Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 11-17-ը 2019 թ․
Ոչ բոլոր օրերին է հաստատվում բարձր տրամադրություն։ Ականջի հետև գցեք ցանկացած ասված վատ խոսք և բամբասանք, մի սևեռվեք ձեր և ուրիշների սխալների վրա, ներեք փոքր թուլությունները թե ձեզ, թե ուրիշներին։ Փետրվարի 13-ից 14-ը ցանկություն պահեք։ Դրանք անպայման կկատարվեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը. Ցուլ
Ձեր առջև կանգնած է ոչ դյուրին, բայց լուծելի խնդիր։ Թե տնեցիների, թե գործընկերների, թե անգամ անծանոթների համար դուք պետք է դառնաք անվիճելի հեղինակություն՝ գործնական և իրատես մարդու համարումով։ Դա ձեզ կօգնի առաջխաղացում ունենալ թե կարիերայի, թե սոցիալական աստիճաններով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը. Երկվորյակ
Ձեզ կարող է թվալ, որ ամեն ինչ և ամենուր կատարյալ է ընթանում՝ ինչպես ծրագրված է, ճիշտ ուղղությամբ և բացառապես առանց ձեր մասնակցության։ Իրականում ամեն ինչ հենց այդպես է՝ աստղերը հոգ են տարել ձեր համար։ Սակայն մի թուլացեք և մի կորցրեք վերահսկողությունը՝ հատկապես մարդաշատ վայրերում և ճանապարհներին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը. Խեցգետին
Ցանկացած պատճառաբանությամբ անորոշ ժամանակով հետաձգեք այն գործնական հանդիպումները, որոնք ծրագրված են այս շաբաթավերջին։ Սեփական հնարավորությունների և այլոց պահանջմունքների գնահատման հարցում կարող են դժվարություններ ծագել։ Ավելի լավ է հրաժարվեք ձեր վրա վերցնել որևէ լուրջ պատասխանատվություն։ Մի խառնվեք փողոցային վեճերին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Առյուծ
Աստղային իրավիճակն այնպիսին է, որ ձեր բոլոր ընկերները, մտերիմները և կոլեգաները հակված կլինեն ձեզ բողոքներ ներկայացնել։ Եվ այն պատճառով, որ դուք խտացնում եք գույները և չափից դուրս եք դատում այլ մարդկանց։ բարոյականության մասին դեր դատողությունները պահեք ձեր ներսում։ Քիչ է հավանականությունը, որ ձեզ ճիշտ կհասկանան։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Կույս
Լավ կլիներ մեկ շաբաթով արձակուրդ վերցնեիք։ Եթե դա անհանր է, ապա աշխատանքային ծանրաբեռնվածությունը հասցրեք նվազագույնի։ Գիտակցաբար խուսափեք ձեզ համար անարդյունավետ և ոչ հաճելի շփումներից։ Ձեզ շրջապատեք դրական տրամադրված մարդկանցով, խթանեք ձեր մեջ լավատեսությունը և ոչ մի վատ բանի մասին մի մտածեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Կշեռք
Բարդ օրեր են սպասվում այն ամենում, ինչը վերաբերում է ամենատարբեր պայմանավորվածությունների։ Ամենաշատը կանհանգստացնեն գործընկերները և մտերիմ մարդիկ։ Բացառված չէ, որ սխալների ու սխլ հաշվարկների համար մեղադրեն հենց ձեզ։ Աստղերը խորհուրդ են տալիս համբերությոմբ լցվել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Կարիճ
Մի կտրվեք կոլեկտիվից և նրա ամենօրյա հոգսերից։ Առաջիկա օրերին ձեզ բաժին կընկնի խաղաղարարի դերը։ Մեկ, բայց դիպուկ ասված խոսքով ձեզ կհաջողվի լուծել գործընկերների հետ հնուց մնացած կոնֆլիկտը և կարգավորել աշխատանքային մթնոլորտը։ Շաբաթվա վերիջին սպասվում են դրամական մուտքեր։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Աղեղնավոր
Ձեզ կարող է դավաճանել չափի զգացողությունը հատկապես՝ սննդի ասպարեզում։ Հետևեք ձեր սննդակարգին։ Մեծ է ռիսկը ուտել ինչ-որ բան, որը տհաճ հետևանքներ կունենա։ Այդպիսի միտում կարող է նկատվել նաև գնումների ասպարեսում։ Հետաձգեք հագուստի և կոշիկի թանակրժեք գնումները։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Այծեղջյուր
Ընդհանուր առմամբ ամեն ինչ հաջող է դասավորվում։ Սակայն սրված ցրվածությունը և մոռացկոտությունը կարող են փոքր անախորժությունների պատճառ դառնալ։ Այդ պատճառով հույս մի դրեք հիշողության վրա․գրեք բոլոր կարոր հանդիպումների օրն ու ժամը, նախօրոք կազմեք գնումների ցանկը։ Առանց առիթի մի խառնվեք ուրիշի գործերին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը․ Ջրհոս
Զգացմունքային-հոգևոր և ֆիզիկական վիճակը ամենալավ վիճակում չեն։ Դարակազմիկ ծրագրեր չարժե կազմել։ Աստիճանաբար ավատրեք սկսված գործերը։ Տեղեկությունը, որը կստանաք շաբաթվա վերջին, կարող է սուտ դուրս գալ։ Վստահություն մի դրսևորեք նաև ֆինանսական բնույթի առաջարկներին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 11-17-ը. Ձկներ
Փետրվարի այս շաբաթը անձնական կյանքում սպասվում են վառ իրադարձություններ, որոնք ոտից գլուխ կշրջեն նաև աշխատանքային գործերը։ Եթե տհաճ բաներ կլսեք ձեր կամ ձեր մտերիմ մարդկանց մասին, հարաբերություններ մի պարզեք և ոչինչ սրտի մոտ մի ընդունեք։ Ձեր հեղինակությունը անխաթար է։

Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года
