Սինդի Քրոուֆորդը պատմել է Ռիչարդ Գիրի հետ ամուսնության և բաժանման պատճառի մասին
Իր վերջին հարցազրույցներից մեկի ժամանակ սուպերմոդել Սինդի Քրոուֆորդը պատմել է հայտնի դերասան Ռիչարդ Գիրի հետ ամուսնության մասին: Նա կիսվել է, թե ի՞նչ դժվարությունների է հանդիպել և մտորել թե ինչո՞ւ իրենց մոտ չստացվեց:
«Այդ ժամանակ ես դեռ չէի մտածում, որ շատ երիտասարդ եմ ամուսնության համար: Սակայն այդպես էլ կար: Ես Ռիչարդի հետ էի 6 տարի, սակայն ամուսնությունը տևեց 2»,- պատմել է 49-ամյա աստղը:
Սուպերմոդելը և դերասանը ամուսնացել են 1991թ-ին, երբ Քրոուֆորդը ընդամենը 25 տարեկան էր: Չորս տարի անց զույգը պաշտոնապես բաժանվեց, սակայն մոդելի պատմածով, խնդիրները ավելի շուտ էին ծագել:
Խոսելով այսօրվա հարաբերությունների մասին, Սինդին ասել է. «Մեր մոտ ընկերական հարաբերություններ են: Ճիշտ է, նա ինձ համար կրկին «անծանոթ Ռիչարդ Գիրն է», քանի որ մենք գրեթե չենք տեսնվում: Ինձ թվում է, մեր հիմնական խնդիրը այն էր, որ մենք կենտրոնացած էինք տարբեր բաների վրա: Ես նույնիսկ չգիտեմ եղել ենք մենք ընկերներ, թե ոչ… Հասկանում եք, ես այդ ժամանակ շատ երիտասարդ էի, իսկ նա Ռիչարդ Գիրն էր»,- բացատրում է մոդելը:
«Ավելի ուշ ես սկսեցի պրոֆեսիոնալ առումով աճել և շարժվել առաջ, սակայն ինձ շատ դժվար էր փոխել հարաբերությունները, որոնցում ես գտնվում էի»,- խոստովանել է Սինդին:
Քրոուֆորդը նաև ավելացրել է, որ իր ներկայիս ամուսնու՝ Ռենդի Հերբերի հետ ամեն ինչ այլ կերպ է դասավորվել:
«Ես կարծում եմ, որ մեր հարաբերությունները Ռենդիի հետ այդքան ամուր են, որովհետև մենք ընկերացել ենք, նրա հետ ես չեմ ձևացնում, որ ինձ դուր է գալիս բեյսբոլ, մեդիտացիա կամ որևէ այլ բան», - ասել է նա:
Սինդին և Ռենդին սկսել են հանդիպել 1995թ-ին: Մայիսին նրանք տոնելու են ամուսնության 18-ամյակը: Զույգը ունի երկու երեխա՝ 16-ամյա որդի Պրեսլին և 14-ամյա դուստր Կայան:

Синди Кроуфорд рассказала о браке и причинах развода с Ричардом Гиром
Синди Кроуфорд во время недавнего интервью рассказала о своем браке сРичардом Гиром. Бывшая топ-модель пояснила, какие трудности поджидали ее в совместной жизни с актером, и порассуждала о том, почему отношения не сложились.
Тогда я еще не думала, что я слишком молода для брака. Хотя так на самом деле и было. Я была вместе с Ричардом 6 лет, но замужество, кажется, длилось пару лет,- рассказала 49-летняя звезда.
Напомним, что супермодель и актер поженились в 1991 году, когда Кроуфорд было всего 25 лет. Через 4 года пара официально развелась, однако, судя по словам Кроуфорд, разногласия у тогдашних супругов начались намного раньше.
Синди ответила и на вопрос журналиста о том, в каких отношениях она находится с Ричардом сегодня:
У нас дружественные отношения. Правда, он для меня снова "незнакомец Ричард Гир", потому что мы практически не видимся. Мне кажется, основной нашей проблемой было то, что мы оба сосредоточились на разных вещах. Я даже не знаю, были ли мы друзьями... Понимаете, в то время я была еще молода, а он был Ричардом Гиром,- пояснила модель.
Позже я начала расти в профессиональном плане и двигаться дальше. Но мне было очень тяжело поменять отношения, в которых я тогда находилась,- призналась Синди.
Кроуфорд также добавила, что с ее нынешним мужем - Рэнди Гербером - все сложилось по-другому:
Я думаю, наши отношения с Рэнди такие крепкие, потому что мы сразу подружились. С ним я не притворялась, что мне нравится бейсбол, медитация и так далее.
Кроуфорд и Гербер начали встречаться в 1995 году. В мае супруги отмечают 18 лет совместной жизни в браке. У пары есть двое детей - 16-летний сын Пресли и 14-летняя дочь Кайя.