Կանանց արարքներ, որոնք դուր չեն գալիս տղամարդկանց
Բոլորս գիտենք, որ տղամարդկանց առնչվող որոշ պահերում կանայք կարող են չափն անցնել: Սակայն կան արարքներ, որոնք տղամարդիկ, իրոք, տանել չեն կարողանում և ոչ միշտ են ներում: Ահա դրանցից մի քանիսը․
Հեռախոսից կախվել
Վատագույն տարբերակը, երբ ընկերոջ հետ եկել եք սրճարան, իսկ ինքներդ մտել եք Ինստագրամ, կամ հաղորդագրութնունների միջոցով պատմում եք ընկերուհուն դեռ չավարտված ժամադրության մասին: Մեկ այլ վատ տարբերակ է նայել հեռախոսին՝ գլուխը չբարձրացնելով՝ պարբերաբար կյանքի նշաններ տալով:
Ես այնքան սահմանափակ եմ
Որոշ աղջիկներ տղամարդկանց համար անհայտ պատճառներով ենթադրում են, որ ծանոթության սկզբում ճիշտ է հիմարիկ ձևանալ: Այսպես նրանք կարծում են, որ իրենց զուգընկերոջ աչքերում անպաշտպան կերևան: Սակայն այդպես չէ, մոռացեք դրա մասին:
Ավելի լավ է ինձ մի դիպչիր
Մեկ այլ վարքի մոդել է անհասանելիությունը: Այլ բան է, եթե դա կյանքի սկզբունք է: Սակայն, երբ դա խաղ է «մի կպիր ինձ, խնդրում եմ»՝ համատեղված կարճփեշ-զգեստի հետ, դա կբարկացնի յուրաքանչյուր տղամարդու:
Որոշիր ինքդ
Նա հարցնում է ձեզ՝ ու՞ր գնալ, իսկ դուք ասում եք ձեր հայտնի «ես չգիտեմ»-ը: Այդ ժամանակ տղան առաջարկում է մի քանի տարբերակներ, որոնք դուք անխղճորեն մերժում եք: Այդպես պետք չէ: Տղամարդու համար այդ իրավիճակը նման է դժոխային ոլորանների, որոնք նա ստիպված է ամեն անգամ անցնել հավաքելով իր համբերությունը:
Սուտը
Մի բան է խորամանկություն անել, սակայն այլ բան է զվարճանալ սեփական ստից: Ասել, որ զգեստը գնել եք զեղջով, երբ այն դեռ չկար, դա նորմալ է: Սակայն ասել, որ գնացել եք ընկերուհու մոտ, իսկ իրականում հանդիպել նախկին ընկերոջը, ում հետ դուք միայն ընկերական հարաբերություններ ունեք, մեծ սխալ է: Տղամարդիկ զգում են, երբ նրանց անընդհատ հիմարեցնում են:
Մայրիկս ասաց
Ծնողները հրաշալի են, նրանց պետք է սիրել և այցելել հանգստյան օրերին: Սակայն, երբ դուք անընդհատ ասում եք՝ մայրիկս ասաց այսպես անել, գնալ այնտեղ, գնել սա... վաղ, թե ուշ նրա համբերությունը կսպառվի: Ապրել ձեր մայրիկի հրամաններով վերջինն է, ինչ նա այս կյանքում կցանկանար:
Դու հայրիկ ես դառնալու, ելք չկա
Շատ տղամարդիկ բնականոն են վերաբերվում հայրությանը, սակայն նրանցից ոչ մեկը երջանիկ չի եղել, երբ հղիությամբ նրանց մանիպուլյացիայի են ենթարկում: Դա ամենավատ բանն է, ինչ կինը կարող է անել՝ փորձելով իր մոտ պահել տղամարդուն:
Ո՞վ է նկարում քո կողքինդ
Երբեմն խանդը ցույց է տալիս, որ մարդն, իրոք, անտարբեր չէ: Սակայն այն պետք է լինի չափավոր, այլապես աղետից չեք խուսափի: Դրա համար պետք չէ հարցնել, թե ինչո՞ւ է նա 5 վայրկյանից ավելի նայել մատուցողուհուն, գործընկերուհուն, կասկածել նրանց գրավելու փորձերի մեջ կամ արգելել նրան շփվել դպրոցական ընկերուհու հետ:

09.03.2016 Все мы знаем, что в некоторых моментах, которые касаются мужчин, женщины могут перестараться. Но есть поступки, которые мужчины действительно ненавидят и не всегда прощают их. Мы расскажем об этих страшных моделях поведения, от которых нужно срочно избавляться.
Поступки, которые ненавидят мужчины:
Приросла к телефону. Худший вариант – ты пришла в кафе со своим парнем, а сама все время раздаешь лайки в Инстаграме или же обсуждаешь свидание, которое еще не закончилось, в мессенджере с подругой. Еще один вариант – смотреть в телефон не поднимая головы, периодически подавая признаки жизни.
Я такая недалекая. Некоторые девушки по каким-то неведомым для мужчин причинам решают, что в начале знакомства стоит изображать из себя дурочку. Так они должны, по их мнению, выглядеть милыми и по-своему беззащитными в глазах своего спутника. Но нет, просто нет, забудьте об этом.
Ты меня лучше не трогай. Еще одна модель поведения, которую примеряют на себя девушки – недоступность. И ладно, если они всю жизнь руководствовались высокими принципами, тогда все понятно. Ну а наигранное «не трогай меня, пожалуйста» в сочетании с мини-платьем и лабутенами разозлит любого нормального мужчину.
Решай сам. Он спрашивает тебя, куда вы пойдете, а ты кокетливо говоришь коронное «я не знаю». Тогда парень предлагает несколько вариантов, которые ты тут же беспощадно отсекаешь. Не надо так. Для мужчины такая ситуация подобна одному из кругов ада, который он вынужден раз за разом проходить, набираясь терпения.
Вранье, наглое вранье. Одно дело хитрить, но совсем другое – упиваться собственной ложью. Говорить, что купила платье по скидке, когда ее не было, еще нормально. Но уходить якобы к подружке, а самой видеться с бывшим парнем, ведь вы же просто друзья, – ужасная ошибка. Мужчины чувствуют, что их постоянно дурачат, а от этого их самооценка никак не поднимается.
Мама сказала. Родители – это прекрасно, их нужно любить и не забывать заезжать к ним на выходные. Но если ты постоянно говоришь своему мужчине «моя мама сказала сделать так/сходить туда/ потратить деньги на это», у него рано или поздно лопнет терпение. Последнее, чего бы он хотел от жизни – жить по указанию твоей мамы.
Ты будешь папой, ты попал. Многие мужчины нормально относятся к вопросу отцовства, но никто из них еще не был счастлив, когда им манипулировали беременностью. Это худшее из всего, что может сделать женщина, пытаясь удержать при себе любимого.
А кто это рядом с тобой на фотографии. Иногда ревность показывает, что человек действительно неравнодушен к тебе. Но ее должно быть в меру, иначе вам двоим не миновать катастрофы. Так что не надо спрашивать, почему мужчина смотрел на официантку в ресторане дольше 5 секунд, постоянно подозревать его сотрудницу в соблазне твоего любимого или запрещать ему общаться с одноклассницей.