5-բալանոց ժամադրություն` 5 տիպիկ սխալ
Մարդիկ, ում բախտն անկեղծորեն չի բերում անձնական կյանքում չնայած բոլոր փորձերի, մշտապես նույն սխալներն են գործում: Որոնք են դրանք և ինչպես խուսափել դրանցից:
Խոսակցություններ անցյալի մասին
Ձեր երկուսի մոտ, որպես կանոն կա անցյալ, և երբեմն դուք ցանկանում եք պատմել դրա մասին: Սակայն պարտադիր չէ, որպեսզի նա իմանա, որքան լավն էր ձեր նախկին ընկերը:
Խոսակցություններ միայն ձեր մասին
Ակասկած դուք հետաքրքիր անձնավորություն եք և նա հասկացել է դա: Կարողացեք ժամանակին կանգ առնել և փոքր-ինչ խոսել նրա մասին: Երկարատև հարաբերությունների դեպքում կարևոր է իմանալ զույգի մասին ամեն ինչ:
Բարկություն, դյուրագռգիրություն ժամադրության ժամանակ
Տղամարդիկ ավելի շատ բան են նկատում, քան դուք կարծում եք, նույնիսկ սկսած նրանից, թե դուք բարևում եք դռնապանին, թե ոչ: Այնպես որ, հիշեք, եթե դուք դրսևորեք անքաղաքավարություն որևէ մեկի հանդեպ, նա այնպայման դա կնկատի:
Շատ ուշադրություն հեռախոսին
Հետաքրքիր է՝ տրանսպորտում բարձր խոսելը համարվում է անաքաղաքավարի, իսկ իրար դիմաց նստած ուրիշներին հաղորդագրություններ գրելը և կարդալը՝ նորմալ:
Չափազանց համառ լինել
Դուք լավ ժամանակ անցկացրեցիք: Հիանալի է: Սակայն պետք չէ երկրորդ ժամադրության ժամանակ պլանավորել տեղափոխում նրա տուն կամ ամբողջ օրը նրան հաղորդագրություններ գրել՝ սպասելով րոպեական պատասխանի: Այդպիսով կարելի է հակառակ արդյունքի արժանանալ:

Свидание на пять баллов: 5 типичных ошибок в поведении
Люди, которым откровенно не везет в личной жизни, несмотря на все старания, подчас наступают раз за разом на одни и те же грабли. Как этого избежать? Знать, где они расставлены!
1. Разговоры о прошлом
У вас обоих, как правило, есть прошлое, и вам хочется порой о нем рассказывать. Но ему совсем не обязательно знать, какой прекрасный секс был у тебя с его другом сто лет назад. Придется к слову — тогда да, а на пустом месте нет смысла обсуждать.
2. Разговоры только о себе
Ты, бесспорно, интересный человек, и он уже это понял. Раз сто. Так что остановись уже и поговори хоть немного о нем. Для быстрых встреч достаточно не знать о партнере почти ничего, а с долговременными отношениями этот номер не пройдет.
3. Злость и раздражение на свидании
Мужчины подмечают больше, чем ты думаешь, включая то, здороваешься ли ты с консьержкой. Так что, зная за собой невежливость или, например,неадекватное поведение после трех коктейлей, лучше поостерегись подобных ситуаций.
4. Много внимания телефону
Интересно: считается неприличным громко разговаривать в транспорте, но, сидя напротив друг друга, можно увлеченно читать и писать сообщения! А не общаться, положив телефон в сумку. Верх наглости (и глупости) — держать его в руке, когда ты за рулем.
5. Быть слишком настойчивой
Вам было хорошо вместе? Отлично. Но не надо планировать переезд зубной щетки и тапочек на втором свидании или весь день писать ему сообщения, ожидая моментального ответа. Так можно добиться обратного эффекта.