձերը: Նրանց համար, ովքեր աշխատում են բանկում, խանութում, հաշվապահությունում, սա միանգամայն նորմալ և նույնիսկ լավ շաբաթ է: Իսկ մնացածը հաճախ ստիպված կլինեն ապավինել ամուսինների փողերին, վարկերին, նպաստներին, ժառանգությանը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Ցուլ
Ճիշտ ժամանակն է համատեղ գործունեություն կազմակերպելու, գործարար կամ ցանկացած այլ գործունեության մեջ կապեր հաստատելու համար: Փողի առումով արդյունավետ կարող են լինել հիմնականում խմբակային կամ գործընկերային աշխատանքները, համագործակցությունը, համահեղինակությունը: Բարենպաստ դիրքում կարող են լինել նաև ցանկացած տեսակի խորհրդականները: Ընդհակառակը, գործընկերային հարաբերությունները խզելն անպտուղ կլինի: Լուրջ ֆինանսական կորուստները կարող են կապված լինել դատական գործի ձախողման հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Երկվորյակ
Լավ ժամանակահատված է կարիերա կառուցելու, աշխատատեղը փոխելու, մասնագիտական հմտությունները բարելավելու համար: Շաբաթվա առաջին կեսին եկամուտները հիմնականում կախված կլինեն ձեր քրտնաջան աշխատանքից և պրոֆեսիոնալիզմից, աշխատանքի բոլոր նրբությունների իմացությունից: Այս շրջանում ավելի լավ է չփորձել հանդիպել ղեկավարներին, այլ պարզապես լավ կատարեք ձեր պարտականությունները: Երկրորդ կեսը նպաստավոր է բանակցությունների, օգտակար կապեր որոնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Խեցգետին
Ստեղծագործական շաբաթ է, որը այնքան էլ չի տրամադրում զուտ նյութական հետաքրքրությունների և ձանձրալի աշխատանքի՝ նույնիսկ մեծ գումարների համար: Հատկապես դժվար կլինի շաբաթվա առաջին կեսին, երբ փողը պարզապես չի ցանկանա գնալ նրանց մոտ, ովքեր չեն սիրում իրենց աշխատանքը: Ստիպված պետք է լինեք կամ սիրել այն, ներդնել ստեղծագործական տարրեր կամ գտնել ձեր նախասիրություններին հարիր աշխատանք: Կամ, հնարավորության դեպքում, դադար վերցնել և արձակուրդ գնալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Առյուծ
Շատ եռանդուն, լարված շաբաթ է: Դուք շատ էներգիա կծախսեք, բայց դրանք վերականգնելը բավականին հեշտ կլինի: Այնուամենայնիվ, մի չարաշահեք ինքնաերականգնման ձեր ունակությունը, ցանկացած օրգանիզմի պաշարներն անսահմանափակ չեն: Վատ սովորությունները, օրինակ, ծխելը, նույնպես կարող են նվազեցնել ձեր դիմացկունությունը: Վերարտադրողական և արտազատվող համակարգերն առավել խոցելի կլինեն հիվանդությունների, իսկ ոտքերը՝ վնասվածքների համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Կույս
Այս շաբաթ Կույսերին խորհուրդ է տրվում ավելի հաճախ լինել հանրության մեջ: Այցելեք զվարճանքի միջոցառումներ կամ փորձեք ձեր բեմական կարողությունները: Եթե ցանկանում եք ժամանակն առավելագույն արդյունավետ ծախսել, գրանցվեք դասընթացների: Այս ժամանակահատվածում նշանի ազատ ներկայացուցիչները կարող են սիրահարվել: Օգտագործեք այս շրջանը ռոմանտիկ հարաբերություններ հաստատելու համար: Կույս ծնողներն այժմ պետք է ուշադիր հետևեն իրենց երեխաներին, հատկապես՝ շաբաթվա առաջին կեսին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Կշեռք
Շատ Կշեռքներ ստիպված կլինի ծանրաբեռնված աշխատել: Եթե արձակուրդ չգնաք, ապա հունվարի այս շաբաթը ձեզ կբերի շատ աշխատանք և դրա հետ կապված դժվարություններ: Քաոսը և ունայնությունը ձեզ կարող են խենթացնել և հասցնել նյարդային լարվածության: Փորձեք խնդիրները լուծել հանգիստ և հաջորդաբար: Այս ժամանակահատվածում ձեզնից պահանջվող քրտնաջան աշխատանքը, ամենայն հավանականությամբ, կբերի լավ արդյունքներ և կնկատվի ղեկավարության կողմից: Այս շրջանում պետք է պաշտպանեք ձեր առողջությունը: Մի հետաձգեք բժշկի դիմելը, եթե զգում եք տհաճ ախտանիշներ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Կարիճ
Շատ Կարիճների ուշադրությունը կենտրոնացած կլինի հարաբերությունների թեմայի վրա: Այս շրջանում դուք կարող եք ծանոթություններ հաստատել կամ հանդիպել մի մարդու, ով կդառնա ձեր կյանքի ընկերը: Ռոմանտիկ հարաբերությունների հետ կապված ցուցումները կարող են օգնել ձեզ ստեղծել երջանիկ միություն, բայց շատ բան կախված կլինի ձեզանից: Այժմ հակված եք թշնամություն հրահրել այլ մարդկանց մեջ: Հաստատակամությունն ու անզիջողականությունը կարող են հանգեցնել հարազատների և ամուսնու հետ վատ հարաբերությունների:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Աղեղնավոր
Այս ժամանակահատվածում Աղեղնավորները կարող են խնդիրներ ունենալ աշխատանքի վայրում: Փորձեք արմատական որոշումներ չկայացնել: Եթե որոշեք ազատման դիմում գրել, ապա ուշադիր ամեն ինչ հաշվի առեք: Շաբաթվա կտրուկ փոփոխությունները կարող են առնչվել ոչ միայն աշխատանքի, այլև անձնական հարաբերությունների վրա: Մեծ է ռոմանտիկ կապերը խզելու ռիսկը: Ծագած դժվարությունները հաղթահարելու համար ցուցաբերեք սրամտություն և լսեք ներքին ձայնին: Այժմ շատ բան կարող եք կանխատեսել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Այծեղջյուր
Շաբաթվա առաջին կեսին ձեր միզուղիների համակարգը խոցելի կլինի, հնարավոր են երիկամների հետ կապված խնդիրներ և վարակիչ հիվանդություններ: Այս ուղղությամբ լավ կլիներ իրականացնել կանխարգելիչ միջոցառումներ և համապատասխան սննդակարգ պահպանել: Հանգստյան օրերին խուսափեք նյարդային համակարգի գերծանրաբեռնումից, հոգ տարեք թոքերի մասին, ավելի հաճախ եղեք մաքուր օդում, զգուշացեք միջանցիկ քամիներից և աղտոտված օդից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը. Ջրհոս
Այս շաբաթ Ջրհոսներին խորհուրդ է տրվում ավելի շատ ժամանակ անցկացնել միայնության մեջ: Ժամանակահատվածը նպաստավոր է մեկուսացման և ներանձնային վերլուծության համար: Մի փորձեք չափազանց շատ սոցիալական ակտիվություն ցուցաբերել: Զբաղվեք ստեղծագործելով կամ ճանապահորդելով: Այս շրջանը բարենպաստ է նաև առողջության պահպանման ընթացակարգերի համար: Հոգ տարեք ձեր առողջության մասին, որպեսզի չհիվանդանաք: Հարաբերությունների մեջ կարող եք հանդիպել անորոշ հանգամանքների: Վերլուծեք իրավիճակը հանգիստ, առանց ավելորդ հույզերի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 20-26-ը․ Ձկներ
Մշտական անհանգստության շաբաթ է: Փողային և ցանկացած այլ հարցերում, այս շաբաթ ամեն ինչ կախված է մի միջադեպից, որն, իրականում, այնքան էլ պատահական չէ: Փողի առումով հաջողակ կարող է լինել ակտիվ գործունեության, խորհրդատվության և հանրությանը ծառայություններ մատուցելու պարագայում: Կարող են հաջողություններ լինել գործունեության նոր ասպարեզում, հատկապես՝ կազմակերպչական բնուկթի: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կնկատվի հաղորդակցության անկում, նպաստավոր կլինի աշխատանքը մենության մեջ:

Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года
С 20 по 24 января - убывающая Луна. 25 января - новолуние. 26 января - растущая Луна.В субботу 25 января нас ожидает новолуние, а это означает, что сейчас просто необходимо закрыть все старые долги - если у вас остались незавершенными какие-либо дела, самое время сейчас этим заняться. Может, кто-то и имеет право откладывать все на потом, но для пущей верности не стоит рисковать - работать надо не откладывая дел в долгий ящик. Помните об ошибках, которые вы допускали в прошедшем, только так вы их не повторите и добьетесь поставленных целей. Решения, принимаемые вами, должны быть своевременными и бить точно «в яблочко». Сейчас такое время, когда второго шанса у нас может и не быть, помните об этом всегда. Ну и конечно не забывайте о любви - как бы ни складывались обстоятельства, именно это чувство поможет нам в реализации всех наших планов.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Овен
Сложная в материальном плане неделя, требующая от вас больших усилий, энергичных действий, но при этом многое зависит вовсе не от вас. Вам придется считать чаще чужие деньги, чем свои. Для тех, кто работает в банке, магазине, бухгалтерии, это обычная, вполне нормальная и даже удачная неделя. А остальным придется часто рассчитывать на деньги супругов, кредиты, ссуды, наследство.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Телец
Подходящее время для организации совместной деятельности, налаживания партнёрских связей в бизнесе, да и в любой другой деятельности. Продуктивной в денежном плане может быть в основном групповая или парная работа, сотрудничество, соавторство. В выгодном положении также могут оказаться консультанты любого рода. Рвать партнерские связи, наоборот, невыгодно. Серьезные финансовые потери могут быть при неудачах в судебных процессах.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Близнецы
Неплохое время для построения карьеры, смены места работы, повышения профессионального мастерства. В первой половине недели доходы в основном зависят от вашего трудолюбия и профессионализма, знания всех тонкостей работы. В это время лучше не стремиться попасть в начальники, а просто хорошо выполнять свои обязанности. Вторая половина хороша для переговоров, поиска полезных связей.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Рак
Творческая неделя, не очень располагает к чисто материальным интересам и выполнению скучной работы даже за большие деньги. Особенно трудно будет в первой половине недели, когда деньги просто не хотят идти к тем, кто не любит свою работу. Придется или полюбить ее, внести элемент творчества, или найти дело по душе. Или, если возможно, сделать перерыв, уйти в отпуск.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Лев
Очень энергичная, напряженная неделя. Вы будете тратить много сил, но они будут довольно легко восстанавливаться. Однако не стоит злоупотреблять своей способностью к самовосстановлению, резервы любого организма не безграничны. Вредные привычки, например курение, тоже могут понизить вашу выносливость. Для болезней наиболее уязвима воспроизводящая и выделительная системы, травмам больше подвержены ноги.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Дева
На этой неделе Девам рекомендуется чаще бывать на публике. Посетите развлекательные мероприятие или попробуйте себя в сценической деятельности. Если хотите провести время с максимальной пользой, запишитесь на обучающие курсы. В этот период свободные представители данного знака могут влюбиться. Используйте это время для установления романтических отношений. Родителям-Девам сейчас следует внимательно наблюдать за своими детьми, особенно в первой половине недели.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Весы
Многим Весам придется основательно потрудиться. Если вы не уйдете в отпуск, то эта неделя января принесет вам много работы и связанных с ней хлопот. Хаос и суета могут вывести вас из себя и привести к нервному напряжению. Старайтесь решать проблемы спокойно и последовательно. Трудолюбие, которое потребуется от вас в этот период, скорее всего принесет хорошие плоды и будет замечено руководством. В это время необходимо беречь свое здоровье. Не откладывайте поход к врачу, если почувствуете неприятные симптомы.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Скорпион
Внимание многих Скорпионов будет сосредоточено на теме отношений. В это время вы можете обрести друзей или познакомиться с человеком, который станет вашей второй половинкой. Хорошие указания, связанные с романтическими отношениями, могут помочь вам создать счастливый союз, но многое будет зависеть и от вас. Сейчас вы склонны провоцировать вражду в других людях. Упрямство и неуступчивость способны привести к плохим отношениям с родственниками и партнером по браку.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Стрелец
В этот период Стрельцы могут столкнуться с хлопотами на работе. Старайтесь не принимать радикальных решений. Если решите уволиться, то тщательно все обдумайте. На этой неделе кардинальные перемены могут коснуться не только работы, но и личных отношений. Велик риск разрушения романтических связей. Чтобы преодолеть возникшие трудности, проявите изобретательность и прислушайтесь к интуиции. Сейчас вы способны многое предвидеть.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Козерог
В первой половине недели у вас уязвима мочевыводительная система, возможны проблемы с почками, инфекционные заболевания. Не повредят меры профилактики в этом направлении, соответствующая диета. На выходных избегайте перенапряжения нервной системы, берегите легкие, чаще бывайте на свежем воздухе, но остерегайтесь сквозняков и загрязненного воздуха.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Водолей
На этой неделе Водолеям рекомендуется проводить больше времени наедине с собой. Этот период располагает к одиночеству и самоанализу. Не старайтесь проявлять чрезмерную социальную активность. Займитесь творчеством или отправьтесь в путешествие. Также этот период благоприятен для оздоровительных процедур. Следите за своим самочувствием, чтобы не заболеть. В отношениях вы можете столкнуться с неясными обстоятельствами. Проанализируйте ситуацию спокойно, без лишних эмоций.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 января 2020 года Рыбы
Неделя постоянного беспокойства. В денежных, да и в любых других делах все в это время зависит от случая, который на самом деле не так уж и случаен. Успешной в денежном плане может быть оккультная деятельность, консультирование, оказание услуг населению. Могут быть первые успехи в новой для вас деятельности, особенно организационной. Вторая половина недели несет снижение коммуникабельности, способствует работе в уединении.