Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 23-29-ը 2019 թ․
Այս ժամանակահատվածում դուք կարող եք ունենալ ինչ-որ մեկին քննադատելու, խոսքով վիրավորելու անդիմադրելի ցանկություն: Դրսևորեք ինքնատիրապետում: Հոգեկան խաղաղությունը պահպանելուն կօգնի ընկերոջ հետ զրույցը կամ միայնակ զբոսանքը: Կարևոր փաստաթղթեր ստորագրել խորհուրդ չի տրվում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Ցուլ
Եթե դուք դեռ միայնակ եք, պատրաստ եղեք կանգնել ապագա ճակատագրի առջև: Այս ժամանակահատվածում թույլատրվում է սիրախաղեեր անել աջ ու ձախ, որպեսզի բաց չթղնեք ձեր կողքով անցնող արքայազնին: Աշխատանքի ժամանակ զգույշ եղեք արտահայտություններում: Ցանկացած սխալ բառ ապագայում կարող է օգտագործվել ձեր դեմ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Երկվորյակ
Ինչպես գիտեք, երջանկությունը սիրում է լռություն: Ուրեմն, դուք ևս դեռ մի տարածվեք ուրիշների մոտ ձեր հաջողությունների մասին: Թե չէ՝ աչքով կտան: Գտեք ձեր մեջ ուժ ՝ հաշտվելու համար նրանց հետ, ում հետ վիճել եք: Եվ փորձեք նոր խնդիրներ չառաջացնել, քանի որ տրամադրությունն այժմ կարող է փոփոխական լինել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Խեցգետին
Այս ժամանակահատվածում ստիպված կլինեք ընտրություն կատարել ընկերների և սիրուհիների միջև: Եղեք բարեկիրթ, բայց ամուր և նախապատվությունը տվեք ձեր երկրորդ կեսին: Ծնողներն այժմ պետք է ավելի ուշադիր լսեն այն ամենը, ինչ ասում են իրենց երեխաները: Այդպիսով, դուք կարող եք կանխել դժվարությունները կամ ժամանակին խորհուրդներ տալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Առյուծ
Ստեղծագործական վերելքը կարող է ձեզ հանգիստ չտալ: Եթե ցանկություն կա ինչ-որ բան անել ձեր սեփական ձեռքերով՝ սկսել վերանորոգում կամ նոր գործ, ապա լսեք ձեր ստեղծագործական ձայնին: Հիմա առկա է ճիշտ որոշումներ կայացնելու մեծ հավանականություն: Իզուր շատ փող մի վատնեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Կույս
Այս շաբաթ աստղերը կանխատեսում են ձեզ մեծ շահույթ: Բաց մի թողեք հնարավորությունը, եթե ձեզ առաջարկվի վաստակել: Սիրելիի հետ հարաբերությունների մեջ եղեք սովորականից ավելի մեղմ: Նա այժմ ավելի, քան երբևէ խոցելի է, այնպես որ չպետք է փորձարկումներ անել զգացմունքների ամրությունը ստուգեկու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Կշեռք
Առօրյա խնդիրների լուծումը, ի վերջո, ձեզ դեպրեսիայի կհանգեցնի: Մի ամաչեք օգնություն խնդրելու համար. հիմա այն ձեզ ավելի շատ է պետք, քան երբևէ: Հետևեք քնի և հանգստի ռեժիմին, որպեսզի հին վերքերն իրենց զգացնել չտան: Այս պահին լավագույնը պասիվ հանգիստն է, հիշեք սա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Կարիճ
Վերջերս շատ քիչ ուշադրություն եք դարձրել սիրելիին: Հոգ տարեք ձեր արտաքինի մասին, այդ դեպքում «գարնանային» տրամադրություն կհայտնվի: Այս շաբաթ խորհուրդ չի տրվում իրականացնել խոշոր կանխիկ գործարքներ: Ընդհակառակը, այժմ ավելի լավ է գումար խնայել, քան ծախսել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Աղեղնավոր
Անսպասելի նորությունները կխախտեն կյանքի սովորական ընթացքը: Մի վախեցեք փոփոխություններից. եթե դրանց ճիշտ տեսանկյունից նայեք, ապա ձեզ համար նպաստավոր կլինեն: Ժամանակ նվիրեք ընկերներին: Նրանցից ոմանք ծանր ժամանակաշրջան են ապրում: Դուք այժմ կարող եք օգնել նրանց:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Այծեղջյուր
Որքան ավելի շատ աշխատեք այժմ, այնքան ավելի մեծ հարգանք կվաստակեք ձեր գործընկերների աչքում: Մի վախեցեք երեկոյան մնալ գրասենյակում կամ վաղ ժամանել․ ամբողջ աշխատանքը հաշվի կառնվի: Այս ժամանակահատվածում ամառանոց ունեցողներին խորհուրդ է տրվում հնարավորինս շատ ժամանակ անցկացնել սիրելի հողակտորի հետ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը. Ջրհոս
Փորձեք կուտակված գործերն ավարտել մինչև շաբաթվա վերջ: Հետագայում դա անելն ավելի դժվար կլինի: Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք բուն հանգստին: Օրինակ ՝ երեկոյան զբոսնեք: Ի դեպ, դա լավ կլինի ձեր առողջության համար: Միայնակները հնարավորություն կունենան հանդիպելու իրենց սիրուն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 23-29-ը․ Ձկներ
Այս ժամանակահատվածում գործընկերների հետ վեճերում ավելի լավ է փոխզիջման գնալ: Հետագայում ձեր հանդուրժողականությունը հաշվի կառնվի: Ուշադիր եզեք հարազատների նկատմամբ: Նրանք գուցե օգնության կարիք ունենան, բայց ամաչեն այն խնդրել: Հանգստյան օրերն անցկացրեք դրսում, դա օգուտ կբերի:

23.09.2019 23 по 27 сентября - убывающая Луна. Сбавьте напряжение на работе, если чувствуете хроническую усталость. Старайтесь не перенапрягаться, не нервничать по пустякам. Для полной гармонии и спокойствия в это время особенно важно близкое общение с родными людьми. Разговоры по душам, семейные посиделки придадут вам сил и помогут справиться с негативными эмоциями. Период подарит несколько дней, которые идеально подходят для начала какого-то важного дела. Не упустите возможность заявить о себе, продемонстрировать свои таланты. Помните, что любой риск должен быть оправдан - сторонитесь авантюр и тщательно продумывайте любые действия.
28 сентября - новолуние. Если на этот день у вас назначено важное мероприятие - постарайтесь выложиться по полной. К сожалению, звезды могут препятствовать благоприятному исходу событий, так что придется рассчитывать только на себя. Легко поссориться с близкими, поэтому старайтесь избегать конфликтов. Если они возникнут - старайтесь как можно быстрее их закончить.
29 сентября - растущая Луна. Нужно стараться быть бережливой, не тратить деньги попусту. На растущую Луну хорошо заводить новые отношения: дружеские или романтические. Поэтому внимательно приглядитесь к людям в своем окружении. Быть может, где-то рядом находится ваша будущая судьба или верный друг. Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Овен
В этот период у вас может возникнуть непреодолимое желание кого-то раскритиковать, обидеть словом. Держите себя в руках! Душевное равновесие поможет поддержать беседа с подругой или прогулка в одиночестве по парку. Не рекомендуется подписывать важные документы.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Овен
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Телец
Если вы все еще одиноки, будьте готовы к встрече с будущей судьбой. В этот период разрешается флиртовать направо и налево, чтобы принц не прошел мимо. На работе будьте аккуратны в высказываниях. Любое неверное слово может быть использовано против вас в дальнейшем.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Близнецы
Как известно, счастье любит тишину. Вот и вы пока не распространяйтесь окружающим о своих успехах. А то сглазят! Найдите в себе силы помириться с теми, с кем были в ссоре. И постарайтесь не наделать новых бед, ведь настроение сейчас может быть переменчивым.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Рак
В этот период вам придется выбирать между друзьями и возлюбленным. Будьте тактичны, но тверды - отдайте предпочтение второй половине. Родителям сейчас нужно внимательнее прислушиваться ко всему, что говорят их дети. Так можно предотвратить беду или дать вовремя совет.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Лев
Творческий порыв может захлестнуть вас с головой! Если возникнет желание сделать что-то своими руками, затеять ремонт, начать новое дело - непременно прислушайтесь к нему. Именно сейчас высока вероятность принятия правильных решений. Не тратьте много денег попусту.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Дева
На этой неделе звезды предсказывают вам крупную прибыль. Не упустите шанс, если вам предложат заработать. В отношениях со второй половинкой будьте мягче, чем обычно. Возлюбленный сейчас как никогда раним, так что не стоит проверять чувства на прочность.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Весы
Решение рутинных проблем окончательно вгонит вас в депрессию. Не стесняйтесь просить о помощи - она сейчас нужна вам как никогда. Соблюдайте режим сна и отдыха, чтобы старые болячки не дали о себе знать. Самый лучший отдых сейчас - пассивный, имейте это в виду.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Скорпион
В последнее время вы мало внимания уделяли себе любимой. Займитесь собственной внешностью - тогда и весеннее настроение появится. На этой неделе не рекомендуется проводить крупные денежные операции. Наоборот, сейчас лучше копить деньги, а не тратить.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Стрелец
Неожиданное известие нарушит привычное течение жизни. Не пугайтесь перемен: если посмотреть на них под нужным ракурсом, они придутся вам очень кстати. Посвятите время друзьям. У некоторых из них наступил непростой период. Именно вы можете сейчас им помочь.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Козерог
Чем больше вы будете сейчас трудиться, тем больше уважения заработаете в глазах коллег. Не бойтесь оставаться по вечерам в офисе или приходить пораньше - все труды зачтутся. Дачникам в этот период рекомендуется как можно больше времени проводить на любимых сотках.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Водолей
Постарайтесь до конца недели завершить накопившиеся дела. Позже вам будет труднее это сделать. В выходные посвятите время отдыху. Например, по вечерам ходите на прогулку. Кстати, это будет полезно для вашего здоровья. Одиночкам представится шанс встретить свою любовь.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 сентября 2019 года Рыбы
В спорах с коллегами в этот период лучше пойти на компромисс. Ваша уступчивость в дальнейшем зачтется. Внимательнее относитесь к родным. Возможно, им потребуется помощь, но они постесняются об этом попросить. Выходные проведите на природе - это пойдет на пользу.