11.02.2019 C 11 февраля и всю неделю - растущая Луна. Пришло время начинать новые дела, давать старт творческим проектам, активно заниматься профессиональными вопросами и поиском работы. 11 и 12 февраля хорошо менять место жительства, делать перестановку мебели, украшать дом. 17 февраля ожидается напряженный эмоциональный фон дня. Будьте осторожны, воздержитесь от принятия важных решений, в личных отношениях не рубите сплеча и не сжигайте мосты.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Овен
На все дни устанавливается именинное настроение. Пропускайте мимо ушей любые неприятные слова и колкости, не заостряйте внимание на своих и чужих ошибках, прощайте маленькие слабости и себе, и другим людям. В ночь с 13 на 14 февраля загадывайте желания. Они обязательно сбудутся.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Телец
Перед вами стоит непростая, но выполнимая задача. И для домашних, и для коллег, и даже для незнакомых людей вы должны стать непререкаемым авторитетом с репутацией практичного и рационального человека. Это поможет вам существенно продвинуться по служебной и социальной лестнице.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Близнецы
Вам может показаться, что все и везде идет идеально - как задумано, в нужном направлении и абсолютно без вашего участия. На самом деле так оно и есть - звезды постарались для вас. Но не расслабляйтесь и не теряйте контроль, особенно в местах большого скопления людей и на дорогах.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Рак
Под любым предлогом перенесите на неопределенное время деловые встречи, назначенные на конец этой недели. С оценкой своих возможностей и чужих потребностей могут возникнуть сложности. Лучше отказаться от принятия на себя каких-либо серьезных обязательств. Не ввязывайтесь в уличные споры.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Лев
Звездная ситуация такова, что практически все ваши друзья, близкие и коллеги держат за пазухой увесистый камень претензий к вам. А все потому, что вы сгущаете краски и слишком строго судите других людей. Попридержите свое мнение по вопросам морали при себе. Мало шансов, что вас поймут правильно.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Дева
Хорошо хотя бы на неделю взять отпуск. Если это невозможно, сократите рабочую нагрузку до минимума. Сознательно уходите от непродуктивного и неприятного вам общения. Окружайте себя позитивно настроенными людьми, культивируйте в себе оптимизм и ни о чем плохом не думайте.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Весы
Предстоят непростые деньки во всем, что касается отношений и различных договоренностей. Больше всего достанется от деловых партнеров и близких людей. Не исключено, что все шишки за ошибки и просчеты посыплются именно на вашу голову. Звезды рекомендуют запастись терпением.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Скорпион
Не отрывайтесь от коллектива и его насущных нужд. На ближайшее время вам выпадает роль миротворца. Одним, но точно подобранным словом, вам удастся разрешить застарелый конфликт сотрудников и нормализовать рабочую атмосферу. В конце недели ожидается денежная прибыль.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Стрелец
Вам может отказать чувство меры, особенно в еде. Следите за своим питанием. Высок риск съесть что-нибудь не то с неприятными последствиями. Такие же тенденции могут наблюдаться и в покупках. Повремените с крупными и дорогостоящими приобретениями одежды и обуви.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Козерог
В целом все складывается удачно. Но повышенные рассеянность и забывчивость могут стать причиной маленьких недоразумений. Поэтому не надейтесь на память - записывайте дату и время всех важных встреч, заранее составляйте список необходимых покупок. Не вторгайтесь в чужие дела без спросу.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Водолей
Эмоционально-психическое и физическое состояние не на высшем уровне. Грандиозных планов строить не стоит. Потихоньку заканчивайте начатые дела. Информация, пришедшая в конце недели, может оказаться ложной. С недоверием отнеситесь также к предложениям финансового характера.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 февраля 2019 года Рыбы
В эту неделю февраля ожидаются яркие события в личной жизни, которые в один миг перевернут с ног на голову и дела служебные. Если услышите неприятные слухи о себе или о своих близких людях, не выясняйте отношений и ничего не принимайте близко к сердцу. Ваша репутация безупречна